Априлски мами 2021 - тема 4

  • 57 948
  • 649
# 135
Тези, които няма да раждат при следящия ги до момента АГ какви документи трябва той да ви издаде за преместването?

Здравейте,
Обменна карта - това са всичките ви изследвания и данни за бременноста и направление за хоспитализация (раждане), което е валидно 30 дни.

Благодаря за коментарите за обличането и спането на бебетата! Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Ако ги поискам утре 16.03, а термина ми е 24.04 и ни родя до тези 30 дни от валидността, новия ли док ми издава ново или?
Виж целия пост
# 137
Ако ги поискам утре 16.03, а термина ми е 24.04 и ни родя до тези 30 дни от валидността, новия ли док ми издава ново или?

Не знам дали ще ви го издадат утре. По принцип може да се вземе от следващия ви по ЗК АГ лекар или от личния ви лекар, до колкото съм наясно. Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Моята лекарка ми ги даде днес, терминът ми е на 14.04. Сигурно като минат 30 дни и не се използва направлението трябва ново, но питайте за всеки случай Simple Smile
Виж целия пост
# 139
Моята ми го даде умишлено без дата. Каза, че от родилното ще си я попълнят.
Виж целия пост
# 140
Дано и моята така ми го даде и да нямам проблеми, че достатъчно се ядосвах с изказванията й..
Виж целия пост
# 141
Бъдещите мами в Пловдив, къде ходите на тонове? Те се заплащат допълнително нали?
Виж целия пост
# 142
Аз си ходя при АГ, където се следя на частно и при когото ще раждам. Не плащам допълнително за тях, само прегледа. Иначе май са около 20-30лв. по принцип.
Виж целия пост
# 143
Имам много тъп въпрос🤣, но както сте забелязали ,повече са ми такива🤣днеска явно либидото ми е малко  по-високо,та така реших че трябва да се възползвам,обаче сега ме почнаха мн кофти контракции в 33гс съм.Да пия ли магнезий, дали ще спрат?🙄🙄🙄
Виж целия пост
# 144
Имам много тъп въпрос🤣, но както сте забелязали ,повече са ми такива🤣днеска явно либидото ми е малко  по-високо,та така реших че трябва да се възползвам,обаче сега ме почнаха мн кофти контракции в 33гс съм.Да пия ли магнезий, дали ще спрат?🙄🙄🙄
Не мисля че ще навреди магнезия🙂
Лягай и почивай☺️
Виж целия пост
# 145
Имам много тъп въпрос🤣, но както сте забелязали ,повече са ми такива🤣днеска явно либидото ми е малко  по-високо,та така реших че трябва да се възползвам,обаче сега ме почнаха мн кофти контракции в 33гс съм.Да пия ли магнезий, дали ще спрат?🙄🙄🙄
Не мисля че ще навреди магнезия🙂
Лягай и почивай☺

пих нош па,но това май не е мойто лекарство🙄
Виж целия пост
# 146
По темата за магнезия - в коя седмица се спираше по стандартно предписание? Миналия път бяха забравили да ми кажат да го спра и даже ми се смяха че ще раждам към 50та седмица както го давам...
Виж целия пост
# 147
Omainiche, аз го пих и в деня на раждането, но това по никакъв начин не повлия на процеса. Може би при всеки действа различно, но според мен ако си тръгне магнезия няма да го спре. Иначе съветват спиране към края на 8, началото на 9м
По темата за магнезия - в коя седмица се спираше по стандартно предписание? Миналия път бяха забравили да ми кажат да го спра и даже ми се смяха че ще раждам към 50та седмица както го давам...
Виж целия пост
# 148
Ооо аз тази вечер не съм била част от клуб безсъние Simple Smile
На мен ми казаха да го спра към края на 35 седмица, тоест аз вчера го спрях. При мен явно дава резултати, защото имах повече контракции от обичайното. Това разбира се е от 1 ден, а дали ще продължи така ми е много интересно.
Виж целия пост
# 149
В 36+1 ми го спряха магнезия за мен. От тогава определено си имам повече подготвителни контракции, но то и времето си наближава такаче едва ли е само от спирането му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия