💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 792
  • 996
# 480
Иво не оставя у мен впечатление, че се е спрял.
Ако му отпусне каишката изобщо не мисля, че ще е мирен. Но едва ли му я отпускат някога.
Виж целия пост
# 481
Преш Hug, ами дупла рекламира Дуписима. Логично!!!
Кофти име, много кофти!!!
Виж целия пост
# 482
Факт е, че това нелепо име е запомнящо се и прави впечатление.
Явно целта е постигната! Simple Smile
Виж целия пост
# 483
Преди време ми се повръщаше от рекламата на салона и се чудех колко скопено въображение трябва да имаш, че да си кръстиш салона така. В мозъка ми изплуваха прякори от рода на Тяна г.за, дупката, дупарата и прочие неприятни нещица. Дори ми е по-противно и от името на онези от Дал бог живот и здраве. Да, запомнящо се име, ама не в хубавия смисъл.
Виж целия пост
# 484
То явно целта е да се запомни името,затова е толкова звучно и мъдро! Между другото,преди години при едно от пътуванията ми до София ,едва не катастрофирах ,като видях табелата на един магазин.От хилеж загубих ума и дума-също толкова потресаващо,но и запомнящо се.Става дума за магазин Луксера.
Виж целия пост
# 485
А Тяна от Татяна ли идва?
Иначе най-много симпатизирам на Лейля, но мъжът й не ми харесва. Изглежда ми разхайтеняк. За да реши жена с малко дете да се раздели с бащата, значи положението е сговнено на н-та, н-та степен. Никой не бяга от хубавото.
От мъжете чак не мога да си избера фаворит, ама айде Станимир да е.
Яница, ако продължава в същия дух, скоро няма да има мъж да я търпи. Явно нейния много я обича, но всичко си има граници.
Иван-Асен Шишман много егоцентричен, наперен, беше се изказал нещо за Господ и лекарите, че били като него, нещо такова. Дай Боже, ама картинката в БГ друго показва.
Шуменците не ме кефят, той си е типичен Бай Ганьо, не поглеждал къщата, децата и кво, аджаба прай, освен да ходи на работа.
Митничарката и дядото-кво да кажа там, айде, детенце, дядо ти дойде да те вземе. Толкова се свършиха младите мъже, Деница нито е гърбава, нито нищо.
Виж целия пост
# 486
Стрина, Дал Бог дърво и здраве! Joy
Така го анонсира клиентелата! Joy
Виж целия пост
# 487
Сега като разобличихте Тяна и Стефания вече си тръгна, остана само на една повяхнала хубавица да се радеаме.
Не бих определила прегърбената Стефания за хубавица, но вкусове всякакви. Жена без разкош и загадка.
Тяна е властна , има чар в злобата и надменността й, така мисля аз.
Коя е повяхналата хубавица, докторската невеста ли🙂

Да, докторшата. Според мен е била много хубава. И сега не лоша. Но ако трябва да търсим кусури и там може да дамерим Simple Smile Например има нещо странно в захапката и, гърдите и май са уголемявани и краката изглеждат прекалено тънки (загуба на мускулна маса с възрастта?).

Останалите, освен Стефания, Тяна и докторшата, за мен са в категорията 0 привекателност поради телосложенията им.
Виж целия пост
# 488
А Тяна от Татяна ли идва?

Сигурно родителите ѝ са искали да я кръстят Тиана, но не са им дали да я запишат така.

Аз пък много се чудя как от продукцията са разрешили на Миро и Здравка да участват предвид диагнозата й. Вярно е, че са нестандартна двойка, сигурно парите им трябват, тя като бивш спортист има състезателен дух, но повечето игри изискват доста сила и физическа издържливост, което може да застраши състоянието ѝ. Това е сериозна диагноза.
Виж целия пост
# 489
Тяна може да идва и от Стоянка. В някои части на България викат "Тяна" на Стоян.

Иво не е Иво. Веднъж или два пъти Емо Чолаков го нарече "Ивайло", та и Тяна сигурно не е така по паспорт.
Виж целия пост
# 490
Тяна е име в някои краища на България. Имах съседка, която се казваше Тянка, но явно мразеше името си и се представяше като Таня.
Виж целия пост
# 491
Лейля ми се предложи във Фейсбук да си станем приятелки 🤣.Съмнененията ,че познавам нейни близки ,с които визуално много си приличат леко се изпариха.Не открих тези хора в приятелите и'.
Разцъках и малко профила,мъжа и е бил кандидат за кмет на едно пловдивско село.
Виж целия пост
# 492
Скрит текст:
Сега като разобличихте Тяна и Стефания вече си тръгна, остана само на една повяхнала хубавица да се радеаме.
Не бих определила прегърбената Стефания за хубавица, но вкусове всякакви. Жена без разкош и загадка.
Тяна е властна , има чар в злобата и надменността й, така мисля аз.
Коя е повяхналата хубавица, докторската невеста ли🙂

Да, докторшата. Според мен е била много хубава. И сега не лоша. Но ако трябва да търсим кусури и там може да дамерим Simple Smile Например има нещо странно в захапката и, гърдите и май са уголемявани и краката изглеждат прекалено тънки (загуба на мускулна маса с възрастта?).

Останалите, освен Стефания, Тяна и докторшата, за мен са в категорията 0 привекателност поради телосложенията им.

Какви недостатъци толкова намираш в телосложението на Тина и Денислава примерно?

Иначе на елиминациите, като бяха застанали двойките една до друга, Милена ми се стори с по-хубава фигура от Стефания, може би се беше облякла по-добре. А Тяна няма шанс да я харесам независимо от фигурата.
Виж целия пост
# 493
За мен Стефания е най, никакви кусури не намирам в нея. Много е лъчезарна и магнетична. Тина обаче започва да ме дразни, прави се на наивна, а е такава лисичка...
Виж целия пост
# 494
Чак пък лисичка... Ако беше толкова хитра, нямаше да правят тия малоумни залози всеки път. Дори Иво на Тяна отбеляза, че Тина и нейният не мислят като залагат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия