Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 498
  • 38 566
# 14 100
Е, как... дори и аз очаквам пренареждане в посока спад за ГЕРБ и в полза на останалите. Много ми е любопитно само с колко.
Виж целия пост
# 14 101
ОК, министерставата били хранилка - сигурно са, но и тези данни не знам дали са съвсем точни.
Въпросът е новите какво ще направят? Ще сложат ли заплати по 2000-3000 лева?
Виж целия пост
# 14 102
Не знам коя е представителката на БСП.

След като мъжът е пенсиониран той престава ли да е свидетел по делото?

Направено точно сега, остава съмнението, че пенсионирането не е основната причина, за да го махнат. Още повече, че това правителство е за 2 месеца и целите му са да организира честни избори.
Толкова е просто.
Тази сутрин чух, че щели да сменят и областни управители и полицейски шефове.
За това пък съм съвсем без коментар!!

Hazel, имаш ли доказателства или ЕЖК.
Виж целия пост
# 14 103
Доказателства за какво?
Виж целия пост
# 14 104
Да и аз чух по радиото някакъв политолог, който обясняваше, че масовите уволнения на областни управители били нормални и задължителни. Аз пък започвам да се чудя как така имам познати, чиито съпрузи работят едва ли не пряко за Бойко Борисов, а те самите са супер много против ГЕРБ и чакат падането им. Не ги ли е страх за работата на половинките им? Честно, странна работа. Щом е тръгнала метлата, тепърва ще сме свидетели колко хора ще сменят работното си място...
Виж целия пост
# 14 105
Доказателства за какво?
За пословичните заплати ... щото тези, за които говоря са официално публикувани.
Виж целия пост
# 14 106
Какво е чудно? И двата поста са с назначения от правителството. А особено в момента след това компрометирано управление е задължително да се направи бързо. Да ти кажа ли какво ще направи човек, назначен от ББ, ако някой друг му стане началник или сама ше се сетиш...
А това за хората, работещи за ББ и чакащи да се махне..... Представи си на какво са свидетели и колко са омерзени, за да се случва това. Имам познати на много високи управленски постове в държавната администрация, които задължително искаха децата им да емигрират. Защо ли, се чудех.....кой би искал зорлем да прогони детето си....? Ами вече разбирам, че просто са искали да ги махнат от помията, която е около тях...
Виж целия пост
# 14 107
https://www.dnevnik.bg/izbori_2021/2021/05/13/4209087_istoriia_z … ureden_spor_i_78/
за машинното гласуване
Виж целия пост
# 14 108
решили - уволнили, имат право да не работят с избрани от друг хора. За мен едиственият проблем в сагата с Агенцията по инвестициите е назначанието. Всичките партии на протеста плюс президента обясняваха как щом дойда на власт вишите чиновници ще се назначават с конкурси. За да няма калинки. Не останах с впечетление, че новия шеф е временно изпълняващ длъжноста докато се проведе конкурса или , че е обявен конкурс за длъжноста. В момента са заменили една калинка с друга, защото и двета назначения са на ГЕРБ. А от всички се знае, че ГЕРБ назначават само калинки.
Виж целия пост
# 14 109
Какво е чудно? И двата поста са с назначения от правителството. А особено в момента след това компрометирано управление е задължително да се направи бързо. Да ти кажа ли какво ще направи човек, назначен от ББ, ако някой друг му стане началник или сама ше се сетиш...
А това за хората, работещи за ББ и чакащи да се махне..... Представи си на какво са свидетели и колко са омерзени, за да се случва това. Имам познати на много високи управленски постове в държавната администрация, които задължително искаха децата им да емигрират. Защо ли, се чудех.....кой би искал зорлем да прогони детето си....? Ами вече разбирам, че просто са искали да ги махнат от помията, която е около тях...

Защо ли, се чудех.....кой би искал зорлем да прогони детето си....? Ами вече разбирам, че просто са искали да ги махнат от помията, която е около тях...


Повтарям го  , висши чиновници създават в България помия за децата си??
А какво правят самите те в тая помия - ,  усвояват , нали?

Това народно събрание създаде хаос  с това машинно гласуване .

Питам кой ще понесе отговорността за това??


И питам като  г-н Смит .
Ако натисна  нещо не както трябва и ми отчете грешен вот , какво да правя??
Отивам в комисията и им казвам че пръста ми е дебел и   и това което е отчела машината не е моя вот ли??

Решили уволнили , ама кой ще отговаря за  спирането работата на държавата ??
Виж целия пост
# 14 110
Доказателства за какво?
За пословичните заплати ... щото тези, за които говоря са официално публикувани.
Къде? Споменавате само, че "някъде си имало линк"
Виж целия пост
# 14 111
Явно хал хабер нямаш, че и не мислиш.... само пишеш, колкото да отчетеш дейност.
Хората си вършат работата, за която са назначени. Добри са нея, професионалисти с дългогодишен стаж , поне 30г. Вадят си хляба. И стават свидетели на гнусотии, които ги омерзяват до степен отчание от родния ни политически елит. И се чувстват застрашени да гъкнат. Не заради парите, ако не се досещаш....
Не създават помията, натикани са в нея и се чувстват в безизходица. Да ти го кажа в прав текст, че иначе ще изкривиш думите за пореден път.
Виж целия пост
# 14 112
Уволнили са шефката на НАП - Галя Димитрова.

Има качествени хора в ГЕРБ, както и във всяка друга партия.
Виж целия пост
# 14 113
Доказателства за какво?
За пословичните заплати ... щото тези, за които говоря са официално публикувани.
Къде? Споменавате само, че "някъде си имало линк"
Да, поназад бяхме подхванали същата тема и имаше линк
Няма ли да успеете да го намерите с търсачка в нета ?!
Виж целия пост
# 14 114
Не, очаквам вашите "официални доказателства" за заплатите.

Всеки има приятели по министерствата и за повечето знаем и за колко работят и защо стоят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия