разпределение на семейният бюджет при втори брак

  • 11 237
  • 318
# 180
Тя писа че са големи и самостоятелни децата й. Той е с малкото дете.
Виж целия пост
# 181
Тя писа че са големи и самостоятелни децата й. Той е с малкото дете.

Да, самостоятелни са, но не помагат на майка си финансово. Трябва още да пораснат.
Виж целия пост
# 182
Ако е сама да и помагат.Ама да хрантутят тъпкача и,трябва да са луди.
Виж целия пост
# 183
Тя писа че са големи и самостоятелни децата й. Той е с малкото дете.

Да, самостоятелни са, но не помагат на майка си финансово. Трябва още да пораснат.

И защо да помагат? Да е сама и в нужда.., но не е
Тя има мъж до себе си..
Той за красота ли е?
Виж целия пост
# 184
Ирония,  бе, хора!
Виж целия пост
# 185
Щом си нямате доверие, какъв смисъл има да живеете заедно?
Виж целия пост
# 186
Авторката се е скрила. Изчетох всичко и ми се иска да даде ясното, за да дам съвет  но явно няма да стане.
Не бих търпяла да пращам с 2/3 целия наем, а някои да живее с много пари.
Въпросът ми обаче е колко е това много висока заплата?  Да не се окаже, че не е чак толкова висока. Колко са останалите разходи, които мъжът поема?
Не съм във втори брак, но не виждам разлика. Освен, че всеки от Вас има други деца. Доли големи на авторката може би биха се радвали за може майка им спокойно да им даде пари за подарък при определени поводи ( сватба, деца може би ще имат скоро и т.н )
Най-добрия вариант авторке и да седнете на масата  и да си поговорите.
Нашият бюджет е общ. Няма мое, няма твое за изкараните пари от както живеем заедно.
Виж целия пост
# 187
Парите ви са общи,ама и децата.Кой ще иска неговите пари да отиват при чужди деца,а не при неговите?
Виж целия пост
# 188
Тия деца не са хептен чужди, те са на съпруга/та ти.
Виж целия пост
# 189
Точно,на съпруга,а не твои.
Виж целия пост
# 190
Тука проблемът не е, че няма за чуждите деца, а че няма за собствената съпруга. Тя не иска той да плаща на децата й. Иска да си купи душ гел, без да я гледат накриво.
Виж целия пост
# 191
Точно,на съпруга,а не твои.
Ако си толкова очужден от съпруга/та си, че да ти тежи подарък за празник на детето му, по-добре си стой сам/а и се радвай, че никой няма претенции към парите ти.
Виж целия пост
# 192
Госпожо, мъжа ви си ви опъва на каишка както си може. Хитър е, вие плащате квартирата, а той си избива от издръжката на децата му, която дава и пак не е на улицата Simple Smile
Виж целия пост
# 193
О, то за душ гелове ли става въпрос Flushed аз помислих, че й държи сметка за поредните обувки за 200лв и спа примерно. Ако става въпрос наистина за някакви дребни ежедневни неща... зарежи го. Имал бил високи доходи, пък държи сметка за 5лв Joy wtf
... и това от жена, която вече е минала веднъж през брак и деца. Имай по-високи изисквания към мъжете, имаш опит поне.
Виж целия пост
# 194
Не се разбра за какво става въпрос.
Предположения някакви само...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия