Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането и грижата за новородените?
Какви преживявания споделят майките по време на раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от обсъжданите теми, свързани с раждането и грижата за новородените?
-
Какви преживявания споделят майките по време на раждането?
-
Какви са някои от предизвикателствата, свързани с грижата за новородените?
-
Какви са препоръките за водата след операцията и за кърменето в родилното?
И на другите мами, които сигурно пропускам. И ЧРД на Криси!
/
Ти вече получи най-очаквания подарък!
А за водата,аз си носих малка бутилчица минерална вода и когато не ми следяха тоновете си отпивах от нея
Но става въпрос за 12ч раждане.Сигурна съм ,че при теб ще е по-леко и няма да изпиташ подобни неща 

( аз го мерих на един ел.кухненски кантар и ми показа 2900 миналата седмица). Та да видим...
Не е кой знае каква изненада, ама си звучи страховито.
Ще си покаже, това не означава , че иска да излиза след 7 дни.Ще видим.