СТОЙНОСТИ НА ЧХГ- ТЕМА 13

  • 48 167
  • 743
# 315
Втоник съм на преглед , стискайте палци всичко да е наред ❤
Няма нужда от повече тестове според мен. ЧХГ вече трябва да е над 1000 и може да идете на преглед.
Виж целия пост
# 316
Малко страничен въпрос. Обективни ли ще са стойностите ако са пускани в различни клонове на една и съща лаборатория, в един и същи град?
Виж целия пост
# 317
Малко страничен въпрос. Обективни ли ще са стойностите ако са пускани в различни клонове на една и съща лаборатория, в един и същи град?

Когато пробите се работят с различни машини, винаги има шанс за разминаване.
Ако от различните клонове в града събират пробите и после всичко се минава през едно място, тогава няма проблем. Simple Smile
Виж целия пост
# 318
Малко страничен въпрос. Обективни ли ще са стойностите ако са пускани в различни клонове на една и съща лаборатория, в един и същи град?

Да при всички положения. Затова се пускат два в една и съща лаборатория. /Е някои пускат и повече:joy:/
Виж целия пост
# 319
Здравейте,
Заедно с ЧХГ пуснах и прогестерон и ми е 30 при долна граница 35.
Слагам си Кринон гел 2*1 и съм след ЗЕТ.
От къде мога да си намеря инжекции и дали се налага?
Виж целия пост
# 320
Здравейте приятелка си направи кръвен тест за бременност и резултата е 0,108 дали има бременност
Виж целия пост
# 321
Не, няма.
Виж целия пост
# 322
Като почнете с тези приятелки....на този етап е отрицателен, но зависи кога е правен т.е по кое време на цикъла, колко дена остават до следващата дата....може да е ранно да покаже +
Виж целия пост
# 323
Както вече са писали,зависи кога е правен!? Закъснявали и цикъла, колко дни,или колко дни след половият акт е правен теста!? Иначе според този резултат,който сте посочили е категорично отрицателен.
Виж целия пост
# 324
Момичета , здравейте . Преди седмица бях на лекар , видя само точица , защото закъснението беше много малко , но ми каза , че съм бременна . Утре съм на преглед , за да видим вече дали всичко е наред . По мои сметки съм в 6г.с. Днес пуснах ЧХГ , за да видя как са стойностите . Притеснявам се. Мислите ли, че всичко изглежда наред за 6 г.с. Прикачвам изследването
Виж целия пост
# 325
Момичета , здравейте . Преди седмица бях на лекар , видя само точица , защото закъснението беше много малко , но ми каза , че съм бременна . Утре съм на преглед , за да видим вече дали всичко е наред . По мои сметки съм в 6г.с. Днес пуснах ЧХГ , за да видя как са стойностите . Притеснявам се. Мислите ли, че всичко изглежда наред за 6 г.с. Прикачвам изследването

Екстра си си, не се шашкай,  виж си референтните стойности по седмици.
По принцип, за  да има смисъл кръвния тест трябва да направиш поне два, за да видиш как се увеличава хормона, трябва да се удвоява на всеки 48-72 часа,  даже в Интернет има калкулатор, който като зададеш стойностите и ти изчислява за колко дни колко се покачва хормона. Но не знам  какво тр притеснява, в 6г.с. е нормално да не се види почти нищо. Има бременност, в матката е, би трябвало следващия път към 7-8с. Да чуете сърцето. В случая кръвния тест е ненужен според мен.
Виж целия пост
# 326
Не я подлъгвайте да прави втори тест, при тези стойности не се очаква удвояване на 48ч. и не носят кой знае каква информация.
 След като има бременност визуализирана в матката, се изчаква следващият ултразвуков преглед.
Виж целия пост
# 327
Благодаря за отговорите . Надявам се утре на прегледа да се види ембрион и всичко да е наред !
Виж целия пост
# 328
Не знам вече в коя тема не съм писала ... днес тествах чхг и излезе 505 .. с преди 5 дни беше 246... май определено нещо не е наред. Утре съм на преглед но ми се иска някоя мама с успешна бременност да ми каже че е била с такива стойност.. относно колко дни ми закъснява 7
Виж целия пост
# 329
С такива ниски стойности, лекаря няма да види нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия