Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /Тема 81/ Животът е само един миг 🌠 18+

  • 38 796
  • 745
# 300
Ето Ханде и в друга роля със същата прическа.
И с цигара в ръка


Виж целия пост
# 301
Нямаше да я позная ако не беше казала, че е тя, Линде Open Mouth
Виж целия пост
# 302
Да попитам да не би да се връща в сериала Фифи? Ако е така ще е много хубаво приятелките отново ще се съберат заедно.

Виж целия пост
# 303
Гледам, гледам... и тази, която е постнала БлагаВест не ми прилича на Ханде..

Скрит текст:
Виж целия пост
# 304
Ох, не можах да се сдържа! Керем в черно семейства разваля! 🙃 Тези двамката са детективи в действие, ама най ми хареса изречението на Керем, че Серкан и в роля пак ще е влюбен в Еда! Ще се люлеем между драма, комедия и криминале другата серия.
❤️Алекс, дръж се, бързо оздравяване!
Редакция: връщам се да кажа. Да, това не е Ханде! Култов филм: "Криминале"
Виж целия пост
# 305
Ето на кого прилича Бамби когато се ядоса     

Виж целия пост
# 306
Марги и Магийка, еми няма как да видите Ханде, защото не е тя 😆
Ума Търман е.
Виж целия пост
# 307
Марги и Магийка, еми няма как да видите Ханде, защото не е тя 😆
Ума Търман е.
Проверих аз, може да не виждам, ама не съм чак толкова зле 🤯😂
Виж целия пост
# 308
Видях ти редакцията, когато беше късно.. Мандалото беше "лопнало" 😆

Ето ви една гърда, да се успокоите, че Серкан няма да рита камбаната.
https://twitter.com/paratisenora/status/1377684013377290241?s=19
Виж целия пост
# 309
Гледам, гледам, хем не прилича, ама все пак повярвах People Eyes Първоаприлска шега ли беше това? Joy
Виж целия пост
# 310
Да попитам да не би да се връща в сериала Фифи? Ако е така ще е много хубаво приятелките отново ще се съберат заедно.


Не. Поне не казват. Снимат за нещо г реклама ли, проеект някакъв ли, не казват обапе. Тайна нюбило засега, но обещавали да е весело.


Серкан няма да умира споко. То вярно пе в драматичнитв мунсериали много обичат да завършват със смърт, ама да си припомним г това е ромком. Тъй се водеше май по едно време де.
Виж целия пост
# 311
Няма проблем, Налбантова, поне се разписа, заради нашата чуденка, че нещо ми се губеше тези дни. 🙈😂
Марги, и аз като видях, че и ти мислиш, че това е Ханде и си казах "явно само аз не я виждам Ханденцето"  🤯
Виж целия пост
# 312
Пак са на един език разтояние 😁

Явно Серкан си мисли, че ще умира и има списък с неща, които иска да направи преди това! Да се прави на детектив явно е едно от тях! 😄
Ха добър вечер, момичета! 🤗
Виж целия пост
# 313
Благодаря да превода !
Много ми хареса.
Би ми се искало този път да разкарат и поставят Селин на мястото й , но се съмнявам, че като предния път ще се размине тънко.
Може би ще й се размине заради реалната трагедия на актрисата,  нямам идея.
Виж целия пост
# 314
Да попитам да не би да се връща в сериала Фифи? Ако е така ще е много хубаво приятелките отново ще се съберат заедно.


Не. Поне не казват. Снимат за нещо г реклама ли, проеект някакъв ли, не казват обапе. Тайна нюбило засега, но обещавали да е весело.


Серкан няма да умира споко. То вярно пе в драматичнитв мунсериали много обичат да завършват със смърт, ама да си припомним г това е ромком. Тъй се водеше май по едно време де.

Благодаря за уточнението
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия