

Ако беше по-рядко щях да го приемам като сладко и готино, ама то вече......................... Същата работа и с бебо за Николай.
Не е лошо момиче, но ако мое дете започне да се държи като нея, ще откача направо!
Щото имам една чанта, която е почти същата като предната и щото имам само прагматични неща вътре- ключове, прОтмоне, шнола, телефон...е и някой камък събран от детето, щото трябвало да го вземем.



Ако беше по-рядко щях да го приемам като сладко и готино, ама то вече......................... Същата работа и с бебо за Николай.
Не е лошо момиче, но ако мое дете започне да се държи като нея, ще откача направо!

Ако беше по-рядко щях да го приемам като сладко и готино, ама то вече......................... Същата работа и с бебо за Николай.
Не е лошо момиче, но ако мое дете започне да се държи като нея, ще откача направо! 


Препоръчани теми