АВГУСТ-инчета 2020 ! тема 8

  • 19 726
  • 754
# 285
Аз давам едно малко авокадо с банан. Чудесно се отрази на изхождането му Wink май трябва да ида да заредя още
Виж целия пост
# 286
Само нашето зверче ли се запича без установена причина... Яла е само разхлабващи храни и пак 😤 Преди 2 дни ѝ правих клизма, 2 дни ака и днес пак не е... Не знам какво да я правя вече, писна ми с това акане.
Виж целия пост
# 287
При моя авокадото и тиквата вършат чудна работа
Виж целия пост
# 288
Само нашето зверче ли се запича без установена причина... Яла е само разхлабващи храни и пак 😤 Преди 2 дни ѝ правих клизма, 2 дни ака и днес пак не е... Не знам какво да я правя вече, писна ми с това акане.
И моята щерка е същата. Онзи ден така плака докато се изходи, надува се, почервеня цялата, а аз й притисках крачетата, за да й помогна.
Вчера не е ходила, днес малко, но дооооста гъсто. Утре ще дам тиква, пащърнак и тиквичка, дано спасят положението.
Виж целия пост
# 289
При нас от два дни е нещо страшно!
До тоалетна не мога да отида!
А съм се отделила от него, а е ревнал. А не е ревал от месеци.
Може изобщо да не се занимава с мен и да не ме гледа, но иска да съм там до него. И като ревне и го взема и изведнъж всичко спира. Почва да се хили.
И долу венците му са много подути ибели. Вдругиден ще кажа на лекарката да го погледне.
Днес се сетих, че в края на месеца пак сменят времето и не знам как ще се нагодим.
Виж целия пост
# 290
Давайте им по-често водичка. Ние така се оправихме
Виж целия пост
# 291
Мале, Лайка, как ти съчувствам!! Моето Миш е същото!! Но откакто е на проходилката е някак по- спокоен.
Аз често забравям да му давам вода.
Другата седмица ще се занимавам с юздичката му вече, че много ме притеснява
Виж целия пост
# 292
Вода не иска да пие моя.
Изобщо.
Пийк, не знам защо такава рязка промяна.
Може нещо да се е наплашил, че тия дни свекърва ми го гледа и да не се е притеснил, че пак ще го оставя сам.
Виж целия пост
# 293
Относно попарите, едно една модерна версия😃
Скрит текст:
Авокадо аз давам 1/4.
Бяхме на дерматолог, има лека форма на атопичен дерматит Sad Но за щастие според доктора няма алергия към храна засега.

Хмм май по-скоро бих дала “модерна” попара. А чии е този профил и има ли още идеи за бебешки рецепти? 😄
Виж целия пост
# 294
Лайка, при нас беше така докато не изби зъба.  За съжаление цял месец продължи това Joy сега е доста по-спокойна

Аз давам вода, ама не се приема много много. То 40мл най-много за цял ден, не го броя като пиене на вода...
Тиквата засега е спасението...
Давали ли сте храна през тези неща с мрежичките, тип близалка? И ако да, какво и пак ли е варено/на пара?

Моята вече 2дни само дърдори нещо като мама, мам, мамам и разни такива. Свекървата оня ден даже ѝ вика, ама то и тати има, не само мама Joy Stuck Out Tongue Winking Eye ех...
Виж целия пост
# 295
Моят син е на баба, дядя, даже и тате и кака съм го чувала да казва. А , аз съм цял ден с него 😄 Разбира се неосъзнато ги казва.
Виж целия пост
# 296
Моето само пръжка с уста Sad за това си мисля, че е виновна юздичката.
Давам му банан в такова с дупки да си смуче
Виж целия пост
# 297
Ние пием около 70мл. вода на ден вече. Непрестанно предлагам. След хапване/ако не е мляко/ и като сме навън. Направо е жадна, сама си взима чашата. Най - обикновенна неразливаща се взехме.
Това с мрежичката не ни се получава на нас. Смукне малко и почва да го отпаря по стола, все едно е играчка. Давам банан на парчета, подавам и парчето и тя или го пъха в устата или го маже по таблата. Абе веселба в общи линии. 😃
Виж целия пост
# 298
Ох едвам изчетох 😁
Какви дискусии, какво чудо съм изпуснала.
Иска ми се да кърмя възможно най-дълго.. поне 2 години , обачеее майчинството ми свършва скоро, е вярно, че ще работя само 2 дена в седмицата ама май нощни и се надявам от недоспиване да не ми спре кърмата.
Аз вчера започнах нещо като захранване, дадох му сладък картоф, броколи и банан да си маже и да си играе 😁. В памперса после имаше цели парчета направо се шокирах,но уж било нормално докато стомахчето му се научи да преработва твърда храна. Да ви кажа опита си от всичко, повечето беше на земята и по стола, но няма значение, хванала съм се на хорото с този вид захранване и ще си го играя.
Вода още не съм започнала да давам, като видя, че си хапва стабилно тогава най-вероятно ще предложа.
Виж целия пост
# 299
Снощи имаше голям, жален, силен, продължителен рев почти в полунощ. Дори празнуващите съседи спряха да празнуват за малко. Както дойде, така си и отиде....( такова точно за 2ри път се случва по това време на нощта). Не иска цица, не иска гушки, не иска на леглото, гела за зъби не помага.......и в 6:30 се излюпи.......
Вчера пък имахме един дълъг пикник с децата, много хубаво беше ако не броим кърлежите, които се опитваха да лазят по кучето.  Днес имам пак да наваксвам много неща у дома.

За тези, които поръчват от Али, имате ли наблюдение кой метод е най-бърз за доставка. Всички, които ги дават с безплатна или минимална доставка пише или с Али или Казино......и че пристигат еднакво бързо. Някъде виждам, че има опция и от коя страна да поръчаш. Това гаранция ли е, че ще дойде бързо ако е от Европа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия