А чия е, каза ли?
И защо ги е наказвал, след като "По време на протестите за мен операцииите бяха перфектно планирани и организирани, колегите се справиха отлично, аз поех цялата отговорност"


Полицията твърди че няма полицейско насилие, вие представяте ли си да излезе някой полицейски началник и да си признае в ефир на всеослушание, за нередности и насилие - такъв случай не само у нас, а никъде по света не съм чула, най-много да си посипят главата с пепел след някое осъдително решение на съда.
Полицията твърди че няма полицейско насилие, вие представяте ли си да излезе някой полицейски началник и да си признае в ефир на всеослушание, за нередности и насилие - такъв случай не само у нас, а никъде по света не съм чула, най-много да си посипят главата с пепел след някое осъдително решение на съда.Препоръчани теми