💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 802
  • 996
# 195
Според мен точно това стана затова се развълнува човекът и им пожела успех няколко пъти. Ами всички сме хора и мен ме развълнуваха.
Виж целия пост
# 196
Кой не може да смята сега? Как  Стефания и Анжело са заедно от 1 г и 9 месеца, а в началото връзката им била трудна, защото имало КПП-та между градовете, и той хващал влака, за да идва при нея?!?
Виж целия пост
# 197
Останаха Поли/Мишо и Тяна/Иво. Все още си мисля, че някой ще закове 10 от 10 и това означава, че Милена и Иван-Асен са пътници.
Виж целия пост
# 198
...Много сте интересни как коментирате коя пуска прахосмукачка, робот ли е, мие ли си прозорците и прочие. Това малко като бабите на село " Ууу, виж я тая, не си прекопала градината". И защо поръчаната храна трябва да е задължително боклук и полуфабрикат? Всеки ден обядвам навън и си взимам за вкъщи готвена храна, каквато бих сготвила и вкъщи, сега поне има огромен избор какво да си поръчаш, не са само бургери и KFC. Темата се измества в доста неприятна посока с това дребнаво коментиране как живеят другите извън предаването.
Независимо че не сме от тези, които често си поръчват храна и никога не сме имали чистачка, нямаш представа колко много мислиш като мен! Особено първото и последното изречение от цитата.

Леле Милена и Иван Асен май ще отърват кожата от елиминации.
Ето затова сега Поли и Мохамед трябва да са по-бързи и да са поне 9 от 10.
Уф, Тяна и Иво пропуснах. Ама то толкова се изписа в темата, че все едно два пъти минаха по тоя мост. Satisfied
Виж целия пост
# 199
Избягвам да чета във ФБ, но днес се подлъгах. Имаше гневни постове по адрес на Мохамед и Полина. Последните 4 години от брака му с първата жена, той имал връзка с Полина. Първата му жена го съдела за издръжка, защото не плащал нищо за първото си дете.
Виж целия пост
# 200
Айде сега да чуете за изневярата, ако не сте запознати... Grinning
Виж целия пост
# 201
хах, айде изневярата Grinning
Виж целия пост
# 202
Иво започна и да поучава мъжете. Тези двамцата с всеки епизод ми стават все по-антипатични.
Виж целия пост
# 203
Сезона ще се запомни с изневярата на Тяна и Иво и секса на Милена и Иван-Асен.
Виж целия пост
# 204
Милена и Иван-Асен срещу Стефания и Анжело.
Със сигурност младите остават.

Малеее докторът как се беше навъсил.
Виж целия пост
# 205
Гаден спойлер от самата продукцията. Аматьори.

Чао, чао докторите. Никой няма да гласува за тях.
Виж целия пост
# 206
Докторът е пътник,няма шанс да изгонят Стефи.
Виж целия пост
# 207
Милена си отиват,симпатична ми беше тази жена
Виж целия пост
# 208
Ммм, да, доктора си тръгват...
Ха, май ще останат... Много странно...
Виж целия пост
# 209


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия