Керем Бюрсин в ,,Почукай на вратата ми". След дълго чаканите думи- ,,Помня всичко",18+🔥❤, тема 77

  • 34 289
  • 740
# 255
Ей, не ги оставят на мира ХанКер. Вижте с какво са се заели от Magazin Gel.
Захванали са се по контурите на лицата на Ханде и Керем, чрез приложение от мобилен телефон, да определят как ще изглежда евентуално тяхното дете  (ако някога го има). И се започва едно сравняване     



Списание "Соме", споделя евентуалната снимка на бебето на Ханде и Керем.



Опитват се да определят на кого повече ще прилича това детенце. Качили са тези снимки на Керем и Ханде и са започнали да наслагват върху апликацията очи, нос, уста, коса... и са намерили прогнозният вариант. Цвета на кожата ще вземе на Ханде. Тя има по-тъмен цвят от Керем.



Според тях детето по-скоро щяло да прилича на Ханде, особено структурата на шията, челото и лицето.



А ушите щели да бъдат като на Керем...



Очите, леко наклонени и големи като тези на Ханде.




И сега на нас какво ни остава. Да чакаме да се роди и да сравним компютърната графика с реалността. 
Ето и самото видео.

Виж целия пост
# 256
Някой да пише до Керем и Ханде, че фендомът наследник чака.
Да не се ослушват! Joy
Виж целия пост
# 257
Фондома за наследник техен мечтае
Керем е на вълна Ханде да омае,
А тя там, във облаците витае,

Но пък усеща как страхотно той ухае.
На кого ще прилича синът мечтан
Все още е нечий блян.
По добре да са във сериала
Че може жесток да е реала.
Керем с друга сгодна мома
Да си има у дома.
Ханде пък кюпеците си обожава
"Не иска мъж "на Гамзе се жалва.
Кака съветва "будала си да знаеш
Такъв мъж да опознаеш
И да искаш да се скатаеш"
Ханде на удара отвръща
" Абла, нали нощува в моята къща
Приятел е добър,
И за да не ме е страх
Спи и в моя кревата.
Тясно е там за двама,
Но пък не го и правя на драма."
Аз че редя глупости,редя, но пък редактора какво ги реди 🤪🤐
Виж целия пост
# 258
Славенче,  уникално!  
Цитат
Цитат на: Slawena в пн, 15 мар 2021, 21:06
Фондома за наследник техен мечтае
Керем е на вълна Ханде да омае,
А тя там, във облаците витае,
За неговите и техни планове нехарактерни
Но пък усеща как страхотно той ухае.
На кого ще прилича синът мечтан
Все още е нечий блян.
По добре да са във сериала
Че може жесток да е реала.
Керем с друга сгодна мома
Да си има у дома.
Ханде пък кюпеците си обожава
"Не иска мъж "на Гамзе се жалва.
Кака съветва "будала си да знаеш
Такъв мъж да опознаеш
И да искаш да се скатаеш"
Ханде на удара отвръща
" Абла, нали нощува в моята къща
Приятел е добър,
И за да не ме е страх
Спи и в моя кревата.
Тясно е там за двама,
Но пък него и правя на драма."
Виж целия пост
# 259
Ха-ха-ха, чета и не мога да повярвам на ушите си, както казваше покойния професор Вучков! Евентуалното, бъдещо дете на евентуалната, бъдеща двойка Керем Бурсин и Ханде Ерчел щяло да наследи всички характерни белези от Ханде Ерчел, без ..... ушите! Определено не само сценаристите са тези, които пишат глупости! Как пък точно и единствено за ушите решиха, че ще приличат на тези на Керем! Ще каже чавек, че са провели генетично изследване! Flowers Hibiscus

Пандемията обърка и промени напълно не само живота ни, обърка тотално и понятия като мислене, здрав разум, логика! Всекидневно се натъквам на невероятно достоверни истини от всякакъв характер! Страх ме е вече да слушам/гледам новини, публицистични предавани, шоу програми! Скоро ще започна да се притеснявам да влизам и в темата ни! Моля ви, не цитирайте писанията на турските журналисти, на които очевидно им липсват клюките и имат много свободно време да си ги измислят! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 260
момичета, понеделник преполови вече, още няма фраг?
Виж целия пост
# 261
Фраг май утре ще пуснат, така беше писал някой по назад.
Виж целия пост
# 262
Напротив, аз пък се забавлявам с мисленето на комшиите. Като се започне от житейските им порядки и се прехвърлим в сериалите. Не ги приемам толкова насериозно. Но това си е народопсихология, която за нас е много различна. Нека си сравняват, нали трябва с нещо да се занимават в пандемията. Добре, че има и такива неща, иначе ще изперкаме само със сериозни новини.
Виж целия пост
# 263
момичета, понеделник преполови вече, още няма фраг?

Продуцентите писаха още вчера в туитър , че ще има фрагман най-рано във вторник
Виж целия пост
# 264
Съгласна съм. Конкретно този тип “новини” мен лично ме забавляват и развеселяват. Аз също не ги приемам сериозно и просто се смея. Предпочитам да чета подобен тип статии, отколкото поредната черна новина за катастрофа, Ковид статистики и т.н. Затова и не гледам новини да ви кажа. Натоварвам се излишно. Wink
Скрит текст:
Напротив, аз пък се забавлявам с мисленето на комшиите. Като се започне от житейските им порядки и се прехвърлим в сериалите. Не ги приемам толкова насериозно. Но това си е народопсихология, която за нас е много различна. Нека си сравняват, нали трябва с нещо да се занимават в пандемията. Добре, че има и такива неща, иначе ще изперкаме само със сериозни новини.
Виж целия пост
# 265
Пише, че е ново от сета.



И още малко красота...

Виж целия пост
# 266
...
Приятел е добър,
И за да не ме е страх
Спи и в моя креват.
Тясно е там за двама,
Но пък не го и правя на драма."

Тясно е, но и без друго не остава време да спят,
цяла нощ .... звезди броят. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Пък и заедно над сценария размишляват,
емоциите на Еда и Серкан им повлияват...

Неговата памет тъкмо се възвърна,
но светът им пак се преобърна.
Еда вече е омъжена за друг -
Козелът ще нарича свой съпруг. Imp

На тая лудост трябва край час по-скоро да се сложи,
да изритат натрапниците ще се наложи.
Независимо заедно или поотделно,
Селин и Дениз да напускат терена скорострелно...

За Еда и Серкан подобаващо сдобряване,
като преди това имат достатъчно време за осъзнаване...
Случват се такива неща и в живота -
да се почувстваш изгубен, без път и посока.

И въпреки цялата обърквация,
изход се намира при всяка ситуация.
Обичащите съумяват да си прощават,
да гледат към общото си бъдеще продължават...

След като сценария е обсъден обстойно,
Ханде и Керем дишат вече спокойно...
В домашни условия репетират,
на сета увереност в способностите си демонстрират.

Не оставят и Хектор да скучае -
с кучетата на Ханде си играе.
А тя гледайки го се смее, но и възмущава.
Стопанина му на него го оприличава. Joy

Спирам! Joy
Виж целия пост
# 267
Не знам коя е тази Деса поетеса,но пред вас ряпа да яде !!!
От пердетата зад кадър !

И една прекрасна Ханде
Виж целия пост
# 268


Лаура, Деса поетеса е
Скрит текст:
образ, пресъздаден от Виктор Калев  в ”Шоуто на Слави” /някога по БТВ/. Поне при мен това е първата асоциация със споменатото име Stuck Out Tongue Winking Eye

Е, ако не си гледала никога предаването със сигурност не ме разбра. Kissing Heart
Виж целия пост
# 269
Хайде и аз да се разпиша за лека нощ. Stuck Out Tongue Winking Eye
Специално за систъра
с най-топли чувства. Heart

Пердетата

Има една сцена любима,
за целия фендом - несравнима.
Там сред пердетата Еда на Серкан се врече,
да бъде негова жена вовеки се обрече.

Серкан загуби ума и дума,
когато Еда го целуна.
Не трябва да се споменава
какво по-нататък става,
че СЕМ Турция наблюдава.

Фантазията на всички е достатъчно голяма,
съмнение в това изобщо няма.
Знаем, че бурна нощ им предстоеше
и никой от тях не се боеше.

Цяла нощ Серкан се удивлява
и с дългите крака на Еда се забавлява.
Баклавата на Серкан Еда опита
и яде, яде до насита.

Сутринта настъпи неусетно
и двамата знаеха, че това не е мимолетно,
погледнаха се влюбено накрая
и си обещаха да бъдат заедно до безкрая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия