Магазини Pepco 5

  • 65 999
  • 745
# 630
Не. Без касова бележка не вземат никъде.
Виж целия пост
# 631
Калинче,това ли ти е роклята ?
Виж целия пост
# 632
Калинче,това ли ти е роклята ?

Да! Във Варна е, нали?
Виж целия пост
# 633
Там е ,в Гранд мол.Не видях какви номера и а,понеже беше лудница и бях на ръба вече .Да провери ли моята приятелка,тя работи там  и да ти я пращам?
Виж целия пост
# 634
Там е ,в Гранд мол.Не видях какви номера и а,понеже беше лудница и бях на ръба вече .Да провери ли моята приятелка,тя работи там  и да ти я пращам?
Недей, че не съм сигурна, че и най-малкият номер няма да ми е голям. Много ти благодаря за предложението! 🌺
Виж целия пост
# 635
Днес отидох до Пепко за лилавия куфар - беше останал само най-големия размер (VIA park). Скочих до този в Плаза Мол и намерих бежов!
Дреб е супер щастлив и утре ще стягаме багажа за зеленото училище именно в него Simple Smile
Пътьом грабнах и един травел комплект - вместо да носи 100 шишета Simple Smile
Виж целия пост
# 636
Виждали ли сте да има вече детски бански за момичета само долнища?
Тези ходих да търся, но имаше само цели.
Виж целия пост
# 637
Виждали ли сте да има вече детски бански за момичета само долнища?
Тези ходих да търся, но имаше само цели.
И в Пловдив, и в Стара Загора имаше.
Виж целия пост
# 638
И във Варна имаше долнища на бански за момичета и то преди няколко седмици купих.
Виж целия пост
# 639
И аз преди месец купих долнище размер 12-18 месеца, но сигурно има и за по-големи.
Виж целия пост
# 640
Тази възглавница как ли е? Удобна?
Виж целия пост
# 641
На мен плата ми се стори спарващ и хлъзгав
Виж целия пост
# 642
На мен плата ми се стори спарващ и хлъзгав
И на мен ,ужасен изкуственяк.
Виж целия пост
# 643
Има ли бански за моята мадама 86р..🙄🙄🙄
Виж целия пост
# 644
А поне удобна ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия