iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки и козметика - 120

  • 41 816
  • 737
# 390
Единствената пречка ще е , ако митница тръгнат да я връщат, но това няма да стане скоро. Така че ,ако желаеш, можеш да си я освободиш и получиш.
Виж целия пост
# 391
Поръчвам до Германия с  предплатено ддс , сложих само код VALUE60 друг код не ми намалява толкова.Теглото е 3,62кг стойността е 130 евро.Според вас има ли проблем,защото такава пратка до сега на такава стойност и толкова кг не съм правила!?

stasy_f
Пробвай да разделиш поръчката на две, доставката пак ще ти е безплатна, а ако нагласиш продуктите, ще можеш да използваш кода за поръчка над 60$ и за двете. Играчка е, но ако не става като една обща си заслужава. Освен това можеш да слагаш последователно няколко кода, Виж първия пост на Денис, в началото на темата. Има много полезни неща. Simple Smile

Код за 5% намаление: YAN2353
Виж целия пост
# 392
Здравей Денис, в по-горен пост от  друга съфорумка си преписах този екстракт от грейпфрут, който си препоръчла:
Скрит текст:

https://www.iherb.com/pr/NutriBiotic-Vegan-GSE-Grapefruit-Seed-E … fl-oz-118-ml/4215

Може ли да кажеш какъв е преопръчителния прем, като време? Дали може да е профилактично или се приема при нужда? Трябва ли да е далеч от други добавки, приемам основно колаген и витамини? Трябва ли да се комбинира с нещо друго?

Хубав ден!
Благодаря!
Flowers Hibiscus
Здравей!
Toзи GSE е по-концентрирания и дозите са:
10-на капки за възрастни ... 2-3 пъти на ден
3 капки за деца над 5 год. ...1-2 пъти на ден
.... разтворен във вода/сок ... като внимаваш да са поне 150мл. в началото, след това ти си преценяваш, защото може да "изгори"/увреди лигавицата ( не зная как по-точно да го обясня ... усещането е като изгаряне от горещо напитка/кафе/чай...) ...това е от моя опит - добавен към 10-20 мл. вода
За профилактика - 15/20 до 30 дни ...ти си преценяваш.
На гладно или между храненията ...и ако искаш да унищожи патогените в уста, носоглътка - гаргара, гълташ и след това поне 30 мин не приемаш нищо, вкл. не се дъвчи и дъвка.
4-5 часа интервал от АБ, медикаменти ( влияе на кръвно налягане, холестерол, при ИР, противовъзпалително действие ( артрит и т.н.) антиоксидант,  за мозъка- памет, концентрация .... вече споменахме, че убива и патогени ... някои лекари го назначават успоредно с АБ при Хламидия трахоматис, Мико - и Уреаплазми ( нашия БГ продукт - Цитросепт ... това е негов аналог) ... добра комбинация е с колаген, защото има положителен ефект върху синтеза на колаген ... подпомага и по-бързото зарастване на рани...
Разрежда кръвта, може да причини гадене, стомашни болки, алергия  ( като всеки един продукт) ... - това са страничните ефекти, които се споменават.
Хубав продукт, с дълъг срок на годност Simple Smile и много икономичен ... една такава опаковка я ползваме доста години ... винаги ни е наличен.

iHerb® код:   YUL919
5% намаление
 - за първа и следващи поръчки
Виж целия пост
# 393
Денис, би ли препоръчала най-добрите хондропротектори? Сега ползвам на д-р Бест, но са на свършване.
Виж целия пост
# 394
Денис, знам, че не е по темата и моля за извинение за това, но Датри лоха дали влияе негативно на високо кръвно и холестерол?
Виж целия пост
# 395
Здравейте, има ли в сайта аналог на крема муун райз
Виж целия пост
# 396
Денис, би ли препоръчала най-добрите хондропротектори? Сега ползвам на д-р Бест, но са на свършване.
Ето предложения, разгледай ги:
Глюкозамин формула
https://www.iherb.com/pr/Jarrow-Formulas-Glucosamine-Chondroitin … -240-Capsules/199
Колаген тип II
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-UC-II-60-Veg-Capsules/16572
+ ХК
https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Way-Hydraplenish-Patented-BioC … -60-Capsules/3316
МСМ
https://www.iherb.com/pr/Jarrow-Formulas-MSM-Powder-16-oz-454-g/240
... МСМ е добре да се се приема в по-високи дози, поне 3 грама на ден
За да имат ефект, трябва да се приемат дълго време ( месеци, дори години), защото имат кумулативно действие, трябва им време... на 2-4 месеца, трябва да се прави почивка от Глюкозамина.


Денис, знам, че не е по темата и моля за извинение за това, но Датри лоха дали влияе негативно на високо кръвно и холестерол?
Не мога да помогна, не съм го проучвала много обстойно - ако не бъркам, има тема за Аюрведа продуктите, попитай там.


Здравейте, има ли в сайта аналог на крема муун райз
Здравей!
Да, има аналог, ето избери си:
https://www.iherb.com/pr/Source-Naturals-Progesterone-Cream-4-oz-113-4-g/6050
https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Solutions-Natural-Progesteron … nt-3-oz-85-g/7922
Виж целия пост
# 397
denis, а глюкозамина има ли някаква специфика на приемане, има ли връзка с телесното тегло? Имам позната с поднормено тегло (40-45кг да е най-много) и твърди че не се чувства добре от него. Възможно ли е това? Има ли значение храненето, пиенето на вода, или някаква друга особеност която влиза в конфликт с глюкозамина. Бяха ѝ изписали в БГ глюкозамин, но доста скъп беше като ми го показа и аз ѝ пратих този на Jarrow. Но явно не се повлиява добре.
Виж целия пост
# 398
denis, а глюкозамина има ли някаква специфика на приемане, има ли връзка с телесното тегло? Имам позната с поднормено тегло (40-45кг да е най-много) и твърди че не се чувства добре от него. Възможно ли е това? Има ли значение храненето, пиенето на вода, или някаква друга особеност която влиза в конфликт с глюкозамина. Бяха ѝ изписали в БГ глюкозамин, но доста скъп беше като ми го показа и аз ѝ пратих този на Jarrow. Но явно не се повлиява добре.

Аз съм около 50 кг, не съм висока и с поднормено тегло. Няколко пъти почвам да го пия тоя глюкозамин на Jarrow на гладно и ми става зле...отмалявам, замайва ми се главата...и спирам да го взимам. Мислех си че си въобразявам, но ето..не съм сама🙄
Виж целия пост
# 399
Денис, моля за съвет да ми препоръчаш, какво да се приема за заздравяване и усилване, или поне запазване, еластичността на специфична група мускули. Предполагам колаген 1 и 3, но трябва ли и нещо допълнително за еластичност на връзките? Всичко, което би било полезно. Мерси.
Виж целия пост
# 400
denis, а глюкозамина има ли някаква специфика на приемане, има ли връзка с телесното тегло? Имам позната с поднормено тегло (40-45кг да е най-много) и твърди че не се чувства добре от него. Възможно ли е това? Има ли значение храненето, пиенето на вода, или някаква друга особеност която влиза в конфликт с глюкозамина. Бяха ѝ изписали в БГ глюкозамин, но доста скъп беше като ми го показа и аз ѝ пратих този на Jarrow. Но явно не се повлиява добре.
Възможно е, след като не се чувства добре Simple Smile - като всяка добавка и глюкозамина си има странични ефекти, а някои хора могат да имат и непоносимост към него. Страничните ефекти са - гадене, болки в стомаха, киселини, диария или запек, повръщане, главоболие, сънливост... и именно заради тях, се прави и тази пауза на 2-4 месеца прием.
Ако не може да го приема на гладно, да опита между храненията или след хранене ... с повече вода и на няколко приема ...той трябва да се приема на по-ниски, еднократни дози, за да се усвои максимално.
Да намали и дозата ( 1/2 или 1/3) ... ако и това не помогне, да не го приема ... може да има проблем със стомаха (някаква допълнителна, органична (на орган, тъкан...) причина)
Може да има непоносимост и към формата - сулфат/сяра... ... или към другите съставки.
Най-добре да се консултира с лекар.


Денис, моля за съвет да ми препоръчаш, какво да се приема за заздравяване и усилване, или поне запазване, еластичността на специфична група мускули. Предполагам колаген 1 и 3, но трябва ли и нещо допълнително за еластичност на връзките? Всичко, което би било полезно. Мерси.
Спорт - мускулите се поддържат със спорт/упражнения  Simple Smile ... липсата на определени движения, води до деградиране на мускулите и на сухожилията/връзките. Само с добавки не става.
Да, колагенът трябва да е тип 1 и 3, протеиново хранене, МСМ, глюкозамин, хондроитин, МВ - вит. А,Е, С, Д, В12, В5, В6, В1, В2, ФК, желязо, манган, цинк, селен ... ЕМК - РМ/омега 3, Масло от Крил, антиоксиданти, растежни фактори - АК, коластра... Куркумин, Босвелия ... всички те, по един или друг начин, подпомагат тези процеси.
Виж целия пост
# 401
Скрит текст:
denis, а глюкозамина има ли някаква специфика на приемане, има ли връзка с телесното тегло? Имам позната с поднормено тегло (40-45кг да е най-много) и твърди че не се чувства добре от него. Възможно ли е това? Има ли значение храненето, пиенето на вода, или някаква друга особеност която влиза в конфликт с глюкозамина. Бяха ѝ изписали в БГ глюкозамин, но доста скъп беше като ми го показа и аз ѝ пратих този на Jarrow. Но явно не се повлиява добре.
Възможно е, след като не се чувства добре Simple Smile - като всяка добавка и глюкозамина си има странични ефекти, а някои хора могат да имат и непоносимост към него. Страничните ефекти са - гадене, болки в стомаха, киселини, диария или запек, повръщане, главоболие, сънливост... и именно заради тях, се прави и тази пауза на 2-4 месеца прием.
Ако не може да го приема на гладно, да опита между храненията или след хранене ... с повече вода и на няколко приема ...той трябва да се приема на по-ниски, еднократни дози, за да се усвои максимално.
Да намали и дозата ( 1/2 или 1/3) ... ако и това не помогне, да не го приема ... може да има проблем със стомаха (някаква допълнителна, органична (на орган, тъкан...) причина)
Може да има непоносимост и към формата - сулфат/сяра... ... или към другите съставки.
Най-добре да се консултира с лекар.
Благодаря denis. Тя по принцип си има язва на стомаха и другото което е, едва по една чаша вода пие на 2-3 дена. А неразположението се изразява в пресъхване на устата. Даже помислила да не е развила диабет. Но като спряла глюкозамина и се оправила. Та сега се чувствам гузна че ѝ пратих, макар че първоначално доктор го е препоръчал. Май човек най-добре да не се меси на никой.
Виж целия пост
# 402
Спорт - мускулите се поддържат със спорт/упражнения  Simple Smile ... липсата на определени движения, води до деградиране на мускулите и на сухожилията/връзките. Само с добавки не става.
Да, колагенът трябва да е тип 1 и 3, протеиново хранене, МСМ, глюкозамин, хондроитин, МВ - вит. А,Е, С, Д, В12, В5, В6, В1, В2, ФК, желязо, манган, цинк, селен ... ЕМК - РМ/омега 3, Масло от Крил, антиоксиданти, растежни фактори - АК, коластра... Куркумин, Босвелия ... всички те, по един или друг начин, подпомагат тези процеси.
Ей, жалко, тъкво се надявах на някава вълшебна добавка. Grinning Grinning
Ще питам допълнително, но сега може ли предложение, какво да взема вместо този липсващ вит.Е, който си препоръчала по-назад в темата?
https://www.iherb.com/pr/Solgar-Vitamin-E-Naturally-Sourced-268- … 00-Softgels/14052
И за това: ...ЕМК - РМ/омега 3...

Благодаря ти много, Денис! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 403
Благодаря denis. Тя по принцип си има
Скрит текст:
язва на стомаха и другото което е, едва по една чаша вода пие на 2-3 дена. А неразположението се изразява в пресъхване на устата. Даже помислила да не е развила диабет. Но като спряла глюкозамина и се оправила. Та сега се чувствам гузна че ѝ пратих, макар че първоначално доктор го е препоръчал. Май човек най-добре да не се меси на никой.
Ако не приема достатъчно вода, то тези капс. направо си "залепват" за лигавицата на стомаха... и здрав човек да е, пак ще се получи някакъв дискомфорт. Трябва да се приема повече вода.
Срещала съм някои твърдения, че глюкозамина може да повиши КЗ ( нали съм с ИР и в тази връзка съм търсила информация), но последните ( най-нови ) изследвания не потвърждават тези предположения ( глюкозамина е структурна единица на полизахаридите), а точно този на Jarrow, е с достатъчно ниско молек. тегло за да се усвои, което предполага, че е достатъчно чист и качествен.
Глюкозаминът е много голяма молекула ( както колагена ) и ако не се обработи до по-ниско молек. тегло, няма да се усвои.

 
Скрит текст:
Спорт - мускулите се поддържат със спорт/упражнения  Simple Smile ... липсата на определени движения, води до деградиране на мускулите и на сухожилията/връзките. Само с добавки не става.
Да, колагенът трябва да е тип 1 и 3, протеиново хранене, МСМ, глюкозамин, хондроитин, МВ - вит. А,Е, С, Д, В12, В5, В6, В1, В2, ФК, желязо, манган, цинк, селен ... ЕМК - РМ/омега 3, Масло от Крил, антиоксиданти, растежни фактори - АК, коластра... Куркумин, Босвелия ... всички те, по един или друг начин, подпомагат тези процеси.
Ей, жалко, тъкво се надявах на някава вълшебна добавка. Grinning Grinning
Ще питам допълнително, но сега може ли предложение, какво да взема вместо този липсващ вит.Е, който си препоръчала по-назад в темата?
https://www.iherb.com/pr/Solgar-Vitamin-E-Naturally-Sourced-268- … 00-Softgels/14052
И за това: ...ЕМК - РМ/омега 3...

Благодаря ти много, Денис! Flowers Hibiscus
Няма лесно - човек трябва малко да се потруди Simple Smile ... или, ние ще се мъчим всеки ден, а вие ще го постигате само с добавки ?! Simple Smile
Поразпитай в темите за упражнения, за конкретната мускулна група - с малко воля и постоянство, може да постигнеш каквото искаш ( не разбрах точно за коя мускулна група е въпроса, но и да не спамим в тази тема).
Има теми, които се водят и от фитнес инструктори ( защото е много важно и как ще заучиш дадено упражнение ... а всяко такова, си има специфична техника на изпълнение ... и ако тя не е правилна, включваш други мускули, т.н. прехвърляне - вместо да тренираш един мускул, тренираш несъзнателно друг мускул ... аз съм цар на това Simple Smile  и поради тази причина, страшно много се ядосвам, ако не мога да разбера техниката на дадено упражнение)
Вит.Е
https://www.iherb.com/pr/Solgar-Naturally-Sourced-Vitamin-E-268- … an-Softgels/48631
https://www.iherb.com/pr/A-C-Grace-Company-Unique-E-30-Softgels/8627
https://www.iherb.com/pr/Solaray-Vitamin-E-268-mg-400-IU-100-Softgels/88927
https://www.iherb.com/pr/Nature-s-Way-Vitamin-E-400-IU-100-Softgels/1964 на промоция в момента
https://www.iherb.com/pr/Solaray-Bio-E-Selenium-400-IU-120-Softgels/70050 този е със Селен (100мкг) и Лецитин... добра комбинация
Омега 3
https://www.iherb.com/pr/InnovixLabs-Triple-Strength-Omega-3-200-Capsules/94916 на много добра промоция
https://www.iherb.com/pr/OmegaVia-EPA-500-Pure-EPA-Omega-3-120-Capsules/94909 и тази също
https://www.iherb.com/pr/Sports-Research-Omega-3-Fish-Oil-Triple … 80-Softgels/72037 и тази
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Omega-800-Pha … in-Softgels/82845 тази също
https://www.iherb.com/pr/Carlson-Labs-Norwegian-The-Very-Finest- … fl-oz-200-ml/2801
https://www.iherb.com/pr/Carlson-Labs-Norwegian-The-Very-Finest- … fl-oz-500-ml/2796 по-голямата
https://www.iherb.com/pr/Oslomega-Norwegian-Omega-3-Fish-Oil-Lem … in-Softgels/95629 на промоция ( тази е за 2 месеца)
https://www.iherb.com/pr/Oslomega-Norwegian-Extra-Strength-Omega … l-oz-200-ml/96252 на промоция ... около 80 дози
Виж целия пост
# 404
Flowers Hibiscus
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия