Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 36

  • 72 792
  • 740
# 150
Бърза закуска

Фокача с гъби, лук и  домати. Поръсена с  мащерка и чубрица


Винен кебап

Картофена яхнийка
Виж целия пост
# 151
Натуся, какви апетитни бухтички!

Скариди на скара с гарнитура


Италиански хляб със зехтин


Пиле с ориз на фурна


Кростата с ябълки, орехи и шоколад


Хубава вечер момичета!
Виж целия пост
# 152
Rennniii,ориза на фурна ли го правиш?
*sve*,много ми хареса всичко, което си показала,толкова е апетитно!
От мен суров суджук,панирани сиренца,зеленчуци с масло,яйца
Виж целия пост
# 153
Картофки с лук и пиле в сладко-кисел сос.На мен си сложих малко и пак ми е сладко, а другите ядат целите филета оваляни в сос и викат добре е.



Виж целия пост
# 154
Лаврак на фурна със салата червено зеле, морков и ябълка и уеджис от картофи и батат, леко нервозни(пикантни) Simple Smile


И зебров пандишпан.
Виж целия пост
# 155
Направо ме е срам като гледам какви неща показвате. У нас готвя само за вечеря. Тия дни беше суджук с лук и сини сливи, супа от св.месо с последната зелева чорба - все показвани.
Тая вечер мързеливо:
- от забравен замразен пакет.
За някои - таратор

За други - салата

И филийка-пица
Виж целия пост
# 156
Вечерята ни днес е класическа и вкусна, а именно задушено месо със сос и варен ориз за гарнитура. 🤗🥘🍴
https://---shoretner923-3cPw6K6
Виж целия пост
# 157
Прекрасни вкусотии сте наредили отново 😘🍴🍜
По никое време( към 17ч.) реших, че ще правя закуска за утре Wink

"Козунак с лимонада"-Ваня Джорджевич ( при мен с кока кола -зиро, кафява захар и брашно за пица)-хареса ми

Спокойна вечер и бъдете здрави!
Скрит текст:


Виж целия пост
# 158
Де да бяха само прекрасни вкусотиите, щях да ги погледам и подмина, а то толкова изкушения тук и все му се иска на човек да опитава, да опитва......, даже по нощите!

У нас салата от печени пиперки, царевица, орехи и чесново цедено кисело мляко,


запеканка с пилешко и зеленчуци,


печени тиквички с чеснов сос


и, подсетена от темата, мисля от denyil, но не съм сигурна, бирените кроасанчета, по скоро кифлички, с кашкавал.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 159
От това брашно за пица на другия ден как бяха козунаците ?че моите царевични франзели по Мики (по погрешка правени с това брашно )бяха камък ...
Виж целия пост
# 160
Привет на всички! Аз имам малко да наваксвам и после ще се върна да погледам, но видях козунаците на denyil и запреглъщах Grinning
Имам няколко инцидентно направени снимки за период от почти два месеца.

На сирни заговезни имахме гости, показвам няколко салати


За отминалия ми рожден ден приготвих патешко магре с пюре от моркови и портокалово-боровинков сос


Пилешко филе със сос от сирена


Панирани топени сиренца


И един нефотогеничен /чудя се кога най-сетне ще си купя форма с диаметър 20 см Thinking /, но много вкусен Нюйоркски чийзкейк
Виж целия пост
# 161
Кърначе и салатка
Виж целия пост
# 162
Скариди Kung Pao
Виж целия пост
# 163
От снощи попска яхния:


от миналата вечер джулан с картофи:
Виж целия пост
# 164
Little Pearl, тези салати изглеждат страхотно! Едната май е яйчена, как я приготвяш? И тази зелената какво има в нея? 😍
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия