КАУФЛАНД - тема 48

  • 76 664
  • 739
# 240
Касите за самообслужване са много добра идея. Но как ще разчитат клиента коректно да въведе на везната за теглене типа плод и зеленчук?
Виж целия пост
# 241
Здравейте, Марко идва да се хвали.
Много спокойно беше тази вечер в нашия филиал, почти нямаше хора и само два пъти ми се залепиха на гърба.
Уж нищо нямах да купувам, а влязох само, защото ми беше по път, пък се оказа, че уцелих намалението на плод-зеленчука. Взех си ябълки по 80 стотинки килограма, банани за левче, стъбла целина за левче, фенел за 54 стотинки, два пакета лапад по 50 стотинки, голям пакет поувяхнал див чесън за левче, авокадо със скъсана мрежа за 2,25 и доволна тръгнах да си ходя. Ама не знам как от изхода видях, че са намалили и зеления лук на 16 стотинки, та заключих всичко в две шкафчета и се върнах за лук. Нарамих 20-тина връзки и още няколко пакета лапад и докато се натуткам, на касата лукът излезе по 8 стотинки, а лападът - 38.
Имах си и други покупки, та не знам как се замъкнах до вкъщи, сигурно на адреналин от находките.

Със зеленийките ще направя един кебап утре, ама дайте идея с фенела какво да сътворя, че такова досега не съм готвила.

Божее, завидях ти ! Само веднъж нацелих такива намаления и едвам се дотътрих до паркинга, където ме чакаше МП ( защото му звъннах на пожар). Ако тряваше пеша да мъкна всичко това до нас, щях да спирам 60 пъти за почивка поне Flushed
Много исках да опитам фенел и понеже и аз не знаех какво да сготвя с него и се чудех, разтърсих се из нета за ризото, защото имах цял пакет ориз и намерих рецепта на Джейми Оливър за ризото с фенел и наденица. Потърси я. Лесно ще я намериш. Стана превъзходно!
Аз днес отивам за авокадо, свинското, шпатулките за торти, котешка храна.
Виж целия пост
# 242
Аз минах вчера към 17 ч. Имаше сом и авокадо и съм доволна. Взех два тюрбана за глава, за мен и дъщеря ми, при предходни пускания все бяха изчерпани. Тънка ми се вижда хавлията, в Икеа същата материя ли са или по-плътни?
Виж целия пост
# 243
Благодаря, Спейс, ще я потърся, макар да не съм голям фен на ориза.
Кауфланд ми е на няма и десет минути от дома, но когато помъкнеш към 7-8 кила, ти се струва двойно по-далече. 😁
Виж целия пост
# 244
Някой купувал ли е скоро от арабските питки на Аладин? Търсих и нямаше. Просто да знам дали има смисъл да търся пак.

Препоръчаният козунак ми хареса. Не е супер уау, но за цената си е повече от добре.
Виж целия пост
# 245
При нас имаше питки на Аладин. Преди няколко дни видях.
В Метро също ги предлагат - това скоро го установих.
Виж целия пост
# 246
При нас имаше питки на Аладин. Преди няколко дни видях.
В Метро също ги предлагат - това скоро го установих.
Е, то остава и да няма. И в двата магазина имаме "заведения" на Аладин. Дет се вика - ще си ги подхвърлят Grinning
Едвам Боже тази сутрин краставиците в нашия Кауфланд не бяха като бухалки. Как може да ги заредят? Четири пъти минавах през магазина. Хората ровеха, ровеха и повечето без краставици си тръгваха.
Снощи забелязах, че след почти едногодишно отсъствие най-накрая са заредили резервни гъби за мопа тип пеперуда на Вертекс. И са с нова цена - 5 лв., а бяха 4 лв. миналата година. Ще си купя 2-3, че да не би да изчезнат пак.
Виж целия пост
# 247
Това нещо го видях намалено на 2,75 лв. в ОК София, може би и по другите филиали. Аз не знам дали ще върши много работа, та не взех, имаше доста бройки.


Виж целия пост
# 248
viki_1974 те и Аладин в ценоразписа си имат питки, обаче веднъж поиках да купя и ме убеждаваха, че нямало как да ми продадат. С триста зора извадиха след казах, че ще питам в централния им офис защо го имат като артикул с цена, а не се предлага. С две думи мързи ги да гледат.
П.П. Преди 2 дни се убедих колко им е спаднало качеството цялостно на въпросните заведения за бързо хранене. Като се има предвид, че и преди не бяха кой знае какво.
Виж целия пост
# 249
При нас забелязвам и разминаване в цените в Аладин Кауфланд и Аладин на центъра. На центъра са с поне 50 Ст. Нагоре
Виж целия пост
# 250
За пръв път "чувам" за тези питки. Как изглеждат, къде да ги търся - при хлябовете ли?
п.с. В "моя" К. няма Аладин.
Виж целия пост
# 251
За пръв път "чувам" за тези питки. Как изглеждат, къде да ги търся - при хлябовете ли?
п.с. В "моя" К. няма Аладин.
При хляба са, да. Има 2 вида плоски питки - арабските и арменски "лаваш".
Виж целия пост
# 252
Лавашът прилича на дебели кори, докато арабските са още по-дебели и се делят на 2 слоя.
Много са удобни за бърза пица на парти грил.
Виж целия пост
# 253
Благодаря, момичета, ще ги потърся. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 254
Във витрините има и сосовв Аладин, също и замразени пликове с готово месо. Т.е всичко си купуваш и си сглобява у дома Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия