👜Нови придобивки в гардероба - 61

  • 122 539
  • 709
# 330
Чантите поръчах от фейсбук страничката на киара.
Раничката е 33 лева.
Същата раничка я има в бутик мис каприз(за чанти, но не знам на каква цена)
Виж целия пост
# 331
Скрит текст:
Скрит текст:
.
паоло ботичели, очаквам ги, ако не ги харесам на живо ще ги върна Simple Smile

Точно тези си купих преди две седмици от реален магазин, изключително удобни и меки са.

Здравей, отгоре (самия текстил) ли е мекичък? Притеснява ме да не са твърди и да ми правят мехурчета. А и също да попитам ластикът отзад прекалено ли е стегнат?
Виж целия пост
# 332
Цялата обувка е мека, текстилът е мек и стелката е мека и удобна. Имам широк крак и рядко попадам на толкова комфортна обувка на ток от български производител. Предполагам, че е правена за някой друг производител,  защото калъпът не е техният. Ластикът е удобен и не притеснява.
Виж целия пост
# 333
tuali, честито за Hunkemoller!

Аз днес поръчах, много го харесвах в чисто черно, но това ми се струва още по-красиво Heart Exl

И тези за разкош



И тези
https://www.bluebella.com/collections/lingerie/products/emerson-body-black
https://www.bluebella.com/collections/lingerie/products/etienne-body
https://www.bluebella.com/collections/lingerie/products/hale-hig … waist-brief-black
https://www.bluebella.com/collections/lingerie/products/emerson-thong-black
И тези, най-после окоплектовани
Скрит текст:

Виж целия пост
# 334

Чакам си едни сандали
Виж целия пост
# 335
Goddess, последните от къде са?
Виж целия пост
# 336
goddess
Да не остана по назад , а и да оползотворя кода за намаление




Чорапогащник с татуировка

И тази копринена  нощница, които най нахално ще бъде носена извън къщи.Още не съм решила с какви обувки, но ще го мисля, когато пристигне

Виж целия пост
# 337
Goddess, последните от къде са?
sportdirect на L'Agent

SL, искам и аз такава нощница- за рокля Heart Exl
Виж целия пост
# 338
Чантите поръчах от фейсбук страничката на киара.
Раничката е 33 лева.
Същата раничка я има в бутик мис каприз(за чанти, но не знам на каква цена)

Как се казва тази страничка? Не я намирам
Виж целия пост
# 339
Чантите поръчах от фейсбук страничката на киара.
Раничката е 33 лева.
Същата раничка я има в бутик мис каприз(за чанти, но не знам на каква цена)

Как се казва тази страничка? Не я намирам
https://www.miss-kapriz.com/

И тук ги има:
https://redlips-obuvki.com/%D1%87%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8/
Виж целия пост
# 340
От Дайхман, но още се чудя дали да ги задържа.
Виж целия пост
# 341
Памучни роклички  от намаление






Докато пристигнат ще се боря с дилемата, кое от двете да избера.Те не са  намалени и няма да свършат до тогава.
Скрит текст:
Рокля

или пола

Виж целия пост
# 342
Този спортен сет, цветът ме грабна

Виж целия пост
# 343
Откъде?
Виж целия пост
# 344
И аз онзи ден получих една бохо рокля от намаленията в Zara.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия