Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели ~ тема 132

  • 34 961
  • 742
# 240
Фили, тя няма да е лоша... та предпочитанието ти за красив злодей се изпълва Stuck Out Tongue Winking Eye
Е, стига да следват характерите на английските герои.
Интересно е кои артисти още ще участват... като например коя ще е сестра й... и кой ще е синът/ тинейджър е в английския/на турския Андрю.
Виж целия пост
# 241
Добро утро, момичета Hug Хубав ден ви пожелавам Sunglasses

Четиво за размисъл ви нося, как се развиват нещата със седем часа разлика. Между другото, хич не съм изненадана.
С преводача се разбира доста добре.

https://lavibra.com/2021/03/04/fans-toxicas-de-sancar-arruinan-l … ion-con-spoilers/

Да сложа и тези красавци Heart Eyes





Аутфита Heart Eyes



Васе, викаш да го почвам, така ли?
Виж целия пост
# 242
Добро утро! Coffee

Еве Heart, четивото отразява реалността и с една дума изразява състоянието на някои хора.

От няколко дни гледам Кадир и Джерен един до друг, май няма да е толкова зле положението Grinning

Виж целия пост
# 243
Привет, момичета Two Hearts

Да припомня... Неслихан на корицата на същото списание през 2018 г.





Еве, почвай го... интересен е. А и не са много сериите. 1 сезон 12, 2-ри 6
Виж целия пост
# 244
Привет момичета. Пожелавам ви един лек и ползотворен петъчен ден.

Цитат
"Токсичните фенове на Санджар съсипват „Дъщерята на посланика“ със спойлери"
       
   
                                                         
Тези фенове на Санджар/Енгин са зомбирани по целия свят. Успокоих се. Мислех, че само тук са толкова пристрастни.  Да свалят розовите си очила и да спрат да спамят. Това тяхното ми прилича на пандемия.                                           
Виж целия пост
# 245
Цитат
...четивото отразява реалността


Статията показва, че чуждестранната публика е "разчела" героите по същия начин както й турската.
Това беше и моята прогноза.
То даже не е нужно да гледаш даден сериал, за да предвидиш това.
Непредубедения зрител не го интересуват актьорите, той гледа героите и оценява техните постъпки и действия.
Актьорът си е съвсем отделна личност.
Повредата изобщо не е в телевизора на "тъпата турска публика".
Истерията в социалните медии идва от фенове, които биха защитавали и яденето на деца за закуска, ако го прави героят на техния любим актьор / актриса.
За тях пише автора на статията.
Но всички  актьори си имат и съвсем нормални и разумни фенове, само че те не вилнеят из туитър и не се набиват толкова на очи.
Виж целия пост
# 246
Красота Heart










И още...











Виж целия пост
# 247
Много хубава фотосесия, байълдъм Heart Eyes

И като за в дивия запад Joy




Чудно Неслиханче, дано пуснат снимките с хубаво качество Heart
Виж целия пост
# 248
Неслихан от 2014 г. с подобен грим.

Виж целия пост
# 249
Гласът на Неслихан звучал различно. Забелязали хорицата, че дублажа е от друга актриса Grinning

https://peopleenespanol.com/telenovelas/neslihan-atagul-por-que- … te-a-amor-eterno/



Гледайте бе, къде бяхме, докъде стигнахме Grinning




Значи, сега оценявам, че Ортилерките са имали много добри идеи, просто не можаха да ги развият и завършат.
Виж целия пост
# 250
Страхотна каубойка е Несли Heart EyesHeart Eyes


Особено тук... много ми харесва Heart EyesHeart Eyes
Виж целия пост
# 251
Виж целия пост
# 252
Привет 🤗,
Толкова хубаво изглежда Несли в тази фотосесия. Страхотна е, много различна, предизвикателна. Искам да я видя така в някаква роля. Ох, направо си я представям, и предпочитам да не се разхожда по маслинови масиви.
Виж целия пост
# 253
Виж целия пост
# 254
Гледайте бе, къде бяхме, докъде стигнахме Grinning




Значи, сега оценявам, че Ортилерките са имали много добри идеи, просто не можаха да ги развият и завършат.

Това е най- голямата ми драма с този сериал Grinning
Не е проблем, че Наре не се влюби в Гедиз, че бе заменена от Мави, че Санджар се влюбва отново..., моят проблем е, че потенциалът за красива история, който видях в началните епизоди беше брутално пропилян.
Сякаш СЦ имаха вътрешни разногласия как точно да продължи историята и хаосът се пренесе на екрана.

Не видяхме нито прошка, като прошка, нито легенда, като легенда, нито приятелство, като приятелство...
Абсолютно нищо не се получи както трябва между обявените за главни герои!
И излизането на Несли не е причина за това.
По някакъв странен начин най- съществените и запомнящи се послания към зрителите, остави уж второстепенният Гедиз.

Принц Гедиз Heart Grinning, както го нарича американската публика Smirk



Ето това не могат да преглътнат феновете на Санджар Smile, че друг герой блестеше повече от техния. И, независимо, от кой край на света са, отказват да разграничат художествения герой от актьора. Цялата защита от критиките за Санджар преминава през изтъкването на качествата на Енгин Rolling Eyes.

П.п
Уникална фотосесия от Несли Heart Eyes
Изглежда божествено и супер драматично с този грим. Точно като за кралица на драмата Sunglasses

Добро съботно утро момичета Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия