Темата за СТИВЪН КИНГ - №15

  • 62 558
  • 728
# 570
И Трилогията за Гуенди с 15% от Хеликон
Виж целия пост
# 571
Издателство "Изток Запад" имат 20% намаления през септември за онлайн покупки, с код promo9

Предлагат 4 книги на Дийн Кунц  https://iztok-zapad.eu/diyn-kunts

Виж целия пост
# 572
Много любим ми е Дийн Кунц, благодаря!
Виж целия пост
# 573
Първата и последната ги имам, харесаха ми и двете!
Виж целия пост
# 574
"Отвъдни очи" дали не е "Очите на мрака"?
Виж целия пост
# 575
Ако може да помогне - “Twilight Eyes” е “Отвъдни очи“. Ако на другото заглавие имате името на английски и е същото - значи е едно и също.
Виж целия пост
# 576
The Eyes of Darkness четох аз Simple Smile.
П.п. Хареса ми.
Виж целия пост
# 577
"Отвъдни очи" дали не е "Очите на мрака"?


Това пише на книгата Отвъдни очи.

Виж целия пост
# 578
Мерси, тази не помня да съм я чела.
Виж целия пост
# 579
Сдобих се с тези красавици:

Някои съм чела, но държах да ги имам в библиотеката си. Мисля да започна с Нощна смяна. В настроение съм за разкази.
Виж целия пост
# 580
Аууу, завид, завид!!!
Виж целия пост
# 581
Супер! Имам ги и аз. Приятно четене!
Виж целия пост
# 582
Хеликон имат намаления онлайн на някои книги на Стивън Кинг.
ПРИКАЗКА и АКО ИМА КРЪВ са с 30%

Виж целия пост
# 583
Прочетох Нощна смяна и Особени сезони. Разказите в Нощна смяна ги бях чела, но си ги припомних. Харесват ми. Особени сезони съм гледала екранизациите на Изкуплението Шоушенк (страхотен филм) и Способен ученик. Харесаха ми новелите. Лятото на покварата (Способен ученик) ме отврати. Хем ми беше интересно, хем изпитвах отвращение и към двамата главни герои. Това го може само Кинг! Simple Smile  Започнах Роуз Мадър. Чела съм я отдавна и искам да си я припомня.
Виж целия пост
# 584
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия