🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 2

  • 28 638
  • 818
# 795
Михаела много сгафи,но явно в България , за добро или за лошо, не сме хипер чувствителни по темата. Каквато и да е причината за коментара ( грим, глас ,т.н. ) е грозен. Недопустим за публична личност. Дори не се усети, за да замаже.
Виж целия пост
# 796
Харесаха ми песните на бутона. Другият понеделник ще е доста селен според мен. Мисля, че дори и Азис ще се развихри, като  Сандра - много ще му лепне този образ
Виж целия пост
# 797
Михаела много се изцепи. Ако беше някъде извън България, утре медиите щяха да я разкостят.

Поли миналия път на Преслава и 'Лъжа е' не спря да реве, сега с баш чалгата на Камелия да я видим. Така ѝ се пада Satisfied
Виж целия пост
# 798
Мислех, че ще направят изпълнението на Рафи с холограма. Да го накарат да пее на балкона на тази температура не ми се струва много разумно - и да не е болен, като нищо може да се разболее... Тази вечер нямах фаворит, за съжаление. Но най-много ме издразни тази досадна реклама на виното - прекаляват!
Виж целия пост
# 799
Е, каза Мишето, че е заради грима.
Виж целия пост
# 800
Михаела много се изцепи. Ако беше някъде извън България, утре медиите щяха да я разкостят.

То и тук би трябвало да я подкарат.

Много тъжно ми стана от финалния надпис. Светла му памет на Косьо Марков!
Виж целия пост
# 801
Поне да се беше извинила и да дообясни защо не иска черен (понеже трябва да се боядисва).
Е, каза Мишето, че е заради грима.
Да, точно - каза нещо, че трябвало пак с маска или нещо такова и се държеше за брадичката. Може би затова стана така, че все едно го смотолеви, или пък може би не се чу поради липса на микрофон. Не се разбра.
Бе ще има сега нападки и обвинения в липса на политкоректност. В днешни времена човек трябва всяка думичка да си премерва. За мен доста се преекспонира това, но...
Виж целия пост
# 802
На този бутон дали се падна нещо от 21век? Освен Риана де, която разбира се има само една песен, а Бионсе както спомена някой по-рано от толкова години на сцена милата с две, три. Сега грамито сигурно пак за single ladies го взе.
Поли с Камелия другия път пак ще са големи превземки. И недоумявам защо слагат групи на бутона. Изобщо не е интересно интърканото чудене на водещите кой пък ще да е имитираният.
Виж целия пост
# 803
Поне да се беше извинила и да дообясни защо не иска черен (понеже трябва да се боядисва).
Тя каза нещо, че трябвало пак с маска или нещо такова и се държеше за бръдичката. По-скоро го смотолеви, де, или пък не се чу поради липса на микрофон може би.
Бе ще има сега нападки и обвинения в липса на политкоректност. В днешни времена човек трябва всяка думичка да си премерва. За мен доста се преекспонира това, но...
И за мен се преекспонира, но в тоя случай наистина изказването звучеше адски расиско. Дете на 5 би го разбрало.
Виж целия пост
# 804
Много са досадни тези реклами на просекото.
На Рафи дали ще му свърши карантината до другия понеделник? Че малко тесничка ми се видя терасата за седем души. Simple Smile
Михаела направи голям гаф, недоумявам как можа да се изцепи така.
Виж целия пост
# 805
Е хайде сега. Ясно защо го каза Михаела, но не се усети. Заради грима. Толкоз. Да, да. Можеше да премери думите, ама и човек не е убила.
Виж целия пост
# 806
То ще ѝ се връща с Удо... Wink
Виж целия пост
# 807
Поне да се беше извинила и да дообясни защо не иска черен (понеже трябва да се боядисва). Усет под нулата.
Каза го, спомена нещо за маската. И въпреки всичко беше неуместно.
Виж целия пост
# 808

Много тъжно ми стана от финалния надпис. Светла му памет на Косьо Марков!

Светъл път на душата му!
Виж целия пост
# 809
Глуповата ли е , не е пред камери от вчера...
Като не е симпатичен човека, всяка грешка се гледа под лупа.
Като търсят слава и прожектори, ще трябва да се научат да внимават какво говорят. Някои по трудния начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия