Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 75/ Кулинарни вдъхновения 18+💣💥

  • 28 691
  • 739
# 360
Здравейте! Мисля,че тук ,пак ще повторя снимката

не си е върнал паметта и се чуди къде е ,защо, но му харесва аромата ...на Еда..

Обаче тук вече си е спомнил и вероятно е финала на серията,както мноого често се случва.Кого ли виждат? Каква може да е изненадата.?
https://twitter.com/i/status/1369366989635018762
Виж целия пост
# 361
Чакам с нетърпение. Stuck Out Tongue

Виж целия пост
# 362
Heart Eyes
Виж целия пост
# 363
В очакване сме

Виж целия пост
# 364
Е, това изглежда, че ще е фраг бомба, толкова се вълнувам. Nature Fire
Виж целия пост
# 365
Струва ми се, че Еда е с бялата рокля, с която трябва да се омъжи за Дениз

Виж целия пост
# 366
Ще отвличаме булката, и това е ... Stuck Out Tongue Winking Eye
Cupid

Виж целия пост
# 367
БлагаВест , не е, защото онази имаше копчета на гърба, които Серкан разкопчаваше.
Иначе Серкан доста разрошен, вратовръзката не е тип - Серкан Болат. Да не би да са му правили ергенско, да са го отвлекли и закарали до Еда 🤔
Тя да се надява, че той си е спомнил и за това е отишъл 🧐
Виж целия пост
# 368
Или да са решили на инат да правят двойна сватба, ама в един момент ей така без да иска Серкан да обърка невестата.
Виж целия пост
# 369


Отдавна си мисля, че на този клип Керем ми изглежда много нервен и несигурен да е близо до Ханде. Притеснен е дори да я погледне, превъзбуден ми изглежда. Тук са още в самото начало на сериала. Явно вече си я е харесал или поне аз така искам да ги виждам нещата. Trollface

Виж целия пост
# 370
Някой можели да хвърли едно око на това,има ли нещо или са неща които знаем❤
https://www.instagram.com/tv/CLgrL5mJXHG/?igshid=1kcuvnnjyju7v
Виж целия пост
# 371
midnight__sun, не съм го гледала цялото видео, добре го сподели.

Или да са решили на инат да правят двойна сватба, ама в един момент ей така без да иска Серкан да обърка невестата.
Грешката в такъв случай ще е вярна Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 372
Всички май тръпнем в очакване... 🤯🤯🤯
Виж целия пост
# 373
И ако не е това, което очакваме от фрага, вместо бомбе, ще е шок,шок... но и мен ме крепи надеждата, че ще е очаквайте неочакваното. 🙃
Виж целия пост
# 374
Всички май тръпнем в очакване... 🤯🤯🤯


Рефрешвам като ненормална, направо откачам, тези наистина си ги бива да подгряват напрежението. Ще гръмна след малко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия