💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 796
  • 996
# 375
С всичко съм съгласна само с едно не съм - от къде другаде да си съставим мнение аджеба, ако не от предаването? Изобщо не говоря за Анжело, а по принцип.
Виж целия пост
# 376
Не хващам вяра аз на подобна информация .
Все пак е някакво там шоу.
Виж целия пост
# 377
Е, те сами си разказват какво и що, да не говорим, че зрителят няма как да познава лично участниците във всяко едно лоу, та си съставяме мнение и обсъждаме само на база предаване.
Виж целия пост
# 378
На мен Мохамед и Станимир са ми много познати по физиономия .
И като човек дето скоро не е гледал телевизия . От години почти нищо не гледам .
Възможно ли е да са участвали в другаде .
Особено Станимир ми е толкова познат , че заради това ще гледам отново дано се сетя .
Може да си има двойник .
 

Виж целия пост
# 379
Не хващам вяра аз на подобна информация .
Все пак е някакво там шоу.

Мненията изразени тук са условни: "Ако информацията е вярна, то тогава..." Мисля, че това се подразбира. Така става ли?
Виж целия пост
# 380
Видях и аз коментарите на бившата съпруга на Мохамед.
Ами много е прост,ако Поли му е бива любовница!За какво му е любовница,която толкова много прилича на собствената му жена?!Много са прости тия мъже!Хем ще ми изневерява,хем ще търси същата като мен!Като ще кръшка поне нещо по-различно да пробва 😀
Виж целия пост
# 381
За какво му е любовница,която толкова много прилича на собствената му жена?!

Бракове се разтрогват обикновено по една от следните две причини - липса на секс или липса на пари.
Виж целия пост
# 382
Здравейте, моля да ми кажете, къде да видя коментарите на бившата на Мохамед , че ми стана интересно
Благодаря Ви
Виж целия пост
# 383
За какво му е любовница,която толкова много прилича на собствената му жена?!

Бракове се разтрогват обикновено по една от следните две причини - липса на секс или липса на пари.
И не само!Понякога и от човешка глупост без ясна причина!
Коментара ми е с шеговит характер,но двете жени си приличат.
И Вие сте забавна между другото,продължавайте да ни забавлявате!
Виж целия пост
# 384
Това беше публикувано от сестрата на бившата жена на Мохамед. Не знам вярно ли е. Не твърдя. Имаше хора, които питаха
Скрит текст:
Виж целия пост
# 385
Това беше публикувано от сестрата на бившата жена на Мохамед. Не знам вярно ли е. Не твърдя. Имаше хора, които питаха
Скрит текст:
Благодаря ти:blue_heart:
Виж целия пост
# 386

Информацията , която се дава не е точно това ,което е реално .
Анжело записа политолотгия , но е специализирал държавна сигурност . В момента магистратурата му е киберсигурност .
Ей така като ненормален . Как така от инфо в някакво там предаване телевизионно си съставяте мнение за непознат човек
Изглежда, че сте запозната от първо лице с биографията му. Може би сте му майка, сестра?

Ами ето, че получаваме информация не само от предаването, ами и от роднините им. На някои като Мохамед примерно - и от бившите. Значи е бил женен за българка? Те имаха ли с Поли голяма разлика във възрастта, сега не мога да се сетя?
Виж целия пост
# 387
Ако не е забравил за детето от първата си жена, аз не виждам нищо лошо,че си е имал любовница. Щом е погледнал встрани явно нещо не е вървяло в брака му,влюбил се е и след време се е развел. Има хиляди подобни истории и наистина не виждам нищо лошо в това,всеки търси щастието си. Ако е изключил детето от живота  си обаче никак не го оправдавам и говори много зле и за двамата.
Виж целия пост
# 388
Не знам, какъв е бил предишният живод на Мохамед, но създава впечатление, че животът му започва с Полина и нейните родители. Толкова много суперлативи и раболепие ми е странно. Колкото до Поли, има нещо мнооого, мнооого лукаво в нея, уж нахъсана и бойна, уж перфектна, и много добричка, но фалшива...
П.С. Разсъжденията са на база на видяното и без много вяра на прочетеното, с които не ангажирам никого.
Виж целия пост
# 389
Самият факт, че крият за предишна връзка е непочтен.
Усеща се повече у Поли. Подлост и лукавство.
"Разчистих" ги предишните говори много за нея.
Не ме разбирайте грешно, аз самата съм с повече от един брак.
Но когато има деца да не признаваш предишни такива, както тя прави, не говори никак добре за нея.
Имаше разговор, че напълняла покрай забременяването и как искали още деца и голямо семейство.
Може да имаш голямо семейство и като шуменци. Забравих им имената. 😅
И попадайки в реаллити как може да си мислиш, че няма да ти се изровят всички скелети от гардероба.
Винкел, та винкел и.. т'ва е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия