СТОЙНОСТИ НА ЧХГ- ТЕМА 13

  • 48 171
  • 743
# 390
Здравейте, момичета! Започвам по отдалече. МЦ ми е по-дълъг и нередовен. На 33,34 дни. ПРМ е на 23.04. Този месец пих Фемара уж точно за дърпане на овулацията (защото и тя беше на 21,22 ден) и съкращаване на периода. АГ ми написа 2 дати, на които да има ПК задължително, 5 и 7.05. На 6ти.05 съответно лентичка за овулация даде + резултат. С мъжа ми правихме опити на 5, 6 и 07.05. Днес, 25ти ден от МЦ правих ЧХГ и при референтна стойност 5, беше 4.83. АГ иска ЧХГ след 48часа. Въпроса ми е има ли надежда за положителна новина? Прекалено рано ли е направен ЧХГ. Благодаря на отзовалите се! 🙏😊
Виж целия пост
# 391
На референтните стойности не пише ли под 5 отрицателен? Може и рано да е още за тест, а може и да не сте бременна. Изчакайте закъснение.
Виж целия пост
# 392
Ами не пише дали е отрицателен. 😥 Чакам, дано да има защо. 🙏
Виж целия пост
# 393
Попринцип под 5 е отрицателен, между 5-20 е неопределен, над 20 положителен. Трябва да има референтни стойности някъде.
Виж целия пост
# 394
Здравейте отново, в събота чхг 9673 а днес е 17313.
Интересно е чесън на 7ден закъснение.
Според вас има ли проглем, че е толкова високо и дали е е удвоило хубаво
Височко е, може да е двуплодна бременност. Няма смисъл да го следите повече, идете на преглед след 2-3 дена, ще се разбере.
Не е задължително! На 3 ден имах 2300.
Така е, не е задължително.

Благодаря, след две БХБ съм миналата година и ми е много приеснено, че този път резултата е така висок.
Утре съм на лекар, дано се види нещо този път 🥺
Виж целия пост
# 395
Никъде не намирам какво означават референтните им стойности.
Виж целия пост
# 396
до резултата ти има референтни <5 твоето е под 5 на границата е, махни си снимката или я замажи..вижда ти се ЕГНто.
Виж целия пост
# 397
Благодаря! Изключила съм малко... 🤦🏼‍♀️ ами ще изчакам и ще направя пак след 48 часа. Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 398
Ами не пише дали е отрицателен. 😥 Чакам, дано да има защо. 🙏
25 ден е рано за тест, особено когато имаш неопределен цикъл. Не знам защо изобщо го пускате преди да ви е закъсняло и после ама положителен ли е, не е ли.
Виж целия пост
# 399
Здравейте, днес ми е 14ти ден след овулация. Днес си пуснах кръвен тест. Положителен ли е според вас?
Виж целия пост
# 400
Положителен е, честито!
Виж целия пост
# 401
Здравейте на всички  нормално ли е на ехограв да не се види нищо приналичието че чхг ми е 3096 защото абсолютно нищо няма но и за 5 дни от първият кръвен тест който беше 845 да се покачи толкова много  дори и извън маточна няма или просто трябва да е след 5 6 седмица за да се види нещо Гинеколога ми казва да изчакаме  да  видим какво ще стане  защото този месец ми закъсня 3 дни и ми дойде но вървя 3 дни и спря от ряз
Виж целия пост
# 402
Чхг расте добре, но мисля че трябва да се вижда нещо вече. Отидете на второ мнение. Не съм много на ти с нормалното развитие на една бременност, но от опита на единствената ми бременност - извънматочна бих ти казала, че чхг растеше суууууперрр бавно и за 8 дни стигнах заветните 531.. Успех и спокойно 😊
Виж целия пост
# 403
Здравейте! Последния ми цикъл беше на 07.04.2021г., направих си доста тестове след закъснението и всички са положителни, пуснах кръвен тест какво мислите за резултата
Виж целия пост
# 404
Здравейте! Последния ми цикъл беше на 07.04.2021г., направих си доста тестове след закъснението и всички са положителни, пуснах кръвен тест какво мислите за резултата

Положителен е. Честито!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия