Цветна и пъстра 146-та пролетна гобленарска тема.

  • 52 787
  • 760
# 180
Утре стават 16 години от сватбата ми, а това уших и подарих на мъжа ми за 15-та годишнина.
Виж целия пост
# 181
така няма да забравя кога да поздрави и да купи подарък.
Simple Smile много е идейно.
Виж целия пост
# 182
Имам куп ушити книгоразделители. Дайте идея за оформянето им в приличен търговски вид.
Виж целия пост
# 183
има едни тройно сгънати  картончета. като картичките, но с тънко дълго прозорче.
можеш да им зашиеш гръбче от филц, шарено хасе...и пискюл отдолу.
а можеш с бяло гръбче и бяла дантелка. м'ого романтише. Wink

и още една идея https://claire93.wordpress.com/2011/08/31/easy-bookmark-tutorial/
Виж целия пост
# 184
Моята Праска прогледна

Големи красоти на последните страници. Много ми допадна дамата в лилаво.
Виж целия пост
# 185
Готовия
И номер 3 Wink

Скрит текст:
Виж целия пост
# 186
Mama iasi - много са хубави и двата! Като ги видях се сетих, че чакам комплектче от серията, което в последствие осъзнах, че е пиратско комплектче Sad.

Доколкото разбрах дизайнерката е рускиня, ти откъде купи твоите комплекти или си купила само схема от дизайнерката?
Виж целия пост
# 187
Готовия
И номер 3 Wink

Скрит текст:
Невероятни са mama iasi
Виж целия пост
# 188
Момичета, никога не съм слагала в рамки готови гоблени. Бихте ли ме посъветвали тези как да ги оформя? Съобразявате ли се с други гоблени, стени...  


Изобщо не разбирам Simple Smile

Трябва първо леко да ги изпера, гладя от обратната страна...
Виж целия пост
# 189
И аз имам 3 бр., които мисля сама да си ги рамкирам:



Виж целия пост
# 190
Момичета, добър ден.  
За желаещите да рамкират сами, Добри качва непрекъснато разни тънкости, а и не само тя. Човек трябва да опита, може да му се отдава и резултата да е впечатляващ.
Следя ви и ви харесвам.
От неделя съм с висока температура , задух, без обоняние, ходене по лекарски кабинети  и с двустранна бронхопневмония, но с отрицателен ПСР и цял наръч лекарства. Така, че почивам дълго и по-малко ще ръкоделствам да не излизам от форма.
Приятен ден. Бъдете здрави.
Виж целия пост
# 191
бързо се оправяй.
а ние ще стискаме палци.

за рамкирането. половинката ми рамкира гоблените. станал е спец. Simple Smile
аз пък си купувам всяка хубава рамка, която ми мине пред очите - все с нещо ще я запълня. Wink
да отбележа, че квадратни рамки е намират трудно, май нямам спомен да са ми попадали. Cry
Виж целия пост
# 192
Оленка скорошно оздравяване! Да минава леко!Чакаме си те тук! Heart
Пак редакция...ужас съм...Disappointed
Виж целия пост
# 193
обичам автокоректора. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 194
olenka63, бързо да се оправяш!

Аз до сега не съм рамкирала сама, все на ателиета ги давам, защото много обичам да са оформени с паспарту и то двойно. В къщи не е немъзможно, но ще е доста трудоемко да се постигне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия