💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 795
  • 996
# 540
Емо: "Щото и мойта коса е в чантата".

Виж целия пост
# 541
Миглите на Тина са много странни.
Много. Изпадали са частично ли...
Виж целия пост
# 542
Рязко загубих интерес, но продължаваме, какво да се прави...
Дано стане добър епизод. За дамските чанти легенди се носят, да видим... Simple Smile
😂😂😂
Ти как си ? Прежали ли Стефи?Спиш ли ,ядеш ли или още си в депресия?
Нали тук качиха инстаграм профила и'.Гледкай си я там.
Виж целия пост
# 543
Какъв бардак е в стаята на Тина!

Обяснява Тяна как навреме трябва да имаш деца, докато си млад, а срещу нея седи Николай. Много умно!

Как може да разпитваш този и онзи кога мисли да има деца!

Тяна към Станимир: "Вие нещо деца, а?"
Николай има още три деца, като най-големият му син е с три години по-възрастен от жена му.
Тези теми им ги спускат по сценарий да си говорят, докато ги снимат.
Виж целия пост
# 544
Тина пак се опитва да е интересна, а май е доста разхвърляна да не кажа по-силна дума. И Поли причислявам към неприятните ми персонажи, тази жена май няма нищо женско в нея, дай ѝ да се бори, само говори за този хъс, носи чукове, клещи Rolling EyesМъжкарана.
Е това е хумор и самоирония - на Здравка, а не лигостите на Тина.
Виж целия пост
# 545
Morkovel99,
тук коментираме участниците във формата, не тези в темата, имаш ЖК
А аз инста и го имам още от началото на предаването, сам си търся информация и линкове, не чакам наготово някой да реши да ги сподели.
Ами да, гледам си я, а колкото и да завиждаш няма как да промениш мнението на много хора по въпроса...
Виж целия пост
# 546
Кой беше парфюма на Тина...
Виж целия пост
# 547
Тина казваше, че Станимир ѝ подрежда чантата, така че...

Та и претенции! "Тъпчо!" Тя нали е много "остра"!

Само като я слушам Тяна за дантелената ѝ дизайнерска маска, ми идва да ѝ изпратя снимка на моите маски, та да се пръсне от яд. Мноооооооооооого е зле тази женица.
Виж целия пост
# 548
Черен вибратор ли ми се привидя на масата?! Joy
Виж целия пост
# 549
За пореден път се доказва, че Иво си познава много добре жената, а и явно я глези и угажда.

Николай и Иван мисля, че няма да се справят добре в играта, може би и Иван-Асен.
Виж целия пост
# 550
Ок, имате право... фукла е! Това с дизайнерската маска и качествената чанта беше вече too much! За жена на тази възраст това парадиране е грозно, инфантилно ми идва.
Виж целия пост
# 551
Кой беше парфюма на Тина...
Заприлича ми на Кавали.
Изобщо Станимир горкият е тъпчо,пък е длъжен да ѝ прикача косата, пък да ѝ прави компания като се гримира.. сигурно и до едното място е длъжен да ходи с нея.
Виж целия пост
# 552
Харесвам по принцип Поли и Мишо, ама взе да ме дразни Поли. Жената чудо се изкара...носела си клещи, като отидат на хотел и душа се счупи, го оправяла. Голямо изхвърляне.

Ще ми е забавно с Лейля и Иван, тя определено се забавлява много по време на игрите и наистина сякаш си се наслаждава на макс на изживяването. Иван ми е безразличен, но на нея симпатизирам.
Виж целия пост
# 553
Браво на Миро! Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Тази игра е готина,браво на момчетата . Моят мъж едва ли ще познае повече от 3 .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия