
Иначе много харесвам гласа на Демет и винаги се усмихвам на това клипче, в което зад кадър дават как записва вътрешния глас на Санем
Тези монолози винаги бяха хитови 

Тези монолози винаги бяха хитови 







Не знам дали Руткай продължава да ѝ е стилист в DEK, или беше само за 1-2 епизода 
Достатъчно романтични сериали съм гледала, за да съм обективна за себе си, а и не съм от тези, които лесно се превъзнасят, но никоя фиктивна любовна история не ме е развълнувала така, както тази на Джан и Санем. 
Явно много си го е харесала това костюмче 

, в който казва, че това е най-хубавият подарък, който е получавала. Изпълнили са я с надежда. Разчувствали са я много. Гордее се с феновете, които са го направили, не защото са я обикнали толкова (че да кръстят училището Демет Йоздемир), а защото макар и много млади, са направили нещо, което може да служи за пример, включително и на нея. 


Споделили са поредния подарък, който са ѝ подготвили. 


Пожелавам ти приятни минути в темата 


Твърди се, че продуцентите са 03 Medya, които имат доста сериозни проекти зад гърба си:
Препоръчани теми