ОСМИ клас 2020/2021 - И с цензура, и без - осмокласни майки се готвят за протест!

  • 43 414
  • 754
# 165
Моля???
Виж целия пост
# 166
Греен, къде го четеш това?  Тия наистина подлудЕха
Виж целия пост
# 167
На Фейсбук страницата на МЗ
Виж целия пост
# 168
Заповед МЗ: https://www.mh.government.bg/media/filer_public/2021/03/15/zapov … ki_15_03_2021.pdf

И така като гледам тази точка са я създали специално за изборите!
"7в.  От  1.04.2021  г.  се  допуска  провеждането  на  циркови  представления, при използване на 30 % от общия им капацитет (места)на закрито или50% на открито, спазване на физическа дистанция от най-малко 1,5 м. и носене на защитни маски за лице.“.
Виж целия пост
# 169
Мисля, че е крайно време да искаме скринингови тестове за антитела - да се разбере нещо реално най-накрая...
Виж целия пост
# 170
И във Варна 8-класниците ще си изтърват ротацията, пардон при нас за сега сме ДО до 26 март, имат шанс евентуално за 29 и 30 март. Да идат да се видят поне..
Виж целия пост
# 171
Много яко тяхното писмо! 😊
Има много хора, с които имаме сходна позиция, но е адски трики как по дяволите бързо да се съберем и със замах да тропнем по масата. Ако някой се сети, лично ще го черпя!

Писах на Антонина с идея за обединение за общата кауза. Те са членове на БАНО.
https://www.facebook.com/groups/zaKachestvenaiInovativnaObrazova … 4017123988317812/
Какво ще кажете?
Виж целия пост
# 172
И в Плевен " отиде" ПО, защото има заповед на РЗИ Плевен, с която децата остават на ДО до 26- ти март.
Освен, РЗИ- то да издаде нова заповед, която отменя  предната.
Виж целия пост
# 173
https://nova.bg/news/view/2021/03/15/319330/%D0%B5%D1%82%D0%BE-% … 0%B2%D0%B5%D0%B4/
A това какво е?Обърках се.Простете но съм в движение
Виж целия пост
# 174
ssani, същото е, но "Заповедта влиза в сила от 18.03.2021 г. и се прилага за областите, в които не са преустановени присъствените учебни занятия и провеждането на масови културни мероприятия, както и няма друго решение на общинско ниво."
Виж целия пост
# 175
Ох, не съм дочела по светофарите.Побързах да се зарадвам.Значи натискът трябва  да се насочи към конкретните РЗИ , които са преустановили присъственото обучение.Към софийското   най- вече, защото са доста засегнатите деца
Виж целия пост
# 176
Според мен и в посока допълнителна квалификация на учителите за ДО трябва да се настоява.
Днес има писмо от МОН за един проект " Равен достъп до училищно образование в условията на кризи". Предвидено е закупуване  на технически средства за педагогически специалисти и ученици за обезпечаване на образователния процес в условията на кризи, обучение на ученици, вкл. от уязвими групи за придобиване на умения за обучение от разстояние в електронна среда, обучение на педагогически специалисти за усъвършенстване на уменията им за преподаване/провеждане на занимания от разстояние в електронна среда, обучение на образователни медиатори и родители за придобиване на умения за работа в електронна среда (в т.ч.образователни платформи, търсене на електронно съдържаниеи др.), допълнително синхронно обучение от разстояние в електронна среда на ученици от I-ви до XII-ти клас за периода, в който те не посещават дневна присъствена форма на обучение или във форма синхронно обучение от разстояние в електронна среда, за повече от 10 учебни дни по медицински или уважителни причини (поставени под карантина).
Дали и как ще се осъществи...предстои да видим. Или пък може и да не видим.
Виж целия пост
# 177
Аз пък съм бясна, че във ВТ РЗИ пусна заповед днес късния следобед, че решават директорите за ДО...Съответно нищо не знаем - дали ще е ПО или ДО от четвъртък...Пълен хаос, такова бягане от отговорност на общинско ниво е, че думи нямам..Тъп град с тъпо управление...Прехвърляне на топката и това е...И в понеделник вечер не знаем - четвъртък ще се излиза ли от вкъщи сутринта за училище или не....Докога? Бройката в областта вече надмина 300..Или сряда - ДО,  четвъртък - ПО, петък ДО?!!! 😡
Виж целия пост
# 178
Тези от всички Министерства и Управляващите вече тотално изтрещяха!!!!!
Дъщеря ми, която е 8 клас в Пловдив в момента е отново вкъщи със заповед на местно ниво до 26 март и според МОН ще се върне в училище за три дни 29-31 март и после отново за целия април ще си седи вкъщи!!!!

No comment!!! Честит 8 клас в езикова гимназия с нов език НЕ!!! Невероятно обучение в дистанционна среда!!! Защо изобщо сме се борили да влезем в ЕГ???? Частно уроци, напъвания, стрес??? Явно няма нужда и смисъл от това!!!
Виж целия пост
# 179
Уф, тамън се зарадвах, че се връщат в училище и увяхнах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия