Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели ~ тема 132

  • 34 961
  • 742
# 285
Еви, аз не го гледам Heart Eyes
Тук съм само за парлама Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 286
Аз уж се клех да гледам и анализи да пиша Joy, но хем нямам време, хем нещо нямам и желание. Може лятото да седна и да го изгледам, сега предпочитам книжките Grinning
Виж целия пост
# 287
Рени, той и без това сериала е летник, тогава ще го изгледаш Grinning

Heart Eyes


Виж целия пост
# 288
Рени, той и без това сериала е летник, тогава ще го изгледаш Grinning
GrinningJoy
Виж целия пост
# 289
Здравейте момичета
Погледнах от любопитство как се стигна до тази сватба....Съшита ми е с бели конци, но какво да се прави....Това е нова история в сериал с "чуждо" име. Ханифе си заслужи снаха, като Дуду, а Яхя най накрая откри топлата вода  в брака....Детето не е панацея на всичко, а доверието между партньорите....
Виж целия пост
# 290
Здравейте момичета!
С какво ме посреща днес мрежата Sunglasses
Пенелопе Крус,  Луи Тосар и Неслихан в съвместен испански проект!



Да видим, какво ще излезе от това.
Виж целия пост
# 291
Джули, и аз я видях новината Heart Eyes





И веднага са им спретнали ФШ Heart



Привет, момичета Two Hearts

Мен ДП не ме вълнува Stuck Out Tongue Winking Eye


----------------------------------------------------------



Виж целия пост
# 292
Въй, какви новини сте донесли - браво на Несли, ако е вярно Hands Clap Щели да започнат снимки в края на годината.

Добър ден! Grinning
Виж целия пост
# 293
Рени, ми пресата съобщава новината... не ми се вярва да си фантазират...
Не напразно Несли учи усърдно английски Grinning

Виж целия пост
# 294
Привет сладурани! Много хубави новини за нашето момиче. Това със сигурност ли е? Аз се чудех, защо е започнала да изучава английски език.
Ако е истинска тази новина, това ще е невероятно постижение. Представям си каква ще е реакцията на нейните анти фенки. Добре, че евентуалните снимки ще започнат в края на годината. До тогава Несли ще се възстанови здравословно.
Виж целия пост
# 295
Дружкииии Hug , чудесни новини за Несли .Дано е вярно .Аз откога пиша ,че е за Холивуд , а сега добавям и за класно европейско кино .
И да ви кажа - разсмяхте ме с тези коментари за ДП Joy
Седя си на бюрото и се хиля като дебил Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 296
Линде, да... има време да се възстанови. А и това е филм, не сериал... пък и условията на работа са съвсем различни от тези в Турция.
Виж целия пост
# 297

Heart Eyes
И сега какво - Мелек била предложила на Мави да е нейна дъщеря... Мда...
Виж целия пост
# 298

Heart Eyes
И сега какво - Мелек била предложила на Мави да е нейна дъщеря... Мда...
И плюха на връзката майка- дъщеря...Наре-Мелек....
Виж целия пост
# 299

Heart Eyes
И сега какво - Мелек била предложила на Мави да е нейна дъщеря... Мда...

Рени Smirk



Значи, равносметката е, че легендарното, честолюбиво, високо морално и потънало дълбоко в традициите Ефе, се жени за трети път Thinking Два пъти по любов и веднъж за разплод (извинявам се за израза).
Но историята помни Smiling Imp



И ще я цитираме до втръсване, ако трябва Hands Facepunch Sunglasses Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия