Парфюмни размисли и страсти (март 2021 г.) - 258

  • 130 862
  • 1 914
# 330
Монталчета - sweet flowers 💗🌸 / много любим и според мен не толкова разпространен Монтал,може и да греша / , Тиаре Интенс и Ванила Кейк 🎀
Виж целия пост
# 331
Благодаря много за споделените парфюми на Монтал. Ще си поръчам мострички, за да разуча. Simple Smile
Виж целия пост
# 332
Дами и господа Bowtie Получих си пробата на Pearl иииииииии......................ужасно много ми харесва Laughing Определено влиза в категория "най-странни" аромати. За мен е комбинация между Starry Night Montale и зелени листа от смокини,които на моменти миришат на зелени плодове от черница .Детето каза,че му миришело на трева Flowers Palm Tree
Ре - Шокиран съм, честно казано ScreamSatisfied Винаги се радвам да видя, че има  нови щастливи придобивки, особено с марка Мансера Animal Heart Eyes Cat
Това с детето и тревата ми е малко объркващо на фона на палма Simple Smile)) Сигурна ли си, че не си тествала Hindu Kush? Satisfied Шегувам се, радвам се, че Пърл не се оказа ужас за теб, както очаквах. Wine Glass

Ще взема да пусна един фиш ТОТО! 🤣

Аз днес се наслаждавам на Roberto Cavalli Deep Desire - ликьорени череши, потопени в черен шоколад. Няма прекалена сладост, което го прави по-изискан, а съхне прекрасно! ❤️

Честити нови парфюмни Любови (и не само парфюмни... Jollie, нищо не казвам, нито съм подстрекател. 😉🤣🤗). И мен ме заинтригувахте с това Интензивно Тифани! 😍
Виж целия пост
# 333
Имам само един Red Aoud от Монтал, обаче беше крайно време да си подновя Крушите и току що го направих! Значи (ще) имам и Wild Pears 🙃
Виж целия пост
# 334
От мен глас за Dark Purple, Rose Elixir и Tropical Wood. Розите в първите два са чудовищни Simple Smile
От мъжките Vetiver Patchouli, който на мен само регистрирах като нищо особено и по-мъжки, но на мъж е
 умопомрачителен и със завидна трайност.

Някой с мнение за новите 6 на Roja -  Essence de Parfum? смятам да поръчам проби.
Виж целия пост
# 335
имам само един монтал, за който се сещам все по-рядко - черния ууд - но пък много го харесвам
не ми допадат тенекиените канчета, в които наливат сока и не ме привличат за проба и покупка
все пак съм пробвала доста парфюми на марката, но с все същата предубедено-намусена физиономия
с минцерите се запознах като с "едни като монтал, от същите хора правени", съответно необичането на марката се пренесе и върху тях
подпалиха ме описанията на перлите, но щом ре ги хареса... мхм, много вероятно е да няма химия между нас Grinning
Виж целия пост
# 336
и аз не им давам шанс заради бутилките не мога да пренебрегна и визуалния ефект, напомнят ми на наливна парфюмерия или рефан.
Виж целия пост
# 337
Добро ви предпразнично утро мили дами и господа ..... В това прекрасно , слънчево утро няма как да не посегна към Sunshine, много го харесвам целогодишно и най- вече ранна пролет ....Щастлив парфюм , най- щастливия....

Снощи мила съфорумка така ми “подпали “ джапанките за Italica Xerjoff / пообърка ми съня.....влезе ли ми парфюм в главата полудявам 😁 Лошото е , че харесвам точно  ароматите, които и тя, а по описанието й - този парфюм е както се изразява мил съфорумец “пълна лудница” / много харесвам израза и си го присвоявам 😊/
Та така .... терзанията ми продължават ....
Виж целия пост
# 338

Някой с мнение за новите 6 на Roja -  Essence de Parfum? смятам да поръчам проби.
От къде ще ги поръчате ?
Macadamia , писаната не подрежда ли парфюмите ?
SOTD D&G Garden Rose ,флаконите ми бяха сложили към кремчетата мостра.Симпатично ,момичешко парфюмче ,абсолютно безопасно за покупка на сляпо и подарък на младо момиче..
Виж целия пост
# 339
ausliebezumduft.de, в Германия съм, но доставят и до Бг, отливките са около 3 мл, ако мога правилно да преценя, при всички случаи повече от обикновена проба.
Виж целия пост
# 340
Здравейте, известно време не съм влизала в темата, защото много зле ми се отразява на бюджета 😂 Зарекох се, че докато не видя дъното на парфюм няма да купувам нов. Simple Smile

Въпросът ми е към любителите на Libre какво ще кажат за този вариант https://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/Libre-Eau … e-Wild-62658.html. Различава ли се много от пъровообраза и от Интенз??
Виж целия пост
# 341
Към момента най-любимия ми Монтал е Montale Ristretto Intense Café - приказен за мен във всяко отношение, като мисля че с Mancera Gold Incense са ми един от най-любимите парфюми последните месеци.
Харесвам много също и Montale Red Vetiver,  като любител на линията Terre d'Hermes Hermès, няма как да не оценя високо Red Vetiver.Hands Ok Hand
Допада ми Embruns d'Essaouira, също и ядрените бомби Black Aoud, Mukhallat, Crystal Aoud, Wild Pears, плодово-тропическите монтали също са много симпатични, въобще позитивно ми е мнението за Монтал и смятам, че ако тествам повече парфюми от тях, ще си харсвам съответно и доста повече...Набелязъл съм за по-натам и очаквам да ми харесат Oud Dream и Fantastic Oud и Oudrising
Виж целия пост
# 342
Вчера в нашата Бюти зоун видях един JPG Scandal със зелен сок вътре и на кутията от зад пишеше по спомен Floral никъде не го намирам в мрежата☺
Виж целия пост
# 343
Към момента най-любимия ми Монтал е Montale Ristretto Intense Café - приказен за мен във всяко отношение, като мисля че с Mancera Gold Incense са ми един от най-любимите парфюми последните месеци.
Харесвам много също и Montale Red Vetiver,  като любител на линията Terre d'Hermes Hermès, няма как да не оценя високо Red Vetiver.Hands Ok Hand
Допада ми Embruns d'Essaouira, също и ядрените бомби Black Aoud, Mukhallat, Crystal Aoud, Wild Pears, плодово-тропическите монтали също са много симпатични, въобще позитивно ми е мнението за Монтал и смятам, че ако тествам повече парфюми от тях, ще си харсвам съответно и доста повече...Набелязъл съм за по-натам и очаквам да ми харесат Oud Dream и Fantastic Oud и Oudrising
+ 1 за Crystal Aoud.Атомна бомба е, но пък не е труден за харесване. Няма рози и изявен ууд. Едно от ревютата във Фрагрантика казва – създава усещането на това като да си бил на безмитна зона на някое летище, минаваш покрай парфюмерията от която се носят красиви аромати и влизаш в скъп бутик за кожени чанти, куфари портмонета..
Създава ми усещане за лукс, а в същото време не мога да различа ни една нотка, не знам на какво мирише Grinning

п.с. сляпа покупка Animal See No Evil
Виж целия пост
# 344
На Монтал харесвам Vanilla Extasy и Oudmazing.
Първият е доста тих, в сравнение с другите бомби на марката, а Oudmazing е плодове с уд, но удът не е зъболекарски, а много умело вплетен в композицията. Първоначално изкарва една леко кисела нотка, но е съвсем за кратко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия