Боран Кузум❧Айбюке Пусат (и колеги) - Стари и предстоящи проекти❧Т.4

  • 20 149
  • 265
# 135
Привет Hug
Ще има гала на втори сезон на "Почит"! Heart Eyes
На 22 септември ще бъде, актьорският състав ще гледа заедно 1 серия. Blush



Боран публикува много красиви снимки от Париж, но сега слагам само снимката от срещата му там със сериалната му майка от Соколовия хълм Зерин Текиндор. Heart Eyes

Виж целия пост
# 136
Привет!
Фрагман за еп. 1 сезон 2 на "Почит", рус. суб.

https://vk.com/miray_boran?w=wall-135955712_824350

Онче, много е хубава снимката на Боран със Зеррин Hands Clap И останалите снимки от Париж са супер Heart Eyes











A Aйбюке е в любимата ми Адана, на международния филмов фестивал "Златен пашкул".







Виж целия пост
# 137
Привет Hug

Една тъжна вест- бащата на Боран е починал преди два дни. Pensive Съболезнования, Борко, знаем колко обичаш  родителите си! Broken Heart



Айбюке слава богу е ОК, публикува прекрасни снимки. Blush Писаха скоро, че имала проект, ха дано. Blush



Виж целия пост
# 138
Да почива в мир Бора Кузум! Flowers Rose Flowers Rose
Съболезнования на Боран за загубата, търпение и сили му пожелавам! Hands Pray

Гала вечер на втори сезон на "Почит"
От Мирай, от мениджърската ѝ агенция и от журналистката Оя Доан.







Преди три дни Айбюке си тръгва от Адана.







https://www.instagram.com/p/CT-P4nIFgVH/

https://www.instagram.com/p/CT8boGDsW_c/

Виж целия пост
# 139
Еп. 9 на "Почит" - без превод. "Мила дизи" не обявяват цена за серия, продават на желаещите, та не се знае кога преведената серия ще е общодостъпна. Има надпис, че е с превод с озвучаване, но такъв няма.

https://turkru.tv/uvazhenie-9-seriya.html

Постери за втори сезон на "Почит"







Снимки
"Ще следва ли Хелен своите чувства или ще отмъсти затова, че те се оказаха разбити?"

















Мирай е с интервю за Хакан Гендже и "Hürriyet"



От фотосесията на Мухсин Акгюн

https://www.instagram.com/p/CUPeCTEgqJe/















Вчера от Айбюке



Виж целия пост
# 140
Heart Eyes Ето я, Лу! Hug
Пуснаха я в свободен достъп. Със субтитри е, много ме радва това! Heart Eyes

https://vk.com/sahintepesi?z=video-76093790_456244033%2Fafac3914 … l_wall_-159049491

След малко я започвам, само да нахраня гладните. Grinning

Виж целия пост
# 141
Хубава новина за Боран. Blush Heart Eyes

Идният месец ще се снима във филм. Пишат, че той и актьорът Чаглар Чорумлу са в главните роли.



Филмът се казва "Съкровище", продуцентската  компания е BKM Film. Снимките ще са в Невшехир.
Популярни имена ще участват, с повечето от тях Боран е работил и преди и са в прекрасни отношения. От засега известните- Шюкран Овалъ, Серкан Кескин, Аслахан Гюрбюз и Мерт Денизмен.



А за утре БлуТВ  ни обещаха фрагман за 2 серия на "Почит".
Виж целия пост
# 142
Пак съм аз Grinning
Фрагманът за 2 серия на "Почит".



С руски субтитри.

https://vk.com/video-76093790_456244044
Виж целия пост
# 143
Честит рожден ден на Боран! Gift
Да е здрав и да си сбъдва и творечските, и житейските мечти! Flowers Four Leaf Clover

Виж целия пост
# 144
Привет! Hug


Честит рожден ден на Боран! Heart Eyes Heart Да е жив и здрав, обичан и много щастлив!



Поздрави от цял свят за любимия актьор са стотици Hands Clap






Фрагман за еп. 3 на "Почит" - "Неуважительные люди всегда будут чувствовать тень Эрджумента Чозера. Это лечение продлится всю жизнь."

https://www.instagram.com/p/CUdHuiSobIw/

Онче, благодаря за всички новини! Flowers Bouquet Успех на Боран в новия филм! Hands Pray
Мисля да изчакам, за да изгледам няколко серии на "Почит" наведнъж. Още не са публикували превода на еп. 10. С 9-ти ме изненадаха Joy
Виж целия пост
# 145
Привет Hug
Лу, "Почит" е толкова тежък сериал, макар и стойностен, че ако не участваше Боран, не знам дали бих го гледала.
Мила дизи пуснаха и 2 серия със субтитри

Боран е в Кападокия, публикува красоти оттам. Blush  Значи снимките на филма са започнали или предстои.






Колко ни е красива пчеличката, чакам с нетърпение да я гледам някъде! Heart Eyes

Виж целия пост
# 146
Привет! Hug

Онче, много труден въпрос. Имаш и други любими актьори Joy, едва ли би ги пропуснала, ако те участваха в "Почит".

Телевизионен репортаж с Нежат, Мирай и Ерканджан, няма превод.

https://www.instagram.com/p/CUkV2Jqq-Dc/







Албум със снимки и клипчета от рекламата с Айбюке

https://www.instagram.com/p/CUflqbEsGFZ/



От Айбюке

https://www.instagram.com/p/CUaf1SpgIew/

Виж целия пост
# 147
Започнали са снимките на новия филм на Боран "Hazine - Съкровище"



Зад кадър на фотосесията на екипа на "Почит"

https://www.instagram.com/p/CUpIm5BDc_S/
Виж целия пост
# 148
Даааа, Лу, радвах се от сърце на новите снимки от сета на филма. Grinning
Комедия ще е и като гледам визията- нещо от 70-те, 80-те.Blush Много исках Боран да участва в комедия, толкова естествено изглежда и явно ще се чувства добре. И  на прекрасно място- в Кападокия, и с познати, близки колеги , и -  снима комедия.

Аслихан Гюрюз публикува ето тази снимка.  Smiley

Виж целия пост
# 149
Привет! Hug
Автобусът на "Съкровище" вече е напът.

https://www.instagram.com/p/CUpVyPnjprL/

Снимки за еп. 3 на "Уважение"







От Боран, Мирай и Айбюке





Мирай отговаря на въпроси в Onedio, рус. суб.



https://vk.com/miray_boran?w=wall-135955712_824883
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия