Не, това не е шега, виждам втората черта !~бебеправене 386~

  • 29 357
  • 743
# 195
Яде когато му скимне, но най-много на вечеря.Почти не яде плодове и зеленчуци и задължително към основното трябва да има месо(ако например има леща, той си реже салам към нея).Всичко разбира се с бял хляб.И най-важното е десерта, без него не ляга(шоколади, торти, баклави и т.н. в доволни количества.Аз ако си позволя да ям наполовина на това, ще ударя чудни килограми за отрицателно време.А той не, гадината, не му се и лепи даже.😂
Tortelina, я дай ужасно нездравословното меню на ТМ. Много любопитно ми стана.
Моя е същия само, че без сладкото. Рядко яде сладко, но без месо не може 😁.. Много рядко го примамвам за нещо постно, а хлябаа.. Яде повече хляб от манджата 😂.. И е 1.80см-71кг.. Вейка 🤯
Виж целия пост
# 196
Тортелина все едно за ММ чета. Пие по 2л кола на ден, непрекъснато яде сладко и то предимно боклуци, казва, че не може без сладко. Месо на всяко хранене, постно не мога да го накарам да яде, но поне яде и зеленчуци де в добавка към месото. Бял хляб по 2-3 филии на хранене. Алкохол поне не близва де. И е слаб като вейка, 63 кг е на ръст към 176-178. Завиждам му за метаболизма.
Виж целия пост
# 197
Ние с моя говорихме, че ще си дадем още месец, макс два и ще отидем за СГ и всякакъв вид други по- обстойни изследвания, не се е противопоставял. За яденето- яде като мишка. Обича месо, но не му е абсолютно задължително на всяко ядене, ако е постно пак ще си го яде. За хляб яде по около една филия, ако нещо мноооого му е вкусно може да хапне и от втора Grinning Вредното, което си позволява обаче е бира. Имало е дни, в които изпива и по 3-4 кенчета като се заплесне с приятели на тоя плейстейшън. Водя преговори за нея и сега започна да си взима безалкохолна, горкия Sweat Smile
Момичета, одеве разбрах, че още две близки са бременни. С едната дори се чух и честно казано толкова изненадващо и неочаквано ми дойде,че много кофти ми стана първоначално, но като я чух колко е щастлива някак ми премина гадното Heart Юли ще си има мома̀ Two Hearts
Виж целия пост
# 198
Оф и моя е същия... 65 кг на ръст 1,80, кога яде, кога не яде Grin

Иначе за спермограмата не се дърпа, после държеше лекар да му каже, какво трябва да прави де Rolling Eyes аз не съм знаела... ако знае що теми прочетох тук.

Сега си хапва и бърканицага, и си пие добавките, а най-голямата жертва спря любимата му бира, защото Кацаров му я забрани Sunglasses
После и моето АГ гледа резултатите и каза, че всъшност няма нищо кой знае, колко притеснително и не мисли, че това е причината, но се разбрахме, че ще си мълча Joy

И снощи пак го сънувах това бебе... даже му чистих пъпчето Joy
Виж целия пост
# 199
Оф и моя е същия... 65 кг на ръст 1,80, кога яде, кога не яде Grin

Иначе за спермограмата не се дърпа, после държеше лекар да му каже, какво трябва да прави де Rolling Eyes аз не съм знаела... ако знае що теми прочетох тук.

Сега си хапва и бърканицага, и си пие добавките, а най-голямата жертва спря любимата му бира, защото Кацаров му я забрани Sunglasses
После и моето АГ гледа резултатите и каза, че всъшност няма нищо кой знае, колко притеснително и не мисли, че това е причината, но се разбрахме, че ще си мълча Joy

И снощи пак го сънувах това бебе... даже му чистих пъпчето Joy
Защо с забранили  бирата? Joy


Редактирам: Момичета днес кървя.  Следобед започна кафяво зацапване с режещи болки в дясно.  Уплаших се и звъннах на лекаря и ме приеха.  Нямаше кръв зад матката ,всичко беше спокойно и чисто. На вагиналния ехограф имаше доста ярко червена кръв   Докторите сметнаха ,че правя спонтанен аборт и ще се изчистя . Като се прибрах кафявото намаля , а току що започна ярко червена кръв ! Толкова съм щастлива, на седмото небе съм наистина ! Благодаря на всички ви ,че бяхте до мен в този труден момент! ❤ Спокойна съм и съм щастлива ,че ще бъда добре! Другото ще дойде когато му е времето ❤
Виж целия пост
# 200
Ето значи поредното доказателство, че не всичко опира до колко си “здравословен” 🤪
ММ спазва режими, редовно тренира, добавки си пие мноого от преди изобщо да се замислим за дете. Не пие ама пък пафка по 3-4 цигарки през деня. 87кг на 1,88. Както обичам да му казвам, за да глезя егото - изваян 😆
Общо взето и двамата сме уж fit couple ама СГ му по Крюгер е 2%. Спря да пуши за няколко месеца, направи пак СГ - никаква разлика. Та пак започна да пуши, колкото и да ми беше неприятно 🤪🤨
Виж целия пост
# 201
Аз миналия месец сънувах, че имам бебче, но беше много странен сън, защото не беше съвсем бебе, а на няколко месеца, сънувах му лицето, очите (сини като на ММ, както си мечтая).

Да сменя малко темата, на мен ми е много миличка дъщеря ми. На 6г. е и много отдавна иска да си имаме бебе и винаги си пожелава това на всеки повод или като ходим в църква. Днес за нещо ѝ казах да си намисли желание и я питам какво си намисли, а тя "Да си имаме бебе момиченце" и това още повече засилва и моето желание за бебе.
Виж целия пост
# 202
Bluesky** радвам се на развоя на събитията при теб, че не е това в което се съмняваха.
Иначе Кацаров като чу за бира и лошо му стана, каза без нея и без твърд алхокол, само вино можело. Ние обичаме да си пийваме по чаша с вечерята, сега лошото е, че споделям виното с него Cry

Х Е Р А и аз си мечтая за синеоко бебе като ММ и баща ми. Като малка се шегувах, че ще си търся синеок мъж, за да има по-голям шанс децата ми да са със сини очички.
Виж целия пост
# 203
Bluesky ще си отдъхнеш сега и с нови сили следващия месец!
Виж целия пост
# 204
Bluesky Хубаво е, че не е извънматочна. Дано всичко е както трябва и скоро пак да си бременна, но този успешно до финал.

Бирата влошава СГ.
Виж целия пост
# 205
Bluesky радвам се, че не е извънматочна, спокойно вече. Желая ти скоро пак да си бременна, но този път с успешен финал! ❤

ММ  за съжаление всеки ден пие бира.. 😒 преди първата бременност прави спермограма и беше горе долу ок, но ако до няколко месеца не стане ще го карам пак да ходи.
Виж целия пост
# 206
Bluesky, много се радвам, че така се развиха нещата при теб без да се налагат сложни интервенции. Вярвам, че съвсем скоро ще си пак бременна и този път до финал! :*
Виж целия пост
# 207
Много благодаря за пожеланията  , дано всичко да завърши успешно! Колко време след изчистване се подновяват опити знаете ли(естествено ще слушам доктора в крайна сметка хаха)
Другия мк въпрос...моя мъж пие всеки ден бира , аз по чаша две също... не сме спирали(освен  като видя двете черти) та въпроса ми е всички ли спирате всичко преди забременяването? А понякога отнема години...струва ми се доста като цяло...
Виж целия пост
# 208
Много благодаря за пожеланията  , дано всичко да завърши успешно! Колко време след изчистване се подновяват опити знаете ли(естествено ще слушам доктора в крайна сметка хаха)
Другия мк въпрос...моя мъж пие всеки ден бира , аз по чаша две също... не сме спирали(освен  като видя двете черти) та въпроса ми е всички ли спирате всичко преди забременяването? А понякога отнема години...струва ми се доста като цяло...
Когато няма кюретаж може да се правят опити още следващия цикъл. Тялото си знае работата. Има причина да се чисти само.
Виж целия пост
# 209
Bluesky при такова естествено изчистване може един месец почивка и пак подновявате.Ние даже след биохимичната не сме правили почивка. За алкохола, зависи, при всеки влияе различно, при нас бирата бе подменена с вино.

Аз да попитам, някой прави ли лазерна епилация? Миналата година правих и съм много доволна, сега се чудя дали мога преди О да направя? Чета по американските форуми че е ок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия