Big Brother III - 5 част

  • 24 774
  • 655
# 255
Лилето и снощи ме изуми, когато каза че била влюбена в Боби, но не изпитвала чувства още. newsm78
Виж целия пост
# 256
От вчера не съм виждала да дават Панайот.Но някой , ако го види облечен , да казва  Crazy
Току що го видях облечен в една синя тениска  Mr. Green
Виж целия пост
# 257
 за Ева и приза "най-страстна" какво ще кажете  ooooh!
Виж целия пост
# 258
Мисията е безумна, само ще се изпокарат  hahaha
На кой му е по-голям  Joy
че то това е целта на ББ,да се изпокарат
Виж целия пост
# 259
за Ева и приза "най-страстна" какво ще кажете  ooooh!
Joy Joy,той за това Боян не и се върза,ама тук Павката трябваше да излезе в защита на Паломчето,я детето наскочи мъжете още преди да ги познава Grinning
Виж целия пост
# 260
Че то за някои работи няма нужда да се познават newsm78
Виж целия пост
# 261
Че то за някои работи няма нужда да се познават newsm78
Joyпрофесионализъм се иска за тя работа,по нова има ли нещо интересно?
Виж целия пост
# 262
Падрето играе билярд с Гаро. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 263
http://www.penyo.info/pesen.htm

Ей тва вече не е истина просто  hahaha

 п.с. ако някой го е пускал вече - сори  Tired
Виж целия пост
# 264
http://www.penyo.info/pesen.htm

Ей тва вече не е истина просто  hahaha

 п.с. ако някой го е пускал вече - сори  Tired

Кви са тези песновки  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 265
http://www.penyo.info/pesen.htm

Ей тва вече не е истина просто  hahaha

 п.с. ако някой го е пускал вече - сори  Tired
вЪй, ВъЙ, това е Убийствено... ПенЯ smile3501 rotfImao
Виж целия пост
# 266
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 267
Смейти са вий, смейти са...
Виж целия пост
# 268
Леле колко сте изписали...
Още не мога да спра да се смея rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 269
Литя със куата,литя със куата,нататак литяяяя Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия