👜Нови придобивки в гардероба - 61

  • 122 527
  • 709
# 525
Виж целия пост
# 526
От мен рокля от Мохито

и 2 бели тениски от там, но нямам снимки

Бански от Paramidonna

Виж целия пост
# 527
Страхотна е черната рокля! 😍Онлайн, или от физически магазин..?
Виж целия пост
# 528
Благодаря Blush, от физически магазин в The Mall e.
Виж целия пост
# 529
Рокля Trendyol

Виж целия пост
# 530
От къде е ,точно такава дължина искам?
Виж целия пост
# 531
Страхотна е, честита от къде е?
Виж целия пост
# 532
Искрица, би ли споделила от къде е сакото?
Виж целия пост
# 533
От About you:

Виж целия пост
# 534
Сакото е от фейсбук страничка ако искате пишета на ЛС за да я напиша, че не знам дали мога да я споделя тук в темата.
За да не е спам весели чорапки
Грейка
много исках бяла, но не си намерих Sad
Виж целия пост
# 535
Massimo Dutti
Виж целия пост
# 536
Две чанти и едни обувки и от мен



Виж целия пост
# 537
Пишете в модни консултации, че тук ще стане голям спам.
Simple Smile)
И моя придобивка от днес. От детското Reserved е, защото съм много дребна и влизам в тях. Даже размерът ми е 134см 🤣🤣🤣 ама това е защото размерът, който отговаря на височината ми (158) е сууупер уголемен, а не защото съм Малечка-Палечка. Simple Smile))
Виж целия пост
# 538
Днес отидох за компания с приятелка до мола да си купува дрехи тя. Аз уж вс си имам.
Та докато я чаках да избира се сдобих с:




Виж целия пост
# 539
Две чанти и едни обувки от мен

Честитити  придобивки -чантите са много хубави въпреки,че не са мой тип,но в обувките ми останаха очите!Ще споделиш ли от къде са?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия