👜Нови придобивки в гардероба - 61

  • 122 528
  • 709
# 405
Тези двете. Кафявата е малко по-удобна.


Виж целия пост
# 406
От къде са раничките?

Записвам се скромно от About you :



И едно стягащо боди за рокли с гол гръб:
Виж целия пост
# 407
Темата само я следя, не пиша.
Ако пиша, спамя и естествено, понякога съм изтрита.
Затова се записвам с една покупка, която благодарение на Tuali се навих,  защото знам марката от обща култура, но нямах до сега личен опит с нея
Виж целия пост
# 408
Здравейте! Страхотна тема Simple Smile
От About you

Виж целия пост
# 409
Здравейте! Страхотна тема Simple Smile
От About you

Палтото каква марка е и има ли друг цвят?
Виж целия пост
# 410
Поредните Blush
Виж целия пост
# 411
Раничките са от answer.
За да не е спам, ето и тази чантичка. Много хубав цвят, заради който я взех. Иначе нищо особено.
Виж целия пост
# 412

Обувки от global brand store
Виж целия пост
# 413
About you





Fashion Days





И такава шапка идиотка от Зара, но не мога да я намеря, моята е в цвят горчица.

Виж целия пост
# 414
Скрит текст:
Здравейте! Страхотна тема Simple Smile
От About you

Палтото каква марка е и има ли друг цвят?
Марката е ONLY. Има много цветове, но не знам всички ли са с намалена цена. Ето снимка на цветовете и цената към момента
Виж целия пост
# 415
А отговаря  ли си на размера това палто? Една тениска  ONLY  взех от сайта и е ужасно умалена, поне два размера надолу.
Виж целия пост
# 416
Поръчах си от Orsay тази рокля. Идея нямам за размера, дано съм уцелила. С каква връхна дреха и обувки е добре да се носи според вас?
Виж целия пост
# 417
Скрит текст:

Скрит текст:
И аз да се похваля с една 'глезотийка' от естествена кожа. От мен за мен:

Скрит текст:
От къде е чантата?
Lancaster Paris
Благодаря
Виж целия пост
# 418
А отговаря  ли си на размера това палто? Една тениска  ONLY  взех от сайта и е ужасно умалена, поне два размера надолу.
Според мен си отговаря. Аз съм между С и М и съответно поръчах М. Точно както очаквах ми е малко по свободно палтото.
Виж целия пост
# 419
Може ли снимка на лично как стоят?
И аз съм ги загледала ,но ми изглеждат много широки,незнам защо..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия