Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво обсъждат във форума?
Какви съвети и пожелания се споделят във форума?
Какви са темите, които интересуват участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво обсъждат във форума?
-
Какви съвети и пожелания се споделят във форума?
-
Какви са темите, които интересуват участниците във форума?
-
Какво представлява лапароскопията и какъв е процесът на възстановяване след нея?
-
Какво представлява ранната овулация и какви са възможните последствия от нея?
Взимам от всичкият прашец. Jessito Надявам се да си добре и ти и момичетата
Джеси, съжалявам че си в болница, желая ти скоро да те изпишат и да устискаш колкото се може повече
Да сте добре и ти и принцесите, прегръдки 
Джеси, кога станаха 31 седмици, краят наближава вече, а ти лежи и си почивай, че после ще в трудно с две принцеси

