
Браво на Миро, чудесно представяне в днешното изпитание. 
Определено обаче ми става все по-симпатична Здравка. Браво на Миро! 


. В отговора липсваше Анджело,защото му забравих името.А и ти си мъж нормално е симпатията да е повече към женската част от двойката.А и след излизането им миналата седмица,твоите коментари ми се набиха на очи най-много ,като разстроен от случилото се.От там беше и опита да се пошегувам с вашата личност 😄. 


. В отговора липсваше Анджело,защото му забравих името.А и ти си мъж нормално е симпатията да е повече към женската част от двойката.А и след излизането им миналата седмица,твоите коментари ми се набиха на очи най-много ,като разстроен от случилото се.От там беше и опита да се пошегувам с вашата личност 😄.
Препоръчани теми