Темата за СТИВЪН КИНГ - №15

  • 62 552
  • 728
# 150
Така се зарадвах като получих преди малко смс за доставка на "Били Съмърс" утре. Нямам търпение, все едно Коледа идва по-рано Simple Smile
Виж целия пост
# 151
Здравейте! Виждам, че повечето от Вас четат "Били Самърс", аз вчера завърших "N0S4A2" на Джо Хил след като я четох 3 месеца, поради това че работя и я четях главно през уикендите и сутрин преди работа, изминалата седмица.
От трите книги на Джо Хил тази ми хареса най-много като след нея нареждам "Пожарникаря" и "Кутия с форма на сърце", не съм чела още само "Рога".
Днес сутринта преди работа започнах "Безсъние" и добре че работя от вкъщи и имам аларма, навита да звъни 10 минути  преди началото на работното ми време, че както съм home office, така щях да закъснея за работа, усещам как няма да се спи докато не мина минимум 50 страници от нея, всяка вечер.

Купих си  колекцията „Игра на Тронове“ + "Огън и кръв" от Озон, но съм си ги оставила за отпуската ми за Коледа, тогава ще имам време да ги прочета и оценя на спокойствие.
Виж целия пост
# 152
На мен Безсъние много ми хареса. Много мой тип роман ...
Виж целия пост
# 153
На мен Безсъние много ми хареса. Много мой тип роман ...
На мен също!
Все я поглеждам, но ще я препрочета като я позабравя малко Simple Smile
Иначе ме чакат: По-късно, Кошмари и съновидения, Кутията на Гуенди и Били Съмърс. Тази коледна ваканция ще е яка.
Виж целия пост
# 154
Доставката подрани и книгата пристигна днес. 😀
Сега остава и да намеря време да я почна!
Виж целия пост
# 155
И аз я поръчах, да ми я подарят за Коледа:))))
Виж целия пост
# 156
Здравейте! Честита Нова година! Пожелава Ви здраве, късмет  и много прочетени книги и завършени колекции да видим във нашата групичка тази година!

Аз в момента чета "Игра на тронове" това беше книгата с която завърших 2021 и започнах 2022.
Много ми е интересна, явно тази година, за мен ще мине повече под знака на Мартин, защото няма да я завърша скоро поредицата.

Обещала съм си, че тази година няма да купувам книги докато не прочета всичко което имам, купувано и непрочетено, но дали ще успея да си спазя новогодишното обещание предстои да видим.

Направо са неведоми пътищата на купчината непрочетени книги вкъщи.


Вие какво четете?
Виж целия пост
# 157
Носферату свърших днес. Благодаря за препоръката на mara70 Grinning
Виж целия пост
# 158
"Носферату" я получих като коледен подарък заедно с "Били Съмърс" и "Към никъде" на Брандън Сандърс.
Все още не съм започнала да чета нищо от Нова година насам. Ще трябва да си избера коя да е първата книга за 2022г. Изборът е голям и съответно труден Grinning
Виж целия пост
# 159
Виж целия пост
# 160
Хексе, благодаря!
От кой сайт е промоцията ?

Да докладвам - много ми хареса Били Съмърс! Прочетох я за 2 дни. Чак се ядосвах, че толкова бързо приключи.
Сега чета Кошмари и съновидения, също е много хубава. Явно съм голям фен Simple Smile
Виж целия пост
# 161
Vasencetto, в Ориндж е промоцията за целия месец януари.
Виж целия пост
# 162
Благодаря, Иве. Добре, че е цял месец. Ще видя към заплата дали мога да отделя за някоя книга. Декември "одрънках" към 300 лв. за книги и не смея веднага.. Simple Smile
Иначе там видях няколко, които ги нямам.
Виж целия пост
# 163
Аз ги имам всичките..какво да поръчвам Grinning
Виж целия пост
# 164
Аз ги имам всичките..какво да поръчвам Grinning

Ха! И аз съм със същия проблем, като видя такава промоция се развълнувам инпосле се сетя, че няма какво да си купя 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия