Американски колеж - двадесет и втора тема

  • 53 482
  • 728
# 225
Защо "утре и в неделя"?
Изпита е разделен в два дни ли?

Много стискам палци на децата! Колкото и възрастният да знае, че това не е най-важното на света съм сигурна, че има дечица за които любимо училище е голяма мечта. От сърце им пожелавам да я изживеят!
Виж целия пост
# 226
Утре е за по-големите 🙂
Виж целия пост
# 227
ахаааааааа! за 9-ти и 10ти? ясно. Благодаря, Звън!
Виж целия пост
# 228
Здравейте, имам въпрос за изпита. Как е решен въпроса с отчитането на времето по време на разделите.Знам, че накрая на всеки раздел се отброява 3,2,1. Обаче Ддали има часовник в стаите, квесторите обявяват ли например : започваме раздел 1 в 9.05 до 9.30.или пък това се записва на дъската. Или децата сами трябва да си засичат времето за всеки модул - начало и край. Може да е малко объркващо.
Виж целия пост
# 229
Здравейте!

Бих искал да попитам в последния момент:

1. С колко страници разполагат кандидатите за писане на есето и ако е само една, дават ли се допълнителни?

2. Присъединявайки се към предходния въпрос: в залите има ли стенен часовник и през какъв интервал квесторите оповестяват времето?

Благодаря предварително за евентуалните отговори!
Виж целия пост
# 230
За двадесет минути​ и една страница трудно успяват да сдиплят. Даваха допълнително при поискване.
Часовници в залите няма, но квесторите съобщават колко време им остава до края, пет минути предварително.
Виж целия пост
# 231
На 15 та минута също трябва да съобщават.
Виж целия пост
# 232
Успех утре, деца и родители! Нека силата бъде с вас Simple Smile
Виж целия пост
# 233
За двадесет минути​ и една страница трудно успяват да сдиплят. Даваха допълнително при поискване.
Часовници в залите няма, но квесторите съобщават колко време им остава до края, пет минути предварително.

Много благодаря за отговора - дава ни важна ориентация!
Виж целия пост
# 234
Здравейте, а чернова дали дават за есето, да си нахвърля разни неща?
Виж целия пост
# 235
Здравейте, а чернова дали дават за есето, да си нахвърля разни неща?
Дават, ама времето е твърде кът за да се хаби за чернови и преписвания.
Виж целия пост
# 236
Обратното броене започна!
Късмет на всички дечица, за които Колежът е истински желаното училище.
Виж целия пост
# 237
Квесторите обявяват- остават 15мин, остават 10мин, остават 5мин, моля приключвайте.
Моя син си носеше ръчния часовник.
Като се сетя миналата година, колко много се вълнувахме покрай изпита.
Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Ох, на мен ми е напрегнато, при положение, че не се явява мое дете. Имам приятелско дете обаче. Стискам му палци! Вчера друго познато дете се е явило на изпита за 8-класници. Бил е на компютър, включително и есето.
Виж целия пост
# 239
Стискаме палци на децата на всички четящи темата! Ни пуха, ни пера!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия