Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво обсъждат във форума?
Какви съвети и пожелания се споделят във форума?
Какви са темите, които интересуват участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво обсъждат във форума?
-
Какви съвети и пожелания се споделят във форума?
-
Какви са темите, които интересуват участниците във форума?
-
Какво представлява лапароскопията и какъв е процесът на възстановяване след нея?
-
Какво представлява ранната овулация и какви са възможните последствия от нея?


кога минаха 6 месеца...времето наистина лети! Орисването ти е прекрасно, разчувствах се защото като започнах да пиша тук все си мислех как всички ще сме бременни по едно и също време и ще си бутаме заедно количките...наивна, но хубава мечта. Нищо де, пак си запазвам правото да търча с голям тумбак след твоята количка 
Само си прадставям онзи отгоре как е наблюдавал и си е казал "Гледай сега какво става!"

Най-добре виж в темата за добавките аз го пих нак, аргинин и инозитол по 1 сутрин на гладно е много важно и май беше 40 Мин преди хранене по 500мг бяха нак и аргинин, но после трябва още един прием за да стане общо по около 1000. Извинявам се, така по спомен може и да не е точно. Още веднъж ти стискам палци, знаеш

но ми каза, че другия път ме чака бременна пък хайде дано, че и до финал да го докарам 
