Магазини Pepco 5

  • 66 000
  • 745
# 555
Бебешка козметика НЕ бих взела и аз.
Но загледах брошурата, че имат шишета Нук и нагревател за мляко/Пюренца. Може ли мнение? За Нук 10лв ми се вижда добра цена, надявам се да е истинската марка.
И какво друго читаво от там ви се струва за бебче?

Nuk си е марка, разбира се.
Аз за бебе ползвам пелените им и дрехите.  Нагревател имам на лорели, вършеше ми работа. Мисля, че те са на един принцип и няма кой знае какви разлики, освен марките.
Виж целия пост
# 556
Здравейте! В Пепко има ли размер 98-104 за момиченца? Имам спомен, че бебешкото е до 98. За момичета от 104 ли почват? Нещо посредата между бебешко и детско дали има? Девойката носи блузи 92/98 от Пепко, но клинове вече и 104 са и точни (102-103 см, а е само на 2,6 г.).
Виж целия пост
# 557
Малко са умалени, или се свиват.
И моята е 98 см, но купувам 104 или 110.
Виж целия пост
# 558
Купувах аз някакви тениски, бяха размер 98-104. Намираха се в секцията за децата над 104. Но това са изключения, като цяло не съм срещала често такъв размер. Моето 96 см, взимам вече от 104, че много бързо окъсяват панталоните.
Виж целия пост
# 559
104 е следващото, вече в детското, но изборът за момченца е достааа ограничен.
Виж целия пост
# 560
Хич не се водя по см, хич не отговарят, има слабички дечица, но има и стандартни и техните клинчета някои са като за солетени крачета, хаха.
Виж целия пост
# 561
Клинчетата ,които са пр 80 ,като за нашето дете й идват къси като седне .Затова номер нагоре взимам.В момента сме окъсали яко ,има само летни дрехи,два клина и два чифта плътни гащи,като за днес примерно.Ще правя молебен за топло .
Видях чантичките тип "кофа",доста са актуални,но за 15 лв ще ме прощават Пепко.Много са аланкат,за 20 лв имам чанта на Джени Фейри,не че е топа на топа,ама изглежда в пъти по-добре.
Виж целия пост
# 562
Бобчи, ами така е, като накупи 30 летни рокли, сега няма панталони детето. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 563
Видях чантичките тип "кофа",доста са актуални,но за 15 лв ще ме прощават Пепко.Много са аланкат,за 20 лв имам чанта на Джени Фейри,не че е топа на топа,ама изглежда в пъти по-добре.
Какви са тези чанти кофа и откога са заредени? Бях онзи ден и не видях такива, но пък за сметка на това беше наблъскано с летни пижами, едва устоях и купих само една, а исках поне 5.
Виж целия пост
# 564
Кой да предположи ,че в средата на юни ще е за гумени ботуши и зимно пардесю.
Калинче,кофите ги има от две седмици поне.
Такава,само че плетена и вътре джоба е рехав един.Знаеш ги кофите,следиш трендовете ти .
Виж целия пост
# 565
Кой да предположи ,че в средата на юни ще е за гумени ботуши и зимно пардесю.
Калинче,кофите ги има от две седмици поне.
Такава,само че плетена и вътре джоба е рехав един.Знаеш ги кофите,следиш трендовете ти .

В нашето Пепко такова нещо не съм виждала никога, а влизам поне 2-3 пъти седмично. Пак ще ходя да гледам.
Виж целия пост
# 566
При нас са при портмонетата .Черна само има.
Виж целия пост
# 567
И аз не видях такива кофи в нашия Пепко, а точно там се размотавах, около портмонетата.
Виж целия пост
# 568
Ами те са им навити дръжките с хартишки .И може да не сте разбрали че са чанти.Ако спре да вали ще ходя към пазара и ще ви снимам.Малко крисбоди чанте е,черно,лятно.
Виж целия пост
# 569
Някога имах платнена чанта, ръчно правена, с такава хм закопчалка. Адски изнервящо е с тия връзки - разпъни, затегни по цял ден.
Утре ще ходя за джапанки, бански, инструменти за ровене в пясък. И дали са опънали сергията с подложките за плаж, кърпи нещо .. такива работи?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия