💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 795
  • 996
# 585
Е за следващия епизод -  с карбуратора дори младите мъже ще се затруднят и фотографа.

 Отдавна колите нямат карбуратор...1992-3 г.  и е само за бензините.
Виж целия пост
# 586
Трудни ми се видяха въпросите за утре. 😀
Виж целия пост
# 587
След няколкото епизода имам по-ясна представа за двойките, които ме кефят - Поли и Мохамед са супер, ама малко пренавити ми идват, Яница и Момчи харесвам, странни са ми една идея, но са си намерили синхрона. Зори и мъж също са ми симпатични + Лейля и Иван. От жените много готин хумор има Здравка. А Миро е един свенлив 😃 но са ми свежи, харесвам ги. От мъжете Момчи и Иван имат хумор, който ми допада.
Виж целия пост
# 588
Здравка ми става досадна вече с това гадже...
Виж целия пост
# 589
Последните няколко епизода много ме дразни Валентин какво тръшкане и мрънкане прави, след като загубят играта. То натякване, то мрънкане, то самообвинения Weary
Другото, което ме дразни е как Станимир тънко се подиграва на Тина зад гърба ѝ и пред камерите.

Много ме кефи Здравка и нейното ставане в хазартно настроение. "Днес се събудих и се чувствах хазартно настроена, затова залагам 4 бона" Smiley Браво на Миро, чудесно представяне в днешното изпитание.
На Тяна марковата чанта и маска ми дойдоха в повече. Grin

Утре въпросите ми изглеждат много трудни.
Виж целия пост
# 590
Допреди малко се чудех защо Здравка ми се струва толкова позната. Сетих се - много, ама много ми напомня на най-добрата ми приятелка от ученическите години. Не толкова като външност, колкото като маниери и донякъде - и начин на говорене. И по ръст също, само дето спортът не беше волейбол, а баскетбол Grinning Определено обаче ми става все по-симпатична Здравка. Браво на Миро!
Виж целия пост
# 591
Забавлявах се. Мм изброи и описа 12 мои неща от чантата ми, но каза, че никога не би открил нито чанта, нито парфюм.
А този Здравкин мъж какъв е свенлив само. Сладури
Виж целия пост
# 592
Миро е голям добряк, личи му.
Виж целия пост
# 593
Morkovel99, странно чувство за хумор, обикновено схващам... Няма проблеми, няма драми, шоу да става. Simple Smile

хах, белезниците се оказаха подлъгващи. Никой не се хвана обаче. :o

Изтълкувах коментара ,че си изгубил интерес след напускането на Стефи и Анджело,но ще продължиш да гледаш.Затова и моят отговор започна с това JoyJoyJoy. В отговора липсваше Анджело,защото му забравих името.А и ти си мъж нормално е симпатията да е повече към женската част от двойката.А и след излизането им миналата седмица,твоите коментари ми се набиха на очи най-много ,като разстроен от случилото се.От там беше и опита да се пошегувам с вашата личност 😄.
Виж целия пост
# 594
Цитат
Morkovel99, странно чувство за хумор, обикновено схващам... Няма проблеми, няма драми, шоу да става. Simple Smile

хах, белезниците се оказаха подлъгващи. Никой не се хвана обаче. :o

Изтълкувах коментара ,че си изгубил интерес след напускането на Стефи и Анджело,но ще продължиш да гледаш.Затова и моят отговор започна с това JoyJoyJoy. В отговора липсваше Анджело,защото му забравих името.А и ти си мъж нормално е симпатията да е повече към женската част от двойката.А и след излизането им миналата седмица,твоите коментари ми се набиха на очи най-много ,като разстроен от случилото се.От там беше и опита да се пошегувам с вашата личност 😄.

Недей се мъчи - обидчив е Дяволо и някой път не хваща шегата и го пише като странно чувство за хумор.
Относно епизода - хареса ми, но утре ще е по-интересен.
Виж целия пост
# 595
Хитри са мъжете. Така, както си мислим, че нищо не виждат, много неща забелязват, но си мълчат. Същите номера съм ги правила, като Тина. Купувам си нещо, скривам го и след време казвам "Оооо, това е нещо много старо". Та и тоя номер е стар като света. Мохамед като си показа ноктите, вече ми станаха смешни. То бива, бива, ама в някой момент губят мярката.
Виж целия пост
# 596
Номерата на Тина и аз ги ползвам Joy
Виж целия пост
# 597
Това е най-стария и най-използван метод, не е открила топлата вода.
Виж целия пост
# 598
Ама Тяна си е фукла, истинските аристократки няма да наблягат така на вещите си:дизайнерската ми маска, качествената ми чанта, направо да беше казала и колко струва Simple Smile
Учудвам,че засякох няколко Луи Вютонски чанти из профила й, които хич не са евтини, а до преди година нямали собствен дом.Но..кой ги знае..
Лейля ми е симпатична, но много цвили.
Поли ми е тъпа.
До края по стар обичай всички ще започнат да ме дразнят Simple Smile
Виж целия пост
# 599
Значииии колкото повече гледам Яница и Момчил, толкова повече се убеждавам, че х6бавите ябълки прасетата ги ядат. То голяма драма, голямо сумтене и пръхтене, че не ѝ познал грижата за нам си кво. Ако пусна там моя ще познае 2-3 неща, щото и аз самата не съм сигурна какво точно има вътре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия