Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 735
  • 38 566
# 13 950
Цитат
Страхът в сектора се е вдигнал и след ареста на Миню Стайков. "Той изкупуваше гроздето по 80 ст. за килограм, а като го арестуваха, цените се сринаха на 30 ст.", описа промяната земеделец. А говоренето публично е табу, най-малкото защото всички в сектора са зависими от субсидиите, които се преразпределят от държавата.
Тези дни видях да се дава субсидия да си обереш лозето на зелено, да не се вдига количеството произведено.Много интересно толкова много ли произвеждат или има нещо друго.
Не  е ли добро да се търсят пазари, да помага държавата като свързва бизнеса, делегации смесени от  управници и бизнес, а не да оправят един картоиграч.Да има произведено, дори свръх една година, виното отлежава и става по-добро, а на следващата може да няма производство ,град да удари.
Пиша като за трети клас ,че знам ли,  една искаше да копае пшеницита, ама януари било рано, не е от форума.

Каквото да говорим, колкото да лъжат, има истина ,нещо не е наред и то не само у  нас ,на еврониво, че и там давали да берат лозе  пролетно време,пари анливат.
Нямам отговор за какво...
Виж целия пост
# 13 951
Какво ще научим днес -  Стефан Янев - днес ще се обсъждат предстоящите заседания в европейски формат и отговорностите на министрите към тях, перспективите за социално подпомагане при наложените от пандемията социални мерки и ще се разгледа планът за ваксинация. Подробности по-късно щели да дадат "поне двама министри".
Виж целия пост
# 13 952
Какво ще научим днес -  Стефан Янев - днес ще се обсъждат предстоящите заседания в европейски формат и отговорностите на министрите към тях, перспективите за социално подпомагане при наложените от пандемията социални мерки и ще се разгледа планът за ваксинация. Подробности по-късно щели да дадат "поне двама министри".
Т. е. няма да има предаване на живо?
Виж целия пост
# 13 953
Какво ще научим днес -  Стефан Янев - днес ще се обсъждат предстоящите заседания в европейски формат и отговорностите на министрите към тях, перспективите за социално подпомагане при наложените от пандемията социални мерки и ще се разгледа планът за ваксинация. Подробности по-късно щели да дадат "поне двама министри".
Т. е. няма да има предаване на живо?

И аз искам да ги чуя на живо.
 . Мисля че чух по радиото сутринта  че ще е от 14 .00 юаса.
Това да не е ББ.
Вярно ли че ПР  на Радев била  близка на Слави . Пишела му текста ли  две знакови песни?Или пак е фейк??
Виж целия пост
# 13 954
Какво ще научим днес -  Стефан Янев - днес ще се обсъждат предстоящите заседания в европейски формат и отговорностите на министрите към тях, перспективите за социално подпомагане при наложените от пандемията социални мерки и ще се разгледа планът за ваксинация. Подробности по-късно щели да дадат "поне двама министри".
Т. е. няма да има предаване на живо?

И аз искам да ги чуя на живо.
 . Мисля че чух по радиото сутринта  че ще е от 14 .00 юаса.
Това да не е ББ.
Вярно ли че ПР  на Радев била  близка на Слави . Пишела му текста ли  две знакови песни?Или пак е фейк??

Че то кога е било на живо. По традиция около Борисов има хора, които му благодарят, той си казва логореята и журналистите напускат.

Да, писала е. През 90-те години на миналия век. След това 20 години и повече е работила друго.
Виж целия пост
# 13 955

Даа, Мика Зайкова е едно от най-новите лица. JoyJoyJoy

Аз под нови лиц разбирам хора които не са били в политиката. Мика Зайкова какъв политически опит има ?
Виж целия пост
# 13 956
Цитат
Страхът в сектора се е вдигнал и след ареста на Миню Стайков. "Той изкупуваше гроздето по 80 ст. за килограм, а като го арестуваха, цените се сринаха на 30 ст.", описа промяната земеделец. А говоренето публично е табу, най-малкото защото всички в сектора са зависими от субсидиите, които се преразпределят от държавата.
Тези дни видях да се дава субсидия да си обереш лозето на зелено, да не се вдига количеството произведено.Много интересно толкова много ли произвеждат или има нещо друго.
Не  е ли добро да се търсят пазари, да помага държавата като свързва бизнеса, делегации смесени от  управници и бизнес, а не да оправят един картоиграч.Да има произведено, дори свръх една година, виното отлежава и става по-добро, а на следващата може да няма производство ,град да удари.
Пиша като за трети клас ,че знам ли,  една искаше да копае пшеницита, ама януари било рано, не е от форума.

Каквото да говорим, колкото да лъжат, има истина ,нещо не е наред и то не само у  нас ,на еврониво, че и там давали да берат лозе  пролетно време,пари анливат.
Нямам отговор за какво...

То нередното не е и на еврониво, на световно ниво е. И в Щатите плащат да не сееш, и на много други места. Корпорациите си имат тяхна логика и те диктуват правилата на световните пазари, на нас като обикновени хора може да не ни харесва, но нещата са така. За мен плашещо е друго, създава се впечатление, че последните години са удряни хора, които умеят да си работят бизнеса. Ако това е така, дано да не е, това е много страшно, защото никога няма да дочакаме това "първоначално натрупване на капитала", след което парите вече да са чисти. И никога България няма да стане поне малко конкурентоспособна, а "елита" ни само ще се джавка кой да краде помощите. Което ще е добре дошло за всички наоколо, освен за нас.
Виж целия пост
# 13 957
Илчовски е дал точната дата, на събирането и името на човека, който е показвал клипа.
НСО е правило предварителна проверка на присъстващите и ги е записвала поименно.
Така, че при желание могат да започнат проверка.
Виж целия пост
# 13 958
Нищо общо с Венецуела, да знаете ...
https://faktor.bg/bg/articles/govoritelyat-na-tsik-ne-mislya-che … koto-pravitelstvo
„Не мисля, че машините са от Венецуела. Те са производство на фирма, която е частично притежавана от венецуелското правителство. Това е връзката. "

Защо така не се говори нищо за разкритията в Комисията ММан на човека с машините /не знм как се казваше/
Има логика в това, което каза - например че машините са с остаряла технология - с пъхане на карта, вместо безконтактни.
Виж целия пост
# 13 959
Много бързате. Бавно и както трябва.  Стоилов добре се е справил днес във ВСС.
Виж целия пост
# 13 960

Тези дни видях да се дава субсидия да си обереш лозето на зелено, да не се вдига количеството произведено.Много интересно толкова много ли произвеждат или има нещо друго.
Не  е ли добро да се търсят пазари, да помага държавата като свързва бизнеса, делегации смесени от  управници и бизнес, а не да оправят един картоиграч.Да има произведено, дори свръх една година, виното отлежава и става по-добро, а на следващата може да няма производство ,град да удари.

На ниво ЕС е,  с действие до 2030 г , ако добре помня, заради нарастване в световен мащаб на лозовите насаждения и безраборно производство на вина и оцети, което сваляло качеството, промениха и закона, за да садиш нови лозя ти трябва разрешително. Не съм запозната какви квоти са договорили за нас, спрямо тези в други държави.


ПП. По соца пак изкореняваха лози, имаше някакъв указ за борба с алкохолизма, защото руснаците в СССР много пиели Simple Smile, те изкореняваха лози и ние, за да се харесаме на братушките, също изкоренявахме.
Виж целия пост
# 13 961
Илчовски е дал точната дата, на събирането и името на човека, който е показвал клипа.
НСО е правило предварителна проверка на присъстващите и ги е записвала поименно.
Така, че при желание могат да започнат проверка.
"Ревизия - не, но установяване на истината - да" - това каза Радев.
Да се надяваме, че истината по този нашумял случай ще излезе в рамките на следващите два месеца.
Виж целия пост
# 13 962
Много бързате. Бавно и както трябва.  Стоилов добре се е справил днес във ВСС.
Да, много добре. Поискал е повече конкретика, а не само празни приказки.

За сметка на това ВСС се е обявил с огромно мноцинство против щенията на Лозан Панов и ХИ да махнат спец. съд и прокуратура.
Виж целия пост
# 13 963
Нищо общо с Венецуела, да знаете ...
https://faktor.bg/bg/articles/govoritelyat-na-tsik-ne-mislya-che … koto-pravitelstvo
„Не мисля, че машините са от Венецуела. Те са производство на фирма, която е частично притежавана от венецуелското правителство. Това е връзката. "

Защо така не се говори нищо за разкритията в Комисията ММан на човека с машините /не знм как се казваше/
Има логика в това, което каза - например че машините са с остаряла технология - с пъхане на карта, вместо безконтактни.

Този с машините не можа да върже 2 думи на кръст .
Машините ще струват  сигурно 2 пъти по скъпо , ако се направят както казва тоя .
А всчка машина като стои  неупотребявана 2 г , пак ще дава дефекти .
Безумие е това с машините .
Ще се затрудни  гласуването  с тия машини .
Някаква обсебия е напрао . .
Хората си теглят пари от банкоматите  , стара била технологията .
Щото някой иска да спечели . като направи машини за гласуване .
Очаквам че ще има  много проблеми с машините  и ще настане хаос в изборния ден
Не зная какво е това пощуряване . Война на купения вот . А утре като  гласуват мажоритарно гласуване , няма ли да е  купен вота .
Ето ви един гаф на Президента . .Гледах и  Председателката на НС  , как със зъби и нокти брани гласуването в чужбина и тия маини .
ББ , поне като сгреши си сменя мнението по 3 пъти на ден .
Тия някакъв инат проявяват .
Няма да се пояавят да говорят пред хората .  .
Виж целия пост
# 13 964
Много бързате. Бавно и както трябва.  Стоилов добре се е справил днес във ВСС.
Да, много добре. Поискал е повече конкретика, а не само празни приказки.

За сметка на това ВСС се е обявил с огромно мноцинство против щенията на Лозан Панов и ХИ да махнат спец. съд и прокуратура.

Пропускаш, че с мъка се навили на преглед какво е свършил Спец съда - предложение на Стоилов. Пак той им поправил декларацията, защото писали неверни неща по две точки Simple Smile Другата седмица ще приемат по какви критерии ще се направи прегледа. Друго е, когато някой е знаещ коректив и не се съгласява с всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия