💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 802
  • 996
# 405
В шеговит план го каза това "разчистих ги" и си беше казано точно за жени/кандидатки/ухажорки, не за роднини.
При Полина моето впечатление е, че е горда с постижението си да има любим мъж, дете, семейство, подкрепа от добри родители, тя просто се гордее с живота си. Вие я определихте като пренавита, аз смятам, че е горда от себе си и живота си, за който се е потрудила, постарала, вкл. да спечели веселяка - купонджия Мохамед. Щастлива е жената, независимо кой одобрява нея и нейните избори. На мен вече не ми е съвсем любимка, то и преди не ми беше. Мохамед и той малко на вярно куче тип домашен любимец ми заприличва вече.

Като прочетох този пост, всъщност осъзнах кое ме дразни у Поли. Точно този стремеж да представиш себе си, съпруга си и живота си съвършен. Никой от нас не живее съвършено, а и знаем, че такова нещо не съществува. Оттам вече идва някакъв фалш, който съчетан с революционният патос на Полина, прави нещата съмнителни. Не случайно само за тях се задълбава и клюкарства. Докато Тяна, макар и досадно, непрекъснато демонстрира изневярата, при Поли и Мохамед, сякаш има нещо задкулисно, нещо скрито и това предизвиква нездравият интерес към тях.
Виж целия пост
# 406
Здравейте! Може ли някой, ако помни да каже под кой пост във фейсбук е писала бившата жена на Мохамед? Благодаря предварително
Виж целия пост
# 407
Скрит текст:
В шеговит план го каза това "разчистих ги" и си беше казано точно за жени/кандидатки/ухажорки, не за роднини.
При Полина моето впечатление е, че е горда с постижението си да има любим мъж, дете, семейство, подкрепа от добри родители, тя просто се гордее с живота си. Вие я определихте като пренавита, аз смятам, че е горда от себе си и живота си, за който се е потрудила, постарала, вкл. да спечели веселяка - купонджия Мохамед. Щастлива е жената, независимо кой одобрява нея и нейните избори. На мен вече не ми е съвсем любимка, то и преди не ми беше. Мохамед и той малко на вярно куче тип домашен любимец ми заприличва вече.

Като прочетох този пост, всъщност осъзнах кое ме дразни у Поли. Точно този стремеж да представиш себе си, съпруга си и живота си съвършен. Никой от нас не живее съвършено, а и знаем, че такова нещо не съществува. Оттам вече идва някакъв фалш, който съчетан с революционният патос на Полина, прави нещата съмнителни. Не случайно само за тях се задълбава и клюкарства. Докато Тяна, макар и досадно, непрекъснато демонстрира изневярата, при Поли и Мохамед, сякаш има нещо задкулисно, нещо скрито и
това предизвиква нездравият интерес към тях.

Нека не се обобщава, ако е възможно.

Ще се повторя, но предпочитам да гледам игрите на двойките, а не ББ.
Виж целия пост
# 408
За какво му е любовница,която толкова много прилича на собствената му жена?!

Бракове се разтрогват обикновено по една от следните две причини - липса на секс или липса на пари.

Тоест обикновено, когато една жена обеднее, остарее и погрознее, тоест не става вече за секс, трябва да бъде сменена ли? Joy

Няма “трябва,” просто реалност. Това, което написах, не интерпретацията.
Виж целия пост
# 409
В една от игрите Полина и Мохамед разказаха, че първи братовчед на Полина преди години й е казал, че Мохамед има друго семейство в Египет. Оттогава тя не говори с братовчед си.
Виж целия пост
# 410
Аз чух, че й е казал, че го е видял с друга жена, а не че има друго семейство. И че това било измислица, за да ги скара.
Виж целия пост
# 411
Ами нищо чудно да е измислица, не ми се вижда Мохамед да се в юрнал да изневерява. И аз не вярвам, че не си поглежда сина.
Виж целия пост
# 412
Много народ с деца от няколко брака. Мъже, жени...
Статистиката от Щатите е,  че най-стабилни семейства имат хората от горната средна класа, което е лесно обяснимо. Някой знае ли за България?
Виж целия пост
# 413
Не знам за България, ама на английската кралица три от четирите деца са разведени.
Виж целия пост
# 414
Здравейте! Може ли някой, ако помни да каже под кой пост във фейсбук е писала бившата жена на Мохамед? Благодаря предварително
Ами влез в страницата на предаването и разгледай коментарите под снимките с Мохамед или Поли и ще ги откриеш.Има и от бившата жена има и от сестра и.
Виж целия пост
# 415
Здравейте! Може ли някой, ако помни да каже под кой пост във фейсбук е писала бившата жена на Мохамед? Благодаря предварително


https://www.facebook.com/edinzadrugTVshow/photos/a.1295469285873 … /304690304406354/
Тук е писала, и снимки има.
Виж целия пост
# 416
Здравейте! Може ли някой, ако помни да каже под кой пост във фейсбук е писала бившата жена на Мохамед? Благодаря предварително


https://www.facebook.com/edinzadrugTVshow/photos/a.1295469285873 … /304690304406354/
Тук е писала, и снимки има.
И не само. Аз чак сега разбрах за тези писания, не че много ме интересуват, но преди малко прочетох съвсем нов коментар от бившата му, писан преди 2 часа. Явно е доста наранена. Но не й прави чест на бившата съпруга да развява мръсното бельо по този начин. Така излага най-вече себе си.
Виж целия пост
# 417
Те пък Поли и бившата сестри да бяха, нямаше толкова да си приличат.
Виж целия пост
# 418
Аз рових и не можах да намеря под коя снимка точно са тия писаници. Само един скрийншот на коментар от сестрата открих, но лично те да са писали, не видях.
Виж целия пост
# 419
Слагам в скрит текст. Не знам дали ще се чете.

Скрит текст:




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия