💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 51 797
  • 996
# 615
Като видя обърнатото с обем бретонче на Тяна се пренасям в началото на 90-те и моите тийн години. Само не мога да ѝ видя фибичката Smiley
Виж целия пост
# 616
Тя го бухва все повече и повече Wink
Вальо знае той що е то щастливо семейство, нали е бил на поправителен и хич не у се слушат такива тъпизми
Виж целия пост
# 617
Снощи при снимките от събуждането, на някой му беше хрумнало, че все пак не е нормално жените да са с грим и ги бяха снимали почти натурално, ама пак почти! Simple Smile

Играта беше свежа. На някои мъже определено им беше по-лесно - очила, органайзери, сешоар- доста специфични неща, които не се държат само в чантата, но пък други като пилички, кремчета и червило - повечето мъже нямат никакъв интерес към такива неща. Моя мъж не би ги разпознал поне.

Ноктите на Мишо ме тушираха. Тази лампа съм сигурна, че Поли не си я носи по принцип в чантата - тук я взела и нарочно я е сложила, за да му е по-лесно на Мишо.

Почват да ме дразнят лигавите обръщания - това "гадже", Здравка го слага през 3 думи! Simple Smile Ако беше по-рядко щях да го приемам като сладко  и готино, ама то вече......................... Същата работа и с бебо за Николай.

Тина що не мога да я харесам аз?  Simple Smile Не е лошо момиче, но ако мое дете започне да се държи като нея, ще откача направо!

Виж целия пост
# 618
Аз не предвиждам дълъг брак за Яница и Момчил.
Виж целия пост
# 619
Ние вчерашната игра за разнообразие бихме я минАли Simple Smile Щото имам една чанта, която е почти същата като предната и щото имам само прагматични неща вътре- ключове, прОтмоне, шнола, телефон...е и някой камък събран от детето, щото трябвало да го вземем.
Иначе харесвам Здравка и Миро и Лейля и Иван, а са ми интересни Иван- Асен и Милена и Денитата.
Все по-дразнещи ми стават Тяна и съпруг - всичко им е розово на тях и в преносен смисъл- и очилата и бельото също (включая на мъж й сигурно) А Поли вече не мога да я гледам, то бива самочувствие и обсебващо присъствие, бива, ама чак да се изпише и по ноктите на мъж си...Сигурно и татус си е направил с нейното име.
Направо чакам с нетърпение да загубят, че да й видя реакцията.
Абе...интересно ще е довечера Simple Smile
Виж целия пост
# 620
Поля голямо биене в гърдите, че сама всичко можела, не знае ли, че тиквените медали никой не ги раздава? И мъжът й си я хвали и сигурно се радва, че за нищо не го занимава.
Виж целия пост
# 621
Полина ако има как ще го дамгоса този неин Мишо! 😁
Виж целия пост
# 622
Полина добре е дресирала "Мишо"-като маймунка в цирка е.Каквото му каже,той изпълнява.Каквото каже тя,това става.Във всяка игра те играят трима,вместо двама-винаги "тати"присъства-"тати"това,"тати" онова.Мохамед продължава за мен да си е чехльо,а Полина е като зубрач-отличник с вдигната ръка "нека аз да кажа".Прекален светец и богу не е драг.А тя само с поглед може да убие конкуренцията.
Виж целия пост
# 623
Вечно недоволната Яница. Един и същ недоволен и укоряващ поглед винаги.



"Чакайте да ви кажа: що е то щастливо семейство, т. е. моето!"


Виждате ли погледите на мъжете? Иво е обърнат към нея, все едно я гледа, но гледа съвсем встрани. Изражението на лицето на Валентин: "Да бе, да! Говори си, не ми пречиш, ама кой ли ти вярва на приказките!"
Иво е обърнат към нея и езикът на тялото казва, че му е приятно. Валентин гледа отсреща, хванала си гримаса, може в следващата секунда да е друга. Не знам и от кой точно разговор е кадъра, може пък да говориили се цупи на някой отсреща?
Виж целия пост
# 624
Все по-неприятни ми стават Поли и Мишо, но снощи друго си мислех.
Родителите на Момчил гледат 100% и се чудя как ли се чувстват горките хора като виждат как скъпата му съпруга е на светлинни години от него и се излага като кифладжийка?Отношението ѝ към него е като към куче, на което се карат, защото не си е научило номера. Не е от младостта ѝ, всички сме били млади, просто е крива и ограничена, та от там просташкото ѝ поведение. Има мъже, които са привлечени от такъв тип жени, но в един момент просто им писва от цялата простащина и вече не им е забавно.
Виж целия пост
# 625
Яница и Момчил всъщност не са от дълго време заедно. Тя доста е драпала за брак и сватба и в шоуто си го каза.
Като ѝ поразгледах профила, май има по-голяма сестра и племенници. На 20 години учиш, работиш, купони, гаджета, а тя бърза да се бракува. Малко като план сбъдване на мечти за улегнал стандартен живот. Гледам, че гримирането ѝ е като хоби, има/ла хубави идеи, старае се, но това ѝ слага едни 10 години отгоре, не знам кога ще го осъзнае.
Виж целия пост
# 626
Снощи при снимките от събуждането, на някой му беше хрумнало, че все пак не е нормално жените да са с грим и ги бяха снимали почти натурално, ама пак почти! Simple Smile

Играта беше свежа. На някои мъже определено им беше по-лесно - очила, органайзери, сешоар- доста специфични неща, които не се държат само в чантата, но пък други като пилички, кремчета и червило - повечето мъже нямат никакъв интерес към такива неща. Моя мъж не би ги разпознал поне.

Ноктите на Мишо ме тушираха. Тази лампа съм сигурна, че Поли не си я носи по принцип в чантата - тук я взела и нарочно я е сложила, за да му е по-лесно на Мишо.

Почват да ме дразнят лигавите обръщания - това "гадже", Здравка го слага през 3 думи! Simple Smile Ако беше по-рядко щях да го приемам като сладко  и готино, ама то вече......................... Същата работа и с бебо за Николай.

Тина що не мога да я харесам аз?  Simple Smile Не е лошо момиче, но ако мое дете започне да се държи като нея, ще откача направо!



Какво им е на Мишовите нокти? Може ли снимка, защото не гледах много отговорно предаването снощи. Simple Smile
Виж целия пост
# 627
Снощи при снимките от събуждането, на някой му беше хрумнало, че все пак не е нормално жените да са с грим и ги бяха снимали почти натурално, ама пак почти! Simple Smile

Играта беше свежа. На някои мъже определено им беше по-лесно - очила, органайзери, сешоар- доста специфични неща, които не се държат само в чантата, но пък други като пилички, кремчета и червило - повечето мъже нямат никакъв интерес към такива неща. Моя мъж не би ги разпознал поне.

Ноктите на Мишо ме тушираха. Тази лампа съм сигурна, че Поли не си я носи по принцип в чантата - тук я взела и нарочно я е сложила, за да му е по-лесно на Мишо.

Почват да ме дразнят лигавите обръщания - това "гадже", Здравка го слага през 3 думи! Simple Smile Ако беше по-рядко щях да го приемам като сладко  и готино, ама то вече......................... Същата работа и с бебо за Николай.

Тина що не мога да я харесам аз?  Simple Smile Не е лошо момиче, но ако мое дете започне да се държи като нея, ще откача направо!



Какво им е на Мишовите нокти? Може ли снимка, защото не гледах много отговорно предаването снощи. Simple Smile
Беше написано с лак "Поли" на едната ръка. 🤣
Виж целия пост
# 628
Какво им е на Мишовите нокти? Може ли снимка, защото не гледах много отговорно предаването снощи. Simple Smile


Между другото, сега като се връщах да търся ноктите, видях, че и Полина има татус на гърба с някакъв арабски текст. И себе си е дамгосала да се знае, че са "Един за друг".

За Яница и Момчил малко почва да ми става мъчно. Двамата си бяха един за друг. Тя е много странна и опака наистина, но като  гледам момчето си я харесваше и приемаше нещата от веселата страна, обаче сега след предаването ще отнесе доста подигравки и може би ще престане да мисли така. Определено и аз смятам, че близките и приятелите на Момчил ще му намекнат нещо от сорта на: "как позволяваш това отношение............"и ще имат срив в отношенията. А за това, че е бързала да се ожени, нали казаха нещо от сорта на това, че другите мъже не я издържали, а той останал - може да е бързала момичето да не се откаже и той! Simple Smile
Виж целия пост
# 629
@smileyes
може ли да сложиш тия линкове на първа страница? Както и инстаграмите- някой ги беше постнал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия