💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 795
  • 996
# 450
Сега като разобличихте Тяна и Стефания вече си тръгна, остана само на една повяхнала хубавица да се радеаме.
Милена ли?
На мен Тяна повече ми харесва. Ама аз съм жена, мъжете друго виждат...
Виж целия пост
# 451

Информацията , която се дава не е точно това ,което е реално .
Анжело записа политолотгия , но е специализирал държавна сигурност . В момента магистратурата му е киберсигурност .
Ей така като ненормален . Как така от инфо в някакво там предаване телевизионно си съставяте мнение за непознат човек
Изглежда, че сте запозната от първо лице с биографията му. Може би сте му майка, сестра?



Няма как да съм му майка .
Анжело няма братя и сестри .
За да знаеш това не е нужно чак пък да си близък роднина и т.н.
Това не е някаква секретна информация . Кой къде е учил и т.н.
Виж целия пост
# 452
Тяна ми е симпатична и преди и след корекциите. Красотата е много субективно нещо, да не говприм, че чарът и харизмата са много по-важни и доста красиви хора не ги притежават. При нея хубавото е, че корекциите са направени добре и с умереност, така че не изглежда подута като ужилена от пчели. Нито гадните мигли, кито екстеншъни. Това ме навежда на мисълта, че си разбира и от работата.
Виж целия пост
# 453
Скрит текст:

Информацията , която се дава не е точно това ,което е реално .
Анжело записа политолотгия , но е специализирал държавна сигурност . В момента магистратурата му е киберсигурност .
Ей така като ненормален . Как така от инфо в някакво там предаване телевизионно си съставяте мнение за непознат човек
Изглежда, че сте запозната от първо лице с биографията му. Може би сте му майка, сестра?


Няма как да съм му майка .
Анжело няма братя и сестри .
За да знаеш това не е нужно чак пък да си близък роднина и т.н.
Това не е някаква секретна информация . Кой къде е учил и т.н.
Защо да няма как да сте му майка?
Ами много подробности знаете.... Сигурно е общодостъпна информация, ама трябва най-вероятно да се ровя, да търся. Нямам чак такъв интерес като зрител.
Затова мисля, че при Вас има нещо повече от обикновен зрителски интерес. И го доказвате с последния пост.
Виж целия пост
# 454
Скрит текст:

Информацията , която се дава не е точно това ,което е реално .
Анжело записа политолотгия , но е специализирал държавна сигурност . В момента магистратурата му е киберсигурност .
Ей така като ненормален . Как така от инфо в някакво там предаване телевизионно си съставяте мнение за непознат човек
Изглежда, че сте запозната от първо лице с биографията му. Може би сте му майка, сестра?


Няма как да съм му майка .
Анжело няма братя и сестри .
За да знаеш това не е нужно чак пък да си близък роднина и т.н.
Това не е някаква секретна информация . Кой къде е учил и т.н.
Защо да няма как да сте му майка?
Ами много подробности знаете.... Сигурно е общодостъпна информация, ама трябва най-вероятно да се ровя, да търся. Нямам чак такъв интерес като зрител.
Затова мисля, че при Вас има нещо повече от обикновен зрителски интерес. И го доказвате с последния пост.

Бъркате определено.
 И какви точно подробности знам - образование и това , че няма братя и сестри .
Това може да го знае съсед - приятел , колега от университет и т.н.
Не е някаква секретна информация .
Но интересно защо решихте съм майка /ничия майка не съм /
Виж целия пост
# 455

Но интересно защо решихте съм майка /ничия майка не съм /

Добре де, леля сте му Trollface
Виж целия пост
# 456
Тяна и аз все в устата я гледам, някак странно си я криви. Не знаех, че има корекции, преди лицето й е било по-грубовато. На мен не ми изглежда злобна, а просто със самочувствие. Говори някак убедително, но и манипулативно, напомня ми на Ирина Тенчева в опитите си да е най.
Виж целия пост
# 457
Не , лелинчо съм му .  Може и свако .
Но не и в женски род .
Виж целия пост
# 458
Тяна и аз все в устата я гледам, някак странно си я криви. Не знаех, че има корекции, преди лицето й е било по-грубовато. На мен не ми изглежда злобна, а просто със самочувствие. Говори някак убедително, но и манипулативно, напомня ми на Ирина Тенчева в опитите си да е най.
2 Лъвици Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 459
Ау, верно бе, жените Лъв са такива, то голямо самочувствие, гримасничене, големи аристократки на външен вид.
Мъжете Лъвове са готини.
Виж целия пост
# 460
Ау, верно бе, жените Лъв са такива, то голямо самочувствие, гримасничене, големи аристократки на външен вид.
Мъжете Лъвове са готини.

ММ е Лъв....е такъв инатлив човек няма никъде, и по гръб не пада никога. За компромиси и извинения пък да не говорим, че няма в речника, явно само моя е бъгнат. 😭😂 Шегата настрана, Лъвовете са наистина приятна зодия, много са дзен 😂
Виж целия пост
# 461
Мъжете Лъвове са готини.
Като Митьо Пищова?! Joy
Виж целия пост
# 462
Мъжете Лъвове са готини.
Като Митьо Пищова?! Joy
Не Simple Smile Тези, които аз познавам.... /оспамихме:)/
Виж целия пост
# 463
Сега като разобличихте Тяна и Стефания вече си тръгна, остана само на една повяхнала хубавица да се радеаме.
Не бих определила прегърбената Стефания за хубавица, но вкусове всякакви. Жена без разкош и загадка.
Тяна е властна , има чар в злобата и надменността й, така мисля аз.
Коя е повяхналата хубавица, докторската невеста ли🙂
Виж целия пост
# 464
Стефания за мен е в пъти по-хубава от кривата Тяна, ама всеки с вкусовете си. Ако оставим всичко настрама, Поли в лице е екстра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия