Дългото чакане след трансфер-тема 89

  • 46 922
  • 739
# 360
Утре ще правя кръвен, на 10-ти ден, но съм почти сигурна, че ще стане готов в понеделник Disappointed , така че чакането ще продължи Open Mouth

В коя лаборатория ще го правите.
В ЦибаЛаб излизат за един ден.
Успех Ви желая!
Виж целия пост
# 361
Благодаря , li92 Flowers Hibiscus
 Цибалаб и Рамус не работят в събота в моя град. Правя си всякакви изследвания в местна лаборатория и винаги са готови същия ден, дори до обяд. Но в събота не е така. Но нищо, аз имам търпение Wink
Виж целия пост
# 362
Попитай като отидеш. Цибалаб при нас точно ЧХГ правят за два дни, докато другите лаборатории към медицински центрове го работят за 2-3 часа. Дано тази, в която пуснеш да успеят да го направят в същия ден, макар и да е събота. Може би в такава ситуация аз бих дала кръв чак в понеделник, за да е още по-високо Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 363
Благодаря , li92 Flowers Hibiscus
 Цибалаб и Рамус не работят в събота в моя град. Правя си всякакви изследвания в местна лаборатория и винаги са готови същия ден, дори до обяд. Но в събота не е така. Но нищо, аз имам търпение Wink

Извинявай, съвсем забравих, че утре е събота.
Хубавите неща стават бавно. Важното е резултата да е положителен, пък ще изчкаш, няма как.


Mandaria
Би ли споделеила в кои лаборатории резултатите излизат по-бързо, тъй като и на мен ми предстои ското тест, а в ЦибаЛаб излизат чак след 17,00 часа.
Виж целия пост
# 364
Не съм Мандария, ама аз си пускам изследванията  в Бодимед и стават за няколко часа.
Виж целия пост
# 365
Моят сериал продължава, пак съм с биохимична. ЧХГ днес е 13, в сряда беше 65, в понеделник - 102. Не беше неочаквано, но можеше па и чудо да стане, но не ми е било писано да е този път.
Виж целия пост
# 366
Mandaria, да, в пон-к би било още по-показателно ЧХГ-то, но в неделя имам назначен Хориомон 5000 Disappointed и трябва да се боцна преди него. А утре ще ми е 4-ти ден след предния Хориомон, така че ще трябва да извадя около 50 единици от резултата Wink То направо висша математика покрай моите тестове SmileSmileSmile

+-123, не е хубава тази развръзка, съжалявам Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 367
Ясно, да, налага се да е утре боденето. Аз не съм в София, така че няма да съм ти от полза, Ли.
Съжалявам за резултата, +-123. Имаш ли още ембриони?
Виж целия пост
# 368
Цибалаб в Щерев резултата ЧХГ излиза за един час!
Днес сутринта пуснах на 10 ден от трансфер и резултата е 226.002🥰🥰🥰
Виж целия пост
# 369
Здравейте и от мен! Очаква се да направим трансфер в края на другата седмица. Днес бях на преглед за проследяване и доктора ми направи промивка, но не разбрах с какво, от която ужасно ме заболя. Каза, че е за да предпазим влагалището от инфекции, които могат да се появят по време на стимулацията.. До сега не ми е правил, някой с повече опит моля да сподели. Всичките ми изследвания са ок.
Виж целия пост
# 370
Здравейте! +-123 много съжалявам за резултата 😔 На мен днес ми е 10-ти ден и хем ми се иска да пусна кръвен тест, хем някак си се страхувам да не се окаже отрицателен. В началото усещах някакви симптоми, сега нищо не усещам 🙄
Donata524 страхотен резултат 😊 пожелавам ти всичко да е наред и на прегледа 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 371
Здравейте! +-123 много съжалявам за резултата 😔 На мен днес ми е 10-ти ден и хем ми се иска да пусна кръвен тест, хем някак си се страхувам да не се окаже отрицателен. В началото усещах някакви симптоми, сега нищо не усещам 🙄
Donata524 страхотен резултат 😊 пожелавам ти всичко да е наред и на прегледа 🍀🍀🍀

Моята логика винаги беше: Поне да знам, за да не се тровя с гадните лекарства....

Хайде, зададе се положителна вълна. Хвърляйййй сеее 🍀🍀🍀


+-123, надявам се бързо да се възстановиш и скоро и твоя последен епизод да е с хепи енд 🤗🤗🤗
Виж целия пост
# 372
Момичета,
Да ви попитам: взимам спирулина и куркума на таблетки. Дали биха оказали влияние върху трансфер и имплантация?
Виж целия пост
# 373
За куркумата знам, че влияе противовъзпалително и от там може да намалява НК клетките. Това пък спомага имплантацията, но не са доказани неща разбира се. Не мисля, че би навредила. За спирулина нищо не съм чела.
Виж целия пост
# 374
Момичета, на 5-ти ден на бластоциди 10.79, а днес 7-ми ден 77.34
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия