АВГУСТ-инчета 2020 ! тема 8

  • 19 724
  • 754
# 420
Аз вече го обличам само с яке. Без космонавт и без чувал в количката.
Не спи много дълго в количката ама си ходя навсякъде с него. Само ме дразниш че магазините не са предвидени за колички...
Виж целия пост
# 421
От 2 космонавта и 2 якета, вече нищо не му става, а магазините ни още са затворени,
а и с чувала ми е по- лесно.
Виж целия пост
# 422
Да, наистина е лесно в чувал ама моя е .. оф, много е мъка в количката. А и толкова се надявах, че в летния кош ще му е по- удобно и интересно.
Сега се надявам като се затопли и е в лятната количка да му е добре. Сега е в летния кош на комбинираната
Виж целия пост
# 423
Преди да се затопли излизах 2 пъти на ден - към 10:30 с ергораницата по задачи и следобед на разходка с количката.
Ноо вече когато е слънчево времето може и цял ден да не се прибера 😄 Мъкна пюрета и каши навън и това е положението.

Между другото космонавт съм му сложила броени пъти и то като беше минус 5-6 градуса. С якенце е и отгоре едно пухкаво одеалце,ама не много дебело. Даже като беше хубаво времето не го и завивах. Зимен чувал имам за количката,но изобщо няма да го ползвам така като гледам.
Виж целия пост
# 424
Аз нямам какво да правя цял ден навън. Колко град е то? Идеш до центъра, свършиш си работата, прибереш се. Пък и така си върша нещо у дома, докато той спи.
Виж целия пост
# 425
Честит 8-ми март, мили майки! За някои от нас това е първия празник на майката-като майки 💐 Чувствате ли се по-различно?

Аз да ви попитам още ли лежат в количките вашите бебоци. Моята Бонбона изобщо не стои така и започва да реве докато не я вземе някой. Чудя се ако я сложа седнала(не стои вс е още стабилно) дали няма да е по-добре.
Виж целия пост
# 426
Седнал е вече моя. Абсурд да лежи . Аз го пуснал легнал едва като заспи. Иначе гледа с гигантските си очи и се впечатлява от всичко Wink
Виж целия пост
# 427
Абсурд да лежи. Трябва да е поне в полуседнало положение.
Виж целия пост
# 428
Честит празник на всички мами. Бъдете обичани, щастливи, и нека сърцата ви познават само обичта и радостите. ⚘⚘⚘
🌷Да обичаме и да бъдем обичани. Ние сме важни и значими жени. 🌷
Виж целия пост
# 429
Flowers RoseFlowers TulipЧестит празник! Simple Smile Flowers HibiscusFlowers Sunflower

Лелеее, момичета , те златни тези детски рождени дни......До сега или е било забранено да се празнува или сме празнували на открито( с всичко както му е реда) Сега гледам оферти за заведения и детски центрове, хаха ми то с толкова пари живеем на месец, някой даже искат и повече. Ако някой от Пловдив е празнувал РД и е доволен от отношение  и цена, моля да сподели мястото.

Днес ми се иска да не правя нищо, ама ей на, даже разходих кучета преди 7, след малко почвам да чистя и шетам, ако Бухта ме остави може да се пробвам да си лакирам ноктите, не че след няколко часа лакът няма да се е обелил. Дори гел лак не се задържа върху ноктите ми.......Не че и празнувам особено днес, но ми стана много мило, сутринта като изведох кучето, че един кучкар ме поздрави.
Виж целия пост
# 430
Детските рождени дни са си почти една малка сватба. Голямото ми дете е родено октомври и там няма опция за рожден ден навън. При малкото - юли , направо си мисля да не се занимавам с джамбурета , а са го черпя едно море Wink
Виж целия пост
# 431
Честит празник! Flowers Tulip Чувствайте се обичани и обичайте. Blush
В количката е седнала/прилегнала.
Снощи разляхме течност на дивана. Изпрах седящото място, уж, ама така смърди на застояли дрехи в пералня.. Ужасно. Днес вечерта ще идват да перат дивана, но до тогава, аз и шушулка трябва да измислим друго място за игра.
Виж целия пост
# 432
Честит празник, момичета 🌹 Странно се чувствам днес, по-особено е като вече съм майка 😃 Но не празнувам, а и са сложили таткото дежурен днес, та ще си празнуваме с малкия.

Ние излизаме веднъж на ден. Просто нямам нерви, обличане аз, обличане него и като излезем то е едно напъване да се изправя (полуседнал е), мятане, ръмжене, реване. Абе мъка. Вкъщи някак повече се занимавам, играем си, по-спокойно ми е. Събота и неделя, като е тук и таткото, може и 3 пъти да излезем. Сама ми е адски скучно, то с това чудо не можеш да седнеш на някоя пейка, че почва още повече да врещи. По наше село няма и къде да обикалям толкова, храна още не съм давала навън, то не съм и заместила нищо още.

Моят реши днес, по случай празника, да ме вдигне в 5. 30, яде, после заспа. Та досега 🙈
Виж целия пост
# 433
Виж целия пост
# 434
Само нашата ли не спи в количката вече Sad спи само по 30 минути и се буди. Някой път мрънка, друг път кротува.... аз излизам засега по веднъж за 2-3 часа, не стоя по пейки и ми е скучно безцелното ходене. Сега като се затоппли ще излизаме сутрин преди обяд и следобед след дрямката.

Една приятелка ще прави рожден ден в Пловдив в Le Petit Nicolas. Каза, че е по- евтино от тон бонбон , но не знам цени с точност....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия