Не, това не е шега, виждам втората черта !~бебеправене 386~

  • 29 354
  • 743
# 150
Гера, най-добре тръбите да се проверят лапароскопски, ако наистина са запушени и не се поддават на пластика, по-добре да ги отрежат. Така 100% ще ви одобрят за инвитро. Стискам палци да не се стига до там 🤞
Виж целия пост
# 151
Стоя и не вярвам на очите си, как за 2 дни сте изписали над 10 страници, та пак се записвам по никое време.

Рейв, темата е прекрасна, както винаги! Благодаря! Kissing Heart
Ирен, ЧЕСТИТО!!! ЧХГ-то е супер и на мен ми намирисва на двойна поръчка хехех Лека бременност и две сладки бобчета ти желая, или пък едно, но много пухкаво Blush
Блускай, всички те мислим и се молим за добър изход - не губи надежда!
Лилоооооо, липсваш ми Heart кога минаха 6 месеца...времето наистина лети! Орисването ти е прекрасно, разчувствах се защото като започнах да пиша тук все си мислех как всички ще сме бременни по едно и също време и ще си бутаме заедно количките...наивна, но хубава мечта. Нищо де, пак си запазвам правото да търча с голям тумбак след твоята количка Hug
Чери и при теб така! Кога говорихме леле ще кандидатсвам за работа, ами ако стане бебето Joy Само си прадставям онзи отгоре как е наблюдавал и си е казал "Гледай сега какво става!" Joy Докато се обърнем и твоята черешка също вече ще е тук!

Ще ме извините, но аз съм сантиментален човек хехех
Сега по темата - днес съм трети ден на М (най-накрая!) и бях на преглед. Всичко изглежда добре и почнахме стимулацията с Фемара, та да видим дали ще имаме успех и ще стигнем до инсе. Това коментирахме с док, че през ноември когато ми беше първата стимулация си виках, малее сега 3-4 яйца ще станат, а то само едно. Отделно О се изтегли на 10ти ден, което док каза, че е супер рано и нещо не е било ок. А принципно ми е на 17-19 ден понеже съм със ПКЯ. Та този път се надявам на по-благополучен изход, ще стискате палци. Лигавицата и тя ме притеснява, но този път съм казала че ще слагам глобули, кой каквото ще да казва, но да стигнем до там.
Я кажете малко повече за тази комбинация нак+аргинин. Аз инозитол пия всеки ден от 8 месеца заради поликистозата. Но НАК-а и аргинина в какви пропорции ги пиете? Преди време имах опаковка нак и си я изпих, но след това не повторих.
Между другото с пиенето на вода вярно се разреждала кръвта хахах Аз понеже ненавиждам да пия вода и си казах на нова година, че почвам всеки ден по 2 литра вода и от тогава съм сравнително стриктна. Миналия месец си ходих на редовната вливка интралипид и като ми слагаха системата и като шурна тая ми ти кръв хахаха сестрата скочи и ме пита дали пия нещо за разреждане на кръвта. Та, явно има ефект.

Е, това е от мен за сега. Да знаете, че ви чета, нищо че не пиша всеки ден - ама така се отразява нова работа плюс университет на дърти години Grinning
Виж целия пост
# 152
Gerata81, не съм много запозната, но от две момичета минали през ЦС споделят, че най- добре е да се направи с упойка, за да е най- верен резултата. Надявам се да намерите решение!
Виж целия пост
# 153
Момичета бърз отчет от днес.
Чхг 440(300 в сряда)
Днес след дълга разходка с малкия получих силни болки в кръста и корема прибрах се и имах малко розово зацапване.  Изчаках малко и се махна. Следобед отново след дългата разходка получих болки к пак зацапване ,звъннах на доктора и ме извика за преглед.
Всичко беше наред , жълто тяло в десен яйчник , чисти тръби и малка точка ,което не се е променила от сряда (той смята че може да е капка кръв )
Каза ,че няма да ме хоспитализир защото съм с малко дете , а зцапването каза ,че е от това ,че се преуморявам . Не ме хоспитализира с обещание ,че при най-малкия проблем ще му звънна и че няма да напускам града хаха.
В понеделник сутрин чхг ,преглед на обед и тогава ще решим какво ще се случи.
Виж целия пост
# 154
Блускай отново имаш стиснати палци Flowers Four Leaf Clover
Раули Heart Нека това да е последния М и после да минаваш в 9 месечна почивка People Baby Най-добре виж в темата за добавките аз го пих нак, аргинин и инозитол по 1 сутрин на гладно е много важно и май беше 40 Мин преди хранене по 500мг бяха нак и аргинин, но после трябва още един прием за да стане общо по около 1000. Извинявам се, така по спомен може и да не е точно. Още веднъж ти стискам палци, знаеш Hug
Гера и според мен е най-добре лапароскопия, където най-точно ще видят дали са проходими и ако трябва ще ги махнат.
Пожелавам ти да не се стига до там, има много случаи, при които при лапарото се установява че няма запушване, така че не се отчайвай Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 155
Гера отиди при лекар, който няма да бърза да маха тръбите, а ще поправи поне едната ако има шанс! Вижте Лило след лапароскопия при Калчев, с едната поправена тръба си забременя естествено! Но май на много лекари не им се занимава и ги махат, а после те пускат по фонд да правиш инвитро...
 Момичета тук има ли някоя успяла да забременее с инсеминация? Заформи се една дискусия в темата за инсеминации и ми стана интересно. Аз знам, че успеваемостта е много ниска, но там май са на друго мнение от типа, че при секс само 1 от 2000 сперматозоида стига до матката, а останалите умират във влагалището и едва ли не всички забременели спонтанно са имали ултра късмет 🙄🙄 аз мисля, че ако при мъжа няма проблем и  добре таймирания секс трябва да свърши същата работа като инсеминацията. Събирам и вашите мнение 😁
Виж целия пост
# 156
Здравейте дамии!

Гера чувала съм, че понякога може да направиш спазъм, когато ЦС е без упойка и да е фалшив резултата, но така или иначе си имате вариант Ин витро... какво значи, че нямало, какво да се направи Flushed

Аз днес бях при АГ да пусна цитонамазка, че ми се пада скоро. Лигавицата гледам, че е 5мм, но не попитах дали е ок за 7ми ден. Иначе имам общо 5 фоликула по 11мм и нито един доминантен Thinking но ми каза, че другия път ме чака бременна пък хайде дано, че и до финал да го докарам Relieved

От повече от седмица сънувам всяка вечер, че си имаме вече бебче, че даже е и момиченце, дано и това е на късмет.
Виж целия пост
# 157
felisha06 и аз през януари сънувах, че имаме момиченце, а преди това винаги съм имала усещането, че ще имам момче. През февруари пък една жена ми подари бебешки терлички - розови! И сега само момиченце ми е в главата 😁 Дано са на път нашите дечица, независимо от пола, де 😉 🙏🍀
Виж целия пост
# 158
Уинтърче Heart много ти благодаря за милите думи, винаги си прекрасна! Hug Ще проуча пропорциите на добавките, защото при мен л-тироксина бърка схемата понеже го пия към 8, когато се събудя и не е хубаво да пия други неща 4 часа след това.

Алисън, аз още не съм минавала през инсе, но ми предстои и не смятам, че е загуба на време. По-щадяща е към тялото и решава проблема на доста хора, просто процента е по-малък. Нека да не забравяме и финансовия фактор. То по тази логика и инвитрото не гарантира 100% успех. С две думи, аз съм ЗА, но с лимитиран брой опити. Не бих правила повече от 2-3 опита.
Виж целия пост
# 159
Аз за това и попитах какво може да се направи, но отговора беше "НЕ... с резултата пускайте док. за фонда". Сега се чудя къде да направя лапароскопия? При Калчев не знам как ще успея да се запиша, а и той оперира в Щерев, пък аз там се следя и там ми беше снимката. Щеше ми се да не минавам и с това от там. Disappointed
Благодаря за съветите и коментарите. Давате ми малко надежда!
Гера отиди при лекар, който няма да бърза да маха тръбите, а ще поправи поне едната ако има шанс! Вижте Лило след лапароскопия при Калчев, с едната поправена тръба си забременя естествено! Но май на много лекари не им се занимава и ги махат, а после те пускат по фонд да правиш инвитро...
 Момичета тук има ли някоя успяла да забременее с инсеминация? Заформи се една дискусия в темата за инсеминации и ми стана интересно. Аз знам, че успеваемостта е много ниска, но там май са на друго мнение от типа, че при секс само 1 от 2000 сперматозоида стига до матката, а останалите умират във влагалището и едва ли не всички забременели спонтанно са имали ултра късмет 🙄🙄 аз мисля, че ако при мъжа няма проблем и  добре таймирания секс трябва да свърши същата работа като инсеминацията. Събирам и вашите мнение 😁
Виж целия пост
# 160
Гера Калчев май много обича операции и ако решиш за него, пиши му имейл или на фейса (разбирам, че отговаря на много момичета по този начин и дори записва часове) може да ти предложи набързо да ти направи лапароскопия. Какво като ще е в Щерев, на тях пък им дай само от фонда парите да дърпат... Направо е страшно!!!
Виж целия пост
# 161
И аз накъдето да се обърна все някакви знаци. Или поне аз искам да ги приемам за такива Grinning В сериалите, които гледам, ама във всички(!), сега героините са на такъв етап, че са бременни. Честичко сънувам 2 черти и дано скоро да се случи на всяка една от нас.

На мен днес теста за О вече е с избледняваща черта. Действахме днес, вчера и онзи ден, пък дано хване лепилото, както казва ММ
Виж целия пост
# 162
И аз накъдето да се обърна все някакви знаци. Или поне аз искам да ги приемам за такива Grinning В сериалите, които гледам, ама във всички(!), сега героините са на такъв етап, че са бременни. Честичко сънувам 2 черти и дано скоро да се случи на всяка една от нас.

На мен днес теста за О вече е с избледняваща черта. Действахме днес, вчера и онзи ден, пък дано хване лепилото, както казва ММ
И аз какъвто и филм да пусна само бременни 🤣🤣🤣
Скоро най-добрата ми приятелка ме беше сънувала бременна 😁
От време на време сънувам и положителни тестове за бременност.
А дано скоро наистина да видим мечтаните две чертички 🤞🍀❤️
Виж целия пост
# 163
Момичета, на бяла  но видима линия ли се вика иэпарителна черта?

Аэ преди 3 седмици сънувах баба ми бременна.... полудяваме всички май:Д Но, Кактус, щом приятелка те е сънувала да ти кажа може да не е плод на въображението вече :Д
Виж целия пост
# 164
По темата със сънищата - аз сънувах майка ми бременна преди няколко дни 🤣
Казах й и ми каза, че на 47 вече се смята за дърто магаре за бебета, но с удоволствие ще гледа внуче 🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия