ОКТОМВРИ месец вече е пред нас - бебчетата малки чакаме в захлас!

  • 15 753
  • 280
# 150
Знаех си, че като вляза и ще видя само добри и хубавки новини!
Честит юнак на МАМА НЕССА   ylinfant
От сърце и пожелавам много радостни емоции с новият член на семейството  smile3504
Много съм щастлива от такива добри новинки  newsm68 newsm44
valka77 дай Боже всекиму такава кротичка бебка като твоята! Ама това е, защото родителите и са сладурчета и много я гледкате!  smile3525
Хубав ден на всички и много положителни неща да Ви се случат точно днес!
Виж целия пост
# 151
Честити бебенца на Венда, Флорес, Анжела и Несса ! Да растът здрави и само да ги радват. А на мамите бързо възстановяване.

Добре дошли  на мама Валка77 и бебе Мария.
Аз все още съм си бременна и полудявам като ме питат постоянно кога ще раждам , ама още ли не съм родила и други подобни. Twisted Evil
Виж целия пост
# 152
[color=darkviolet]ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА НОВИТЕ МАМИ ВЕНДА ФЛОРЕС,АНЖЕЛА И НЕССА МНОГО СЛАДКИ МИГОВЕ ПОКРАЙ МАЛКИТЕ СЛАДУРКОВЦИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.[/color] smile3525 newsm51
Evelinar мерси за инфото за този преглед но дано не ми се налага тази намеса. Shocked
Добре дошла и на мама Валка 77    bouquet много бързо раждане наистина със всичките му екстри Blush
Ние с бебо днес сме много активни но скоро няма никакви прояви за излизане а и така трябва много ни е рано още. Praynig
Лек ден на всички и чакаме още октомвриййчета.
Виж целия пост
# 153
Честито на Неса!!! Да са здрави и щастливи!!!

 smile3525               smile3525                             smile3525
Виж целия пост
# 154
Здравейте и от мен мамчета. Hug
 Най накрая и аз намирам малко време да драсна някои ред,докато бебока спинка.Иначе докато кърмя все сядам да чета,ама нещо не мога да намеря време да седна на комп newsm78.
 Честито на всички мами и от мен!Да ви растат здрави и послушни бебоците. newsm51 newsm51 newsm51
 Хайде да разкажа и аз набързо...На 26ти сутринта ме приеха в болницата.Сложиха ми лекарството за предизвикване,което е като някаква инджекция,но нещо като гел което ми вкараха отдолу.Казаха,че може да не ме хване от първата,може и вечерта да повторят,а може и да потретятна др.ден.Мн.се разочаровах,защото мислех,че веднага ще стане.Е както и да е,само леки контракции и вечерта в 10 пак ми сложиха,като лекарката каза,че нямам разкритие и сигурно няма да стане и тоя път,а на сутринта след като  ми сложат пак.Е да,ама не в 3h ми изтекоха водите и се почна веднага с леко болезнени контракции.Обадих се на мъжа ми който дойде веднага.След 1h ме закараха в стаята където ще раждам.Имах вече 5см.разкритие и ужасни болки.Ставаха все по силни и по силни.Казах на татито да ми иска упойката,а те казаха,че по добре без,защото разкритието се получавало много бързо и само ще се забави.Може би заради предизвикването незнам,но наистина едва издържах на болката,а те не ми сложиха упойка.Единствената ми утеха беше да стискам ръката на мъжа ми и да се хапя,после цялата ми ръка беше синя.Слагаха ми някви свещички ама само за заблуда.Много съм разочарована честно казано.Казах че повече не искам никога да раждам,ако предварително не съм сигурна,че ще ми сложат упойка.Бебо излезе на няколко пъти,накрая даже едната лекарка ми скочи на корема,защото нямах сили да се напъвам и не правех нищо.Мъжът ми после се шегува,че щял да и удари 1 шамар,като я видял как ми се хвърля върху корема.Поне нямах никакви шевове...Бъзикат се тука че съм била като лastик Wink
 СЛожиха ми бебко на корема след като се роди и там си стоя поне половин час,не можех да му се нарадвам Heart Eyes.Изписаха ме на 3тия ден.
 Сега се кърмим,ама нямаме още режим,мъча се на 3часа,ама като заплаче и по рано му давам...Иначе и аз като AIR му давам на кърмене от едната гърда,макар,че тука ми казаха по 15мин.от 2те да му давам,ама аз не съм на това мнение...Вчера му падна и пъпчето,бяхме и на първата консултация,всичко е наред.Наддал е от изписването.
 Ами това от мен засега сладуранки.На неродилите още мамчета пожелавам леко и безпроблемно раждане.
Yani а на твоя разказ направо се разплаках!Миличката направо си герои!!!И моята кака мн.ревнуваше първите дни,само и се караме,уф не е лесно Sad
Виж целия пост
# 155
Tedito_799 добре дошла миличка! Измъчила си се без упойка, но си геройня майка  Hug
Хей момичета, къде е Криси, давайте да и стискаме палци, днес я няма във форума, сигурно вече си прегръща бебонче!  Hug
Виж целия пост
# 156
Честита рожба на мама Неса! Много да ги радва и тя  бързо да се възстановява!
 smile3525 smile3525 smile3525
Теди, добре дошла!   bouquet
Виж целия пост
# 157
Честити бебета на Флорес ,Анжела,Венда,Несса.Живи и здрави и много да ви радват
Сега се връщам от доки-бебето е ниско долу но нямам контракции които да го избутат.Довечера влизам в болница да предизвикат раждане.Успех на всички Peace
Виж целия пост
# 158
Честит беборан Филип на мама Неса ,да и е жив здрав и пълни пампата.
Добре дошли и на мамите Тедито и Валка   bouquet.Да се включват по често и да ни разказват за мъничките беборанчета Mr. Green
Роси мила с теб сме, кураж и дано довечера си вече щастлива мама.Леко раждане и да ни се похвалиш след това Hug
Виж целия пост
# 159
Tedito_799 на мен ми сложиха упойка на 4см. и за 30-40мин. направих пълно разкритие .Всички  физически болки се забравят стига бебенцата да са добре ,но все пак  е трябвало да ти сложат.
Роси 78  стискам палци всичко да е наред довечера!!!!
Виж целия пост
# 160
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ - ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЛЪНЧИЦА smile3525 newsm51 smile3525

Добре завърнали се на Теди и Илияна,  Hugчакаме и Оска скоро да се разпише с разказ Mr. Green

Сега гледах снимки на бебоците - толкова са милички и сладички Heart Eyes, малки душички. Нямам вече търпение да видя и аз моя малък мъж, който ме побърква в момента...Така се мърда и ми прави едни големи дзундзули, понякога ми причинява болка и ми се струва,че всеки момент ще ми излезе през кожата Mr. Green

Евелинка, защо така бързате с твоя юнак. Ти нали не преносваш, защо те туширват и искат да го вадят, не е ли по-добре да си стои колкото може повечко вътре newsm78

Хайде чао засега, ще чакам днес нови бебковци Hug  love001
Виж целия пост
# 161
Снощи в 21.50 ч мама Вили стана отново мама. Роди се малката принцеса Даниела и е с манекенските размери 3.100 кг и 50 см. Мама е добре, малката е доста лакома и много радва всички. Да расте винаги здрава и щаслива и послушна   bouquet
Виж целия пост
# 162
EEEEEEE,Честито на Несса, Флорес, Анджела, Венда, Вили за бебоците!Да са живи и здрави малкоте сладурчета! [/color]  bouquet
И аз гледах снимките в албума на малките мишлета.Наистина са толкова сладки, че и аз нямам май вече търпение да си видя моето и да го гушна, пък и нали е изненадка. Laughing
Ей, завърналите се мами слагайте снимчици да ги видим мишоците.
Аз като ги видя и почвам да се точа по екрана на компа, че още малко ще почна да го галя и целувам.Луда работа EmbarassedАма са толкова сладки всички.
Хайде ще чакам още новини!  bouquet
Виж целия пост
# 163
Здравейте момичета  bouquet!
Днес на мой та малка мишка и падна пъпчето Laughing, а тази вечер мисля да започна с бубата.Куки ти на твоя Филипчо прави ли му нещо newsm78?Като я гледам каква е малка ама ще се пробвам тази вечер след баня, като му е поомекнала кожичката Thinking.
Забравих да честитя на всички нови мами и да им кажа, малките им пуканки да бъдат живи и здрави за радост на мама и тате!
Виж целия пост
# 164
И аз се отнесих и забравих да честитя на всички мамчета, да им пожелая здрави бебоци и винаги да ви радват

Здравейте момичета  bouquet!
Днес на мой та малка мишка и падна пъпчето Laughing, а тази вечер мисля да започна с бубата.Куки ти на твоя Филипчо прави ли му нещо newsm78?Като я гледам каква е малка ама ще се пробвам тази вечер след баня, като му е поомекнала кожичката Thinking.

Ами трябва да правя, педито каза да придърпвамвсяка вечер след баня, ама нещо ме е шубе, татито го карам, ама и той се дърпа нещо, не знам как ще я правиме тая работа  newsm78  А и аз не съм сигурна дали искам да я дърпам или да оставя нещата от самосебе си да си станат, това ми е голяма дилема, въпреки че днес перидто така я дръпна, че доста се показа

Иначе малко отчет от нас, днес бяхме на първата си консултация - наддали сме 340 гр за 10 дни или 420 гр от най - ниското тегло, което си е супер Simple Smile В момента тежим 3.620 а сме на 15 дни Simple Smile Всеки ден сме в парка, последните дни дори по 2 пъти и е голямо удоволствие, малчо много обича да е навън, само спинка Simple Smile Неприятното е че имаме доста колики, но ще ги борим, дано скоро минат
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия