Пролетта на прага чука, нови плетки диплим тука - юбилейна тема 100

  • 43 473
  • 751
# 510
близнашките одеялца оризова плетка ли са?
много нежен вид имат. Simple Smile

харесах си тази чанта Sad но това май е макраме.

Не - някои казват Звездички, други Маргаритки:
https://www.youtube.com/watch?v=owavPRePEwI
Виж целия пост
# 511
Аз съм плела няколко комплекта с пелени за бебета, които бяха мнооого харесани от мамите, мноооого ползвани, ползват се и сега. Дори едното майче иска да изплета, но по-голямо - да го ползва като одеалце.
Единия модел е плетен с Nako Luks Minuos Baby



Другия модел е с Прежда Нако Елит 50 - и точно за близнаци




[/quote]

Много е красив първият модел, но няма да мога  с толкова сложна схема да се справя.Поздравления за търпението!Близнашките и те са сладурести, само не знам за такъв голямм размер(към 60-70см ширина) как да нанижа  много бройки бримки на корда 40см, може би ще трябва да си поръчам обръчи с по-дълга корда.
Междувременно докато умувам за одеалата, изплетох две малки чанти за малки госпожици.

Виж целия пост
# 512
харесах си тази чанта Sad но това май е макраме.
[/quote]

Макраме е да.
Виж целия пост
# 513
харесах си тази чанта Sad но това май е макраме.
Точно макраме, при това се ползват само двата най-прости и основни възела.
Виж целия пост
# 514
благодаря, момичета. ще се занимавам с чанатата по-късно. Simple Smile

и за "звездно-маргаритената" плетка благодаря. Simple Smile
Виж целия пост
# 515
Ако те мързи, такива има в момента в х и м и Уайкики, доста по евтино.
Виж целия пост
# 516
изкушаваш ме. Simple Smile

купила съм няколко вида "макарони". май ми се иска аз да си направя. Simple Smile
ще има време да го обмисля през август и след него. Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Добро утро!
Вижте какво намерих, за тези които имат плетачна машина
https://youtu.be/pkZMCM_mkAs
Виж целия пост
# 518

Моята вече 3 години така си седи... Sad
Май ми трябва едно рамо, за да се захвана отново с нея.
Виж целия пост
# 519

Моята вече 3 години така си седи... Sad
Май ми трябва едно рамо, за да се захвана отново с нея.

Ако споделите марка, има кой да го удари 😉
Обожавам този канал:
https://youtu.be/GGR3LjbjmNg
Виж целия пост
# 520
Здравейте, да покажа последната работа, лесно се случиха нещата, с преждата се сработих веднага, девойката е предоволна с удоволствие позираше за снимките.
Виж целия пост
# 521
Много е красиво, как се плете това.Моятс девойка как ги носи тези гащеризони
Виж целия пост
# 522
Много е красиво, как се плете това.Моятс девойка как ги носи тези гащеризони
Благодаря за оценката. Плетох го по снимка, само за долната част ползвах клип в ю-туб, оказа се лесно за изпълнение, на гърба от вътрешната страна приших широк ластик за да се получи лек набор и да не се отпусне самото плетиво, исках да пришия на долната част от вътре подобно на бикини за да не го раздърпа, но момичето отказа. Мога при желание да публикувам клипа от който гледах.
Виж целия пост
# 523
Плетете ли бре?
Дайте схема за баретка
На една кука
Или клип
Виж целия пост
# 524
Плета шапка, но все не ми остава време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия