Звездни компромати - Април'21

  • 284 405
  • 2 642
# 1 590
Милата Теди В. - цял живот брадичката ти да те води.
Интериорът зад Жасмина все едно е взет от сауна.
Виж целия пост
# 1 591
А коя е Ана- Мария Кирилова?
Виж целия пост
# 1 592
Демир Доган е голям хубавец. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 593
Жасмина и Теди Велинова са плашещи.
Виж целия пост
# 1 594
Хазарта с новото бебе (рекламира клиника за съхранение на стволови клетки).
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 595
Ицо Хазарта закачливо уточнява, че бебето Юлия " е заченато по старомодния начин" и не е ин витро. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 596
Що за глупост, "по старомодния начин"? Все едно инвитрото се прави за мода и за кеф, а не поради проблеми...
Виж целия пост
# 1 597
Заради запитвания. Стволовите клетки са от МЦ Св. Лазар, специализиран в инвитро процедурите. (За мен със силно съмнителна успеваемост)
Виж целия пост
# 1 598
Красотичката на Орлин Павлов
Скрит текст:
Помощничка.
Виж целия пост
# 1 599
На запитвания може да се отговори с "бебето е/не е заченато ин витро" примерно. Без излишни опити за остроумничене.
Виж целия пост
# 1 600
Мика нали живееше в Щатите. Омръзна ли й там?
Виж целия пост
# 1 601
Не виждам нищо обиждащо с пояснението.
Имам бебе инвитро, та не е да не знам какво е.
Виж целия пост
# 1 602
Мария Бакалова ... това майка й ли е?
Скрит текст:




Виж целия пост
# 1 603
Жасмина и Теди Велинова са плашещи.
За мен доктор Каляшева и другата с тирето са ми още по - плашещи.
Виж целия пост
# 1 604
Момичетата на Орлин Павлов са истинска прелест. Изключително много ги харесвам! Жена му малко ми напомня на Мегън Маркъл, но в пъти по-лъчезарна, естествена и красива. Малката кукла за мен е едно от най-най-хубавите бебета и малки деца, които съм виждала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия