Темата на Ибо 🎧 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" №72

  • 41 166
  • 736
# 210
Привет, момичета,

Аз си мълча, защото чакам Зейнеп да ме успокои малко, много съм ѝ ядосана от фраговете. Grinning

Приятно гледане!
Виж целия пост
# 211
На Зейнепчето ще ѝ дърпаме ушите. Ако наистина се целят в 50 еп., ще има още доста да ни опъва нервичките Satisfied Въпреки че аз лично се съмнявам, че ще успеят да стигнат до тази цифра. Утре рейтингът вероятно ще е доста надолу. Аджун няма много сериали, но все пак Rolling Eyes
Виж целия пост
# 212
Онлайна няма да гледам, зарекох се!
Ама тук няма да се въздържа да не хвърлям по едно око. Даже не съм си догледала миналата серия, окадар зор ке!
Виж целия пост
# 213
Привет! Минавам само да Ви кажа, че не гледам вече, но очаквам следващия проект на Ибо. Голямо разтегляне ще е още13 серии.
Виж целия пост
# 214
Радвам се, ако финалът е този сезон. Харесвам планираните финали, особено когато не ги планират за след ... 2 серии, както става в много сериали. Както си върви историята, и новина за финал след 2 серии. 13 серии са достатъчно за напълно нова история дори.
Виж целия пост
# 215
Аз за сега ще гледам. Ще чета и тук. Докато изкарам Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Момичета, дезертирате ли?!?! Flushed
Е, сега какво, аз от фронта като военен кореспондент комюникета ли да изпращам за прегрупирането на армиите по оста Зейнеп -Баръш, след като предадохме крепоста Мехди?! Open Mouth
Трудно ще ми е!  Sleepy
Дданни, мила, ти нали си от другата страна на фронтовата линия - пиши!  Аз ще ти противостоя. Вече не знам по какви причини, но важното е предвижването ...насам-натам... Head Band
Виж целия пост
# 217
Момичета, дезертирате ли?!?! Flushed
Е, сега какво, аз от фронта като военен кореспондент комюникета ли да изпращам за прегрупирането на армиите по оста Зейнеп -Баръш, след като предадохме крепоста Мехди?! Open Mouth
Трудно ще ми е!  Sleepy
Дданни, мила, ти нали си от другата страна на фронтовата линия - пиши!  Аз ще ти противостоя. Вече не знам по какви причини, но важното е предвижването ...насам-натам... Head Band
Аз няколко дни ще липсвам....извинявайте ...
Виж целия пост
# 218
Аз съм тук, но по принцип пиша на рекламите или след края на епизода. По време на епизода не пиша, че много се разсейвам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 219
Mari, и аз съм тук! Ще раздавам питиетата тази вечер, ама по-дискретно ги пийте, че турският СЕМ зорко ни следи
Виж целия пост
# 220
Вече и входящите кадри са без Мехди
Джем Адриан музика
Виж целия пост
# 221
Ааааа,  девойки....пак купон  се заформя май.....Тук съм  и аз... няма да издържа дълго без тая наркоза Heart Eyes
Хайде до рекламите!
Виж целия пост
# 222
И аз съм на линия. ✌️ Някой, ако може да каже какво си говореше Зейнеп, звучеше като любовно обяснение към Мехди.
Виж целия пост
# 223
Сакине не спира да нарежда нещо си ....ужас
Виж целия пост
# 224
Еее, опиянчихте се. 😀
Следя ви  паралелно с Мастършеф, внимавайте👆
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия